Heb zojuist de aankoopbon gevonden en het blijkt een 3 zits te zijn...quote:Op zaterdag 8 juli 2006 16:02 schreef amaranta het volgende:
Dat topic dat mex zojuist geopend heeft moet zijn 2.5 zits. Kan iemand dat veranderen?
[TK] Zwarte 2,5-zits bank
quote:Op woensdag 12 juli 2006 19:35 schreef amaranta het volgende:
[..]
Heb zojuist de aankoopbon gevonden en het blijkt een 3 zits te zijn...
zou je het nog 1 keer willen wijzigen
ja dat komt doordat die uit 2 zitdelen bestaat.quote:Op woensdag 12 juli 2006 19:38 schreef ElisaB het volgende:
Die bank van jou blijft groeien; geen wonder dat je er vanaf wilt
Die had zeker hier [V&A] ERVARINGEN gemoetenquote:Op donderdag 13 juli 2006 12:46 schreef Haijo het volgende:
Twi in [TK/TR] Far Cry Instincts: Predator (X360). Heel snel, zelfde dag overgemaakt, volgende dag om 11 uur in huis. Fantastisch. 14.gif
En ElisaB heeft weer een "moeilijke zaak" opgelostquote:Op donderdag 13 juli 2006 12:55 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Die had zeker hier [V&A] ERVARINGEN gemoeten
Biertjuh, Was je even naar de WC terwijl je de laptop in je tuin had liggen ?quote:
ik wisselde alleen de batterijen van m'n toetstenbord ff omquote:Op donderdag 13 juli 2006 16:18 schreef Sebasser het volgende:
[..]
Biertjuh, Was je even naar de WC terwijl je de laptop in je tuin had liggen ?
Buren hebben die weten dat je op Fok! zit is lastig
Ja, ja; ik heb mijn dag weer zinvol besteedquote:Op donderdag 13 juli 2006 12:57 schreef SolidasRock het volgende:
En ElisaB heeft weer een "moeilijke zaak" opgelost![]()
![]()
En die gaat er nu ook heen...quote:Op donderdag 13 juli 2006 12:55 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Die had zeker hier [V&A] ERVARINGEN gemoeten
tuurlijk, dat mag best een keer voorkomen zoals in mijn mail stond.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 15:23 schreef hardcorebass het volgende:
Er mag toch best wat geluld worden tussen de topics door, als het gewoon met het product heeft te maken ?
Hmm oke, ik zal proberen er op te lettenquote:Op vrijdag 14 juli 2006 18:44 schreef Het_Biertje het volgende:
[..]
tuurlijk, dat mag best een keer voorkomen zoals in mijn mail stond.
Maar pas en te onpas complete verhalen houden tegen users die ook reageren in een V&A topic kunnen ook via msn/mail afgevuurd worden.... dat is dus niet echt de bedoeling
tof!quote:Op vrijdag 14 juli 2006 20:35 schreef hardcorebass het volgende:
[..]
Hmm oke, ik zal proberen er op te letten
Nee, dat kan je niet, want FOK! geeft geen emailadressen vrij. Je kan wel aan een mod vragen of die een berichtje aan de betreffende verkoper wil versturen, en dan afwachten of de verkoper contact met je opneemt.quote:Op zondag 16 juli 2006 12:48 schreef RoOoYtJuH het volgende:
Kan ik achter een mailadres van een koper komen? Want die gozer reageert niet meer en is ook amper op Fok! Maar ik wil wel graag iets van hem kopen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |