Sluit ik mij bij aan!quote:Op zondag 9 juli 2006 22:59 schreef Kerdaben het volgende:
toch hebben de italianen verdient gewonnen vind ik
geil tochquote:Op zondag 9 juli 2006 23:00 schreef Harry_Sack het volgende:
die wijven hebben zich natuurlijk omhoog geneukt om op het veld te mogen staan. Ze mogen ook niet praten enzo
Ik ben ook niet zo heel dol op Italie. Ik vind het te conservatief en houd als overtuigd atheist niet van het te invloedrijke christendom aldaar.quote:Op zondag 9 juli 2006 22:54 schreef thedude0 het volgende:
[..]
italie is gewoon een grafland met een kut regering die nederlanders met nazi's vergelijkt. er is iets enorm mis met dat kutvolk.
kut ik zong met die nummers meequote:Op zondag 9 juli 2006 23:01 schreef SunChaser het volgende:
veel homomuziek in het stadion zeg. Go West. I Will Survive, Amarillo
Ik vond nou niet echt dat er een duidelijke winnaar bij zat.quote:Op zondag 9 juli 2006 22:59 schreef Kerdaben het volgende:
toch hebben de italianen verdient gewonnen vind ik
Zal ik em inkoppen?quote:Op zondag 9 juli 2006 23:02 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
kut ik zong met die nummers mee
ben ik nu homo ?![]()
Vind ik ook.quote:Op zondag 9 juli 2006 22:59 schreef Kerdaben het volgende:
toch hebben de italianen verdient gewonnen vind ik
Als België wereldkampioen wordt, krijg je ongetwijfeld het hele jaar vrij.quote:Op zondag 9 juli 2006 23:02 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Mijn Italiaanse neef belde net , die kreeg net van zijn baas door dat hij de hele week vrij krijgt, zomaar![]()
![]()
quote:Op zondag 9 juli 2006 23:02 schreef Asskicker14 het volgende:
Welke Duitse nicht is in godsnaam verantwoordelijk voor de bagger muziek?
wie bedoel je daarmeequote:Op zondag 9 juli 2006 23:02 schreef Max-Westerman het volgende:
Toch baal ik als ik dit zie
Dit moeten onze boys ook 's doen
quote:Op zondag 9 juli 2006 23:02 schreef Asskicker14 het volgende:
Welke Duitse nicht is in godsnaam verantwoordelijk voor de bagger muziek?
Dan hadden ze echt benen tot in hun nek gehadquote:Op zondag 9 juli 2006 23:04 schreef Nuoro het volgende:
Damn, wat lopen er toch een hoop bloedmooie wijven rond in Duitsland.
Achteraf toch maar goed dat we destijds geen atoomwapens tegen ze hebben gebruikt...
Dat je homo bent hoef je hier niet te vertellen, dat wisten we alquote:
Polenquote:Op zondag 9 juli 2006 23:04 schreef TripleBee het volgende:
Zo wie gaat morgen die tering zooi opruimen
Alle clubs die naar de serie c moeten :")quote:Op zondag 9 juli 2006 23:04 schreef TripleBee het volgende:
Zo wie gaat morgen die tering zooi opruimen
niemandquote:Op zondag 9 juli 2006 23:04 schreef TripleBee het volgende:
Zo wie gaat morgen die tering zooi opruimen
quote:Liefhebbers van het WK kunnen voor 75 euro een herinnering kopen. Vanaf volgende week zullen er namelijk stukken gras worden verkocht. Het gras zal afkomstig zijn uit het Olympiastadion van Berlijn.
Op de grasmat zal vanavond de WK-finale worden gespeeld. Het Nederlandse bedrijf Hendriks Graszoden zal dinsdag de mat in stukken snijden en vervolgens deze exemplaren op de markt brengen.
Taakstrafquote:Op zondag 9 juli 2006 23:05 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
Alle clubs die naar de serie c moeten :")
zal wel nietquote:Op zondag 9 juli 2006 23:04 schreef Bruce117 het volgende:
[..]
Dat je homo bent hoef je hier niet te vertellen, dat wisten we al
De Untermenschenquote:Op zondag 9 juli 2006 23:04 schreef TripleBee het volgende:
Zo wie gaat morgen die tering zooi opruimen
ja rondemaster here we comequote:Op zondag 9 juli 2006 23:06 schreef Zwansen het volgende:
Kut zeg, bittere nasmaak aan dit WK. Gelukkig gaat komende week de Tour echt beginnen.
nu een vuurwerk bezig.quote:Op zondag 9 juli 2006 23:04 schreef Asskicker14 het volgende:
Wat ontzettend matig allemaal. Euro 2004 had tenminste 20 minuten lang schitterend vuurwerk.
ARD gaat ook nog door met de uitzending vanuit berlijnquote:Op zondag 9 juli 2006 23:06 schreef TripleBee het volgende:
Nu op CCN vuurwerk in Berlijn
Kan ik helaas niet ontvangenquote:Op zondag 9 juli 2006 23:07 schreef Bruce117 het volgende:
[..]
ARD gaat ook nog door met de uitzending vanuit berlijn
die co moet je niet serieus nemen van de nosquote:Op zondag 9 juli 2006 23:08 schreef the_legend_killer het volgende:
Materazzi is een penalty specialist.. jammer dat de NOS commentator zei dat hij hiermee geen goede reputatie had...
Dat rondje hebben ze al gedaan, wel oplettenquote:Op zondag 9 juli 2006 23:08 schreef Asskicker14 het volgende:
In plaats van een rondje langs het publiek te doen gaan ze allemaal geil voor de camera de beker staan kussen. Wat een camerageil zooitje zeg.
De passie straalt eraf, mooi hoor.quote:Op zondag 9 juli 2006 23:08 schreef Asskicker14 het volgende:
In plaats van een rondje langs het publiek te doen gaan ze allemaal geil voor de camera de beker staan kussen. Wat een camerageil zooitje zeg.
neequote:Op zondag 9 juli 2006 23:09 schreef TheVulture het volgende:
complimenten voor Frank Snoeks ook, leuk commentaar
Nog triester eigenlijk.quote:Op zondag 9 juli 2006 23:11 schreef Asskicker14 het volgende:
Zidane is zijn medaille niet eens komen ophalen.
Inderdaad. Italië is de terechte winnaar.quote:Op zondag 9 juli 2006 23:07 schreef -Vaduz- het volgende:
Een goede en terechte winnaar. Hulde aan Italie!
jaquote:Op zondag 9 juli 2006 23:11 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Inderdaad. Italië is de terechte winnaar.![]()
De paus gaat dit niet trekkenquote:Op zondag 9 juli 2006 23:11 schreef Leatherface het volgende:
De overwinning vieren op het St. Pietersplein?
In een ander land nog wel![]()
![]()
Tijdens de trainingen zag het er toen prima uit jaquote:Op zondag 9 juli 2006 23:11 schreef Stuart het volgende:
Italië heeft ook in de groepsfase leuk gespeeld![]()
De wedstrijd tegen Oekraïnequote:Op zondag 9 juli 2006 23:12 schreef Againzender het volgende:
[..]
Tijdens de trainingen zag het er toen prima uit ja
De wedstrijd tegen Duitslandquote:
2 goals van zidane ?quote:Op zondag 9 juli 2006 23:15 schreef Jivis het volgende:
Wat een kutwedstrijd trouwens, ben nu alweer vergeten wat er allemaal gebeurde op die twee goals en Zidane na.
Helemaal mee eensquote:Op zondag 9 juli 2006 23:07 schreef -Vaduz- het volgende:
Een goede en terechte winnaar. Hulde aan Italie!
Zou wat zijn als dat veel gaat gebeuren om wat iemand roeptquote:Op zondag 9 juli 2006 23:22 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Hetgeen hiertussen gaat het om, wat zei Materazzi..
Dan kan het gezellig worden op de nederlandse velden!quote:Op zondag 9 juli 2006 23:23 schreef Stuart het volgende:
[..]
Zou wat zijn als dat veel gaat gebeuren om wat iemand roept![]()
Check Sportzomer... die laten die beelden zometeen wel zien schat ik zoquote:Op zondag 9 juli 2006 23:25 schreef Dogbreath het volgende:
Ik ben op zoek naar italiaanse TV van afgelopen avond, maar kan het niet vinden. Iemand tips? Ben benieuwd naar de reactie van de commentator.
Juist niet. Italië is op zijn best tegen sterke tegenstanders en op zijn slechtst tegen zwakkere, zoals Australië.quote:Op maandag 10 juli 2006 10:36 schreef addictivebeat het volgende:
Die Fransen toch. Op weg naar de finale hebben grote landen uitgeschakeld, zoals Spanje, Portugal en Brazilië. Als je dat vergelijkt met de Italianen hebben die het makkelijk gehad.
Triest ...quote:
Zwakker dan Duitsland '90?quote:Op maandag 10 juli 2006 10:27 schreef Soul79 het volgende:
Zwakste wereldkampioen ooit,
Die ploeg was niet zo slecht. Goede verdediging, dominant middenveld met Mathaus en Hässler, uitstekende spits met Völler, die een klasse beter was dan Toni.quote:
Nou ja, zoals ik al eerder schreef is dat niet in hun voordeel. Ook niet in Frankrijks voordeel trouwens.quote:Op maandag 10 juli 2006 11:57 schreef thewishmaster het volgende:
Bovendien heeft Italië tot de kwartfinale een vrij makkelijk programma gehad.
quote:Op maandag 10 juli 2006 10:57 schreef flapdrolletje het volgende:
[..]
Triest ...
Zidane had beter verdient...
Materazzi![]()
Welnee, hij heeft een enorme fout gemaakt, maar hij zal echt de boeken niet ingaan als loser, dat geloof ik niet. Hij is groot genoeg om als wereldvoetballer de boeken ingaat. Hij heeft namelijk al vaker een rode kaart gehad, en nog steeds is hij bekend om zijn prachtige spel...gelukkigquote:Op maandag 10 juli 2006 13:00 schreef HeatWave het volgende:
[..].
Zidane is gewoon achteraf een grote idioot gebleken. In je laatste interland, notabene de WK FINALE!!! ga je je niet zo laten uitlokken, kan me niet schelen wat Materazzi gezegd heeft, het kan nooit ZO erg zijn dat je je carriere alsnog ZO kut wil sluiten.
Ik was redelijk neutraal, tot die kopstoot, toen heb ik behoorlijk voor Italie staan juichen..
Au revior les bleus, deed het ook goed op het leidseplein gisteren.
Zidane, je bent na al je prestatie en prijzen gewoon de boeken ingegaan als een loser.. slimme zit hoor..
'okay'quote:Op maandag 10 juli 2006 13:00 schreef HeatWave het volgende:
[..].
Zidane is gewoon achteraf een grote idioot gebleken. In je laatste interland, notabene de WK FINALE!!! ga je je niet zo laten uitlokken, kan me niet schelen wat Materazzi gezegd heeft, het kan nooit ZO erg zijn dat je je carriere alsnog ZO kut wil sluiten.
Ik was redelijk neutraal, tot die kopstoot, toen heb ik behoorlijk voor Italie staan juichen..
Au revior les bleus, deed het ook goed op het leidseplein gisteren.
Zidane, je bent na al je prestatie en prijzen gewoon de boeken ingegaan als een loser.. slimme zit hoor..
Klopt, maar ik heb niet het idee dat de finale anders gelopen had als hij geen rode kaart had gekregen. Italie was niet eens bij machte om de 10 Fransen het moeilijk te maken. En frankrijk was niet bij machte om de Italiaanse verdediging te slechten...het had met of zonder zidane toch wel op strafschoppen uitgelopen.En tja...Frankrijk nam de strafschoppen ook gewoon goed...op 1 na...quote:Op maandag 10 juli 2006 13:16 schreef HeatWave het volgende:
Dommer kan je je carriere niet beindigen.....
Daarom was het Nederlands elftal al in de 1/8 finale uitgeschakeldquote:Op maandag 10 juli 2006 17:08 schreef ChillyWilly het volgende:
Jammer dat de Italianen gewonnen hebben. Ik houd niet van dat laffe, schijnheilige en arrogante gedoe..
spicep = officieel een ezel imo, heb paar replys van je gezien..quote:Op maandag 10 juli 2006 17:21 schreef SpiceP het volgende:
[..]
Daarom was het Nederlands elftal al in de 1/8 finale uitgeschakeld
according to a britisch newspaperquote:Op maandag 10 juli 2006 19:28 schreef af het volgende:
What really happened between Zidane and Materazzi
According to a british newspaper
>
> - "Ordinanza de tirare il costume!!" (Stop pulling my shirt!!)
>
> Materrazi answers:
>
> - "Taciti, enculo, hai solamente cio che merite..." (Shut up you bastard,
> you only get what you deserve...)
>
> - "si e cio..." (yes indeed...)
> Then Zidane leaves him
> The Italian continues :
>
> - "meritate tutti ciò, voi gli enculato di musulmani, sporchi
> terroristici" (you all deserve this you fu*king Muslims, just a bunch of dirty terrorists)
af = af zit koest in je mand, ook wel beter bekend als een hond die je een doodschop moet geven voordat ie luistert. Heb een paar reply's van je gezienquote:Op maandag 10 juli 2006 19:30 schreef af het volgende:
[..]
spicep = officieel een ezel imo, heb paar replys van je gezien..![]()
![]()
![]()
ja zidane gaat zomaar een kopstoot geven...quote:Op maandag 10 juli 2006 19:35 schreef SpiceP het volgende:
[..]
according to a britisch newspaper![]()
![]()
!! flikker eens op met je stemmingmakerij kneusje
italianenquote:Op maandag 10 juli 2006 19:36 schreef SpiceP het volgende:
[..]
af = af zit koest in je mand, ook wel beter bekend als een hond die je een doodschop moet geven voordat ie luistert. Heb een paar reply's van je gezien![]()
![]()
Vaffanculo piagnucolonequote:Op maandag 10 juli 2006 19:40 schreef af het volgende:
[..]
italianen..
100% dat jullie de scheidsrechter hebben omgekocht![]()
Materazzi had zomaar een woordenwisseling met Zidane......quote:Op maandag 10 juli 2006 19:39 schreef af het volgende:
[..]
ja zidane gaat zomaar een kopstoot geven...![]()
nee jij zegt niks als iemand zomaar je tepels gaat knijpenquote:Op maandag 10 juli 2006 20:08 schreef SpiceP het volgende:
[..]
Materazzi had zomaar een woordenwisseling met Zidane......
quote:Op maandag 10 juli 2006 19:40 schreef af het volgende:
[..]
italianen..
100% dat jullie de scheidsrechter hebben omgekocht![]()
Jij zal hem altijd zo blijven herrineren, maar het is duidelijk dat je voor Italie was. Als je Zidane niet herrinert als de geniale voetballer die hij was in 98 en nu nog steeds is dan heb ik medelijden met de kijk die jij op voetbal hebt..quote:Op maandag 10 juli 2006 13:16 schreef HeatWave het volgende:
Mwah, ik zal hem ALTIJD hierdoor blijven herinneren hoor. IN de finale je land zo benadelen., en dan ook nog eens met een totaal debiele overtreding...
Dommer kan je je carriere niet beindigen.....
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |