Als Disco en T-Mobile koersen zoals gewoonlijk blijfven er idd een man of 50-60 over met sprinters als Freire en Zabel nog in het peloton.quote:Op zondag 9 juli 2006 10:31 schreef Falco het volgende:
Volgens mij zal het vies tegenvallen en wordt er gefinished met een grote groep van zo'n 60 man. Misschien dat één favoriet die groep mist, maar grote verschillen zullen niet gemaakt worden. Dit is idd wel typisch iets voor Freire of Boonen.
Hoezo? Ik zeg toch dat het geen megazware etappe is? En dat is het ook niet.quote:Op zondag 9 juli 2006 10:40 schreef Paul_NL het volgende:
De TS vergist zich in de zwaarte van deze etappe
Die van T-Mobile zijn met niet zoveel om op kop te rijden, dus dat gaat ze wat problemen opleveren. Ik denk wel dat ze wat versterking van ploegen als Phonak en Rabobank zullen krijgen (voor klassement) en ook van ploegen als Lampre (Cunego) en Euskatel ('t is immers Pyreneën en vlakbij Spanje).quote:Op zondag 9 juli 2006 10:44 schreef mbn het volgende:
De sprinters zullen hier niet mee kunnen. De eerste week is relatief makkelijk verlopen voor veel renners, dus alle renners met klimbenen zullen het willen gaan proberen. De hardrijders van T-mobile zullen de koers in hoog tempo proberen te controleren. Ik denk dat er een groep je van tusesn de 5 en 10 man vooruit kan blijven, met daarachter een groepje van 20 man met alle favorieten.
Denk niet dat ze mannen als Simoni en Garzelli in een vroege vlucht mee laten gaan. Die zijn toch te gevaarlijk voor het algemeen klassement.quote:Op zondag 9 juli 2006 10:49 schreef ultra_ivo het volgende:
En in die 10 man de gebruikelijke gezichten als Rasmussen, wat Euskaltel klimmers, Simoni, Garzelli en Rujano.
En dan nog..het is niet alleen afdalen totaan de streep.quote:Op zondag 9 juli 2006 10:56 schreef Ericr het volgende:
Marie Blanque is geen spectaculaire afdaling, Savoldelli zal daar geen minuten winnen. Is toch al een overschatte renner momenteel, die hele ploeg van hem eigenlijk. DSC was gisteren naadje.
Normaal gesproken legt Cunego beiden erop.quote:Op zondag 9 juli 2006 11:19 schreef JohnDDD het volgende:
Hincapie zou hem kunnen winnen en anders Savoldelli.
Hincapie kan immers goed sprinten.
Die etappe van vorig jaar, was weliswaar de top op net zo'n afstand van de finish, maar wel de finish direct na de afdaling (dis dan wel grotendeels niet steil was, maar meer naar beneden als het vals plat nu van de voet van de Marie-Blanque naar Pau).quote:Op zondag 9 juli 2006 12:58 schreef JelleS het volgende:
Heeft wat weg van de etappe die Vino vorig jaar won: http://www.wielren.com/php/koers.php?koersid=443&jaar=111&vertaalid=
Denk dat er een groepje van 5 man voor zal blijven, de favorieten zullen ze ook niet echt achtervolgen. Mannen als Rasmussen, Pereiro en Kloden laten ze nu echter niet gaan, dus et zal moeten komen van mannen die verder in et klassement staan. Misschien Voigt wel.
Wel veel kilomters afdaling inderdaad waar hij tijd zou kunnen pakken. Maar volgens mij is de afdaling van de Marie Blanque niet echt technisch...?quote:Op maandag 10 juli 2006 15:17 schreef Art_Core het volgende:
DIscovery heeft bij monde van Bruyneel in ieder geval aangekondigd te zullen aanvallen. Ben benieuwd of ze dat woensdag al willen waarmaken. Waarschijnlijk sturen ze -pak 'm beet- Savoldelli vooruit.
De Marie-Blanque ken ik niet, maar volgens het etappeprofiel heb je na de afdaling (die een kilometer of 14 is), nog een kilometer of 40 vlak/vals plat (naar beneden) naar Pau. Dus om dit nu een Savoldelli etappe te noemenquote:Op maandag 10 juli 2006 15:49 schreef Ericr het volgende:
Totaal niet technisch eigenlijk, zeker niet aan die kant. Alleen het laatste gedeelte van de afdaling is wat lastiger, maar niet zo lastig dat je minuten kan pakken. Eerste kilometers zijn bijna vlak na de top.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |