quote:Op vrijdag 14 juli 2006 00:42 schreef Twisted_fok het volgende:
Ultieme wegdroom en fijn-voel muziek.![]()
Maar dat is dan toch op de een of andere manier weer niet erg.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 00:43 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
. Zeker. Maar van sommige liedjes wordt ik ook een beetje treurig.
Ik vind haar muziek nog steeds wel puikquote:Op vrijdag 14 juli 2006 01:00 schreef Twisted_fok het volgende:
Toch luister ik nu naar:
[afbeelding]
Meredith Brooks, nostalgie.![]()
De wereld is kleiner dan je denktquote:Op vrijdag 14 juli 2006 04:58 schreef wonderer het volgende:
*gaat morgen naar Boston om een NL vriend te ontmoeten*
Hoe krom is dat
Had je "Maak me blij" van Karin Giphart nou al gelezen?quote:Op vrijdag 14 juli 2006 10:37 schreef NanKing het volgende:
Ik ga vandaag een shopmarathon houden, nog goede boeken die ik zeker moet kopen?
Nee, die wilde ik vandaag sws gaan kopenquote:Op vrijdag 14 juli 2006 10:51 schreef maedel het volgende:
[..]
Had je "Maak me blij" van Karin Giphart nou al gelezen?
is dat lesbolit?quote:Op vrijdag 14 juli 2006 10:51 schreef maedel het volgende:
[..]
Had je "Maak me blij" van Karin Giphart nou al gelezen?
Ja, en de moeite waardquote:
Moet je zeker een keer wat van gelezen hebbenquote:Op vrijdag 14 juli 2006 10:53 schreef Viking84 het volgende:
[..]
is dat lesbolit?
Wat vinden jullie hier van het werk van Jeanette Winterson? Vroeg me af of het de moeite waard is
Kutboekquote:Op vrijdag 14 juli 2006 10:51 schreef maedel het volgende:
[..]
Had je "Maak me blij" van Karin Giphart nou al gelezen?
Ik vond het mooi en ontroerend.quote:
Foei, ga werken jijquote:Op vrijdag 14 juli 2006 11:21 schreef maedel het volgende:
ik zou nou moeten werken...
en ik zit een beetje te denken aan dat ik moet werken. Maar intussen zit ik op Fok!![]()
Gelukkig bestaat mijn werk ook uit denken. En dat ben ik heel veel aan het doenquote:
En, nog wat gevonden in dat boek?quote:
nee, weinig spectaculair. Jammer. Ik schrijf zelf wel een keer een lesboroman (heb iig al een keer te horen gehad dat ik hele spannende verhalen kan schrijvenquote:
Ik heb zo'n gevoel dat het dan een enigszins seksueel getint boek zal wordenquote:Op vrijdag 14 juli 2006 13:06 schreef Viking84 het volgende:
[..]
nee, weinig spectaculair. Jammer. Ik schrijf zelf wel een keer een lesboroman (heb iig al een keer te horen gehad dat ik hele spannende verhalen kan schrijven).
nou er zal zeker veel seks in voorkomen, maar het zou geen pornografie worden, hoorquote:Op vrijdag 14 juli 2006 13:20 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ik heb zo'n gevoel dat het dan een enigszins seksueel getint boek zal worden.
Veel plezier!quote:Op vrijdag 14 juli 2006 14:11 schreef Stroekie het volgende:
Bis Montag leute![]()
Ich gehe zum Loveparade in Berlin
Probeer het eens. Goeie seksscenes schrijven is moeilijker dan je denkt.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 13:29 schreef Viking84 het volgende:
[..]
nou er zal zeker veel seks in voorkomen, maar het zou geen pornografie worden, hoorEnigszins theatraal zou het ook wel worden, denk ik
Ik zou het iig niet, zoals Minke Douwesz, een dikke 400 blz laten duren voor er ook maar een kusje kwam
http://komkom.nietoverdrijven.com/verhalen/quote:Op vrijdag 14 juli 2006 15:43 schreef Twisted_fok het volgende:
Wat was ook alweer de link naar de niet-arthur verhalen?
Hoe komt het?quote:Op vrijdag 14 juli 2006 16:31 schreef vanitasvanitatumetomniava het volgende:
En toen had ik 'n driftbui
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |