Schat, we zitten nog in juliquote:Op dinsdag 11 juli 2006 15:06 schreef pea4fun het volgende:
Ik heb zin om komend weekend naar de Olmense zoo te gaan. http://www.olmensezoo.be/nl/Frameset/Welkom.htm
Een kleine betaalbare dierentuin vlak over de grens van Belgie (bij Mol, Balen) De dierentuin kenmerkt zich door de grote hoeveelheid poezebeesten, waaronder een witte tijger en een witte leeuw. Veel dieren zijn prima te fotograferen. Ook de snacks zijn goed betaalbaar.
Ik ben al een keer eerder geweest en daarvan zijn dit wat resultaten. Heb je ook zin om daar komend weekend een dagje rond te stappen? Laat dan weten welke dag, meeste stemmen gelden. Al gaat mijn voorkeur uit naar zaterdag, omdat op zondag de katten een dag vasten.
Ik wil er om 11 uur zijn
quote:Op dinsdag 11 juli 2006 15:10 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Schat, we zitten nog in juli. En ik kan niet mee helaas, anders had ik wel even een camera gepikt van iemand
Ja ik weet niet wat D&D is maar dat verzet je maar hoorquote:Op dinsdag 11 juli 2006 15:16 schreef Shark.Bait het volgende:
15e heb ik een D&D meet dus het zal zondag moeten
afgelopen zondag kregen de katjes wel te etenquote:Op dinsdag 11 juli 2006 15:06 schreef pea4fun het volgende:
Ik heb zin om komend weekend naar de Olmense zoo te gaan. Al gaat mijn voorkeur uit naar zaterdag, omdat op zondag de katten een dag vasten.
De tijgers ook? geen bordje dat ze vasten op zondag?quote:Op dinsdag 11 juli 2006 15:17 schreef kwiebuske het volgende:
[..]
afgelopen zondag kregen de katjes wel te eten
![]()
dat geeft leuke fotoo's![]()
![]()
*helaas nog niets bewerkt, geen zin tijd gehad
geloof dat het mama papa en kindjes leeuw warenquote:Op dinsdag 11 juli 2006 15:19 schreef pea4fun het volgende:
[..]
De tijgers ook? geen bordje dat ze vasten op zondag?
Oeh wat liefquote:Op dinsdag 11 juli 2006 15:19 schreef bleiblei het volgende:
Ik ben er ook een keertje geweest.
[afbeelding]
Toffe dierentuin.
NEEquote:Op dinsdag 11 juli 2006 15:17 schreef pea4fun het volgende:
Ja ik weet niet wat D&D is maar dat verzet je maar hoorik wil tijgers vissen zien vangen!
Nerdquote:Op dinsdag 11 juli 2006 15:24 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
NEE
[url=wizards.com/dnd]Dungeons and Dragons[/url]
En ik moet wel, de laatste keer was 18 februari, en Aerin mijn 18e level cleric/mage/mystic theurge moet nog ff een rode draak omleggen
Shark ga ff liggen, je praat wartaalquote:Op dinsdag 11 juli 2006 15:24 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
NEE
[url=wizards.com/dnd]Dungeons and Dragons[/url]
En ik moet wel, de laatste keer was 18 februari, en Aerin mijn 18e level cleric/mage/mystic theurge moet nog ff een rode draak omleggen
Nerd: nee, ik moet de firewall van mijn gateway configureren omdat ik vanaf mijn andere nerdvriendjes over internet een IP tunnel wil aanleggen direct naar mijn 200 Exabyte memorystick met zo weinig mogelijk hops ertussen.quote:
Nee hoor. Er is niks mooiers dan de blik op het gezicht van de DM die zijn snode plannen in rook op ziet gaan door een welgeplaatste Otto's Irrisistable dance.quote:
Prutser.. IPX kan niet over een router hoppen.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 15:29 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
Nerd: nee, ik moet de firewall van mijn gateway configureren omdat ik vanaf mijn andere nerdvriendjes over internet een IP tunnel wil aanleggen direct naar mijn 200 Exabyte memorystick met zo weinig mogelijk hops ertussen.
En als geintje gaan we het IPX protocol gebruiken![]()
[..]
Nee hoor. Er is niks mooiers dan de blik op het gezicht van de DM die zijn snode plannen in rook op ziet gaan door een welgeplaatste Otto's Irrisistable dance.
zondag dus
Aan lijstje toegevoegdquote:Op dinsdag 11 juli 2006 15:39 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Prutser.. IPX kan niet over een router hoppen.![]()
Zondag mits geen overmatig non nuttige werkzaamheden![]()
Een springkussenquote:Op dinsdag 11 juli 2006 15:50 schreef pea4fun het volgende:
Ow voor fotografen die partner en kinderen mee willen nemen, er is ook een circusje en een speeltuin met springkussen...daar vermaken ze zich wel eventjes
Je mag er niet op met een duur fototoestel hoorquote:Op dinsdag 11 juli 2006 15:58 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Een springkussen. Nou vind ik het helemaal balen dat ik niet mee kan
!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |