oja...quote:Op woensdag 12 juli 2006 11:09 schreef Vliegvrager het volgende:
En jij wou beweren dat de vorm van dat schoorsteenpijpje geen associaties oproept? Of de kleur van de rook? Of.... ach lama
[freudmode]Die schoorsteen kan ook als fallussymbool gezien worden toch?[/freudmode]quote:Op woensdag 12 juli 2006 11:09 schreef Vliegvrager het volgende:
[..]
En jij wou beweren dat de vorm van dat schoorsteenpijpje geen associaties oproept? Of de kleur van de rook? Of.... ach lama
Ja...zelfs Danny want dat is toch wel de grootste lul hierquote:Op woensdag 12 juli 2006 11:43 schreef Dawnbreaker het volgende:
alles kun je als fallussymbool zien !
Beetje jammer, deze post. Wacht nou gewoon even op het antwoord op je mail, want je schiet nu in het blinde weg op alles wat je maar kunt bedenken.quote:Op woensdag 12 juli 2006 11:55 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Ja...zelfs Danny want dat is toch wel de grootste lul hier
Ohw vast welquote:Op woensdag 12 juli 2006 12:03 schreef Puckzzz het volgende:
Achjoh alsof ik dit nog nooit eerder heb gezegd!
Een paar keer maarquote:
bekend...bekend...wat heet bekend?quote:
Misschien wil ook niemand naast Roland? f is het Ronald modden?quote:Op woensdag 12 juli 2006 12:31 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
bekend...bekend...wat heet bekend?
de naam is wel bekend, alleen nog niet voor ons
spanning opbouwen enzo
Ja hou jij de boel ook maar voor de gek.quote:Op woensdag 12 juli 2006 13:10 schreef k_man het volgende:
Nog ff wachten jongens. Er komt snel iets in MED.
Ow nee he? geen kerstman als mod!quote:Op woensdag 12 juli 2006 13:28 schreef Vliegvrager het volgende:
[..]
Als in: overspannen rondrennende kindertjes met (te) hooggespannen verwachtingen.
niet echt he?quote:Op woensdag 12 juli 2006 13:35 schreef Natalie het volgende:
Ik maak 't niet beter als ik zeg dat ik 't weet hè?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |