Een "hallo mag ik wat vragen" voldoet prima. Een handpalm of doortikken op een rug houden tot je omdraaid is stom.quote:Op donderdag 6 juli 2006 20:03 schreef Schotse_Hooglander het volgende:
# 6. Een tikje op je rug om je iets te vragen.
dan is er toch iets mis, als je hier al niets van moet hebben, het is gewoon de makkelijkste manier om je aandacht te vragen, hij/zij wil namelijk iets vragen
quote:Op donderdag 6 juli 2006 20:04 schreef immortalsean het volgende:
whehe, ik keek in het verkeerde fotoboek![]()
dus toch nietquote:Op donderdag 6 juli 2006 20:19 schreef AlohaXa het volgende:
Ok nu ben ik man, dus dan vervallen alle voorgaande antwoorden.
Op naar de volgende reeks antwoorden![]()
Ja dat was ik ook nog vergeten! Ze hoeven niet eens een stinkbek te hebben, maar kom op 10 centimer is níet voldoende afstandquote:Op donderdag 6 juli 2006 20:33 schreef Maethor_Veleg het volgende:
hehe, ja of die figuren met een stinkbek die dan ook steeds heel dichtbij je gaan staan als ze iets tegen je willen zeggen. geen hint of wat dan ook werkt bij die lui :S
quote:Op donderdag 6 juli 2006 20:35 schreef AlohaXa het volgende:
[..]
Ja dat was ik ook nog vergeten! Ze hoeven niet eens een stinkbek te hebben, maar kom op 10 centimer is níet voldoende afstand![]()
ja lastig is dat eh, als je zonder het fotoboek geen reactie kan gevenquote:Op donderdag 6 juli 2006 20:04 schreef immortalsean het volgende:
whehe, ik keek in het verkeerde fotoboek![]()
quote:Op donderdag 6 juli 2006 20:46 schreef Herald het volgende:
[..]
ja lastig is dat eh, als je zonder het fotoboek geen reactie kan geven
Ik kan nu een opmerking maken over jouw nickname, maar het is goed dat je dat zelf al weet.quote:Op donderdag 6 juli 2006 20:50 schreef kansloze_dertiger het volgende:
Je taalgebruik is gelijk aan dat van een feminist uit de jaren 70 van de vorige eeuw.
als je niet gediend bent van die handelingen zijn ze toch ongewenst?quote:Op donderdag 6 juli 2006 20:00 schreef AlohaXa het volgende:
Nee, niet handtastelijk als in een ongewenste seksuele handeling. Dus als je dat dacht mag je nu weg!
Het valt natuurlijk niet meteen onder (zware) seksuele intimidatie, maar een boel van bovenstaande punten hebben toch zeker een seksuele lading. Mannen zullen dit bijvoorbeeld nooit doen bij andere mannen. Ik ben ontzettend grappig, maar niemand legt zijn hand op mijn bovenbeen of omgekeerd. Ik zal geen andere vent over zijn arm aaien om aandacht te vragen, noch een vrouw die ik niet aantrekkelijk vind.quote:1. Een kneep in de schouders tijdens het groeten. 2. Een kneep in je bovenarm als steun. 3. Een hand op je bovenbeen bij een grappige situatie. 4. Hand op hand op een tafel bij iets sincere. 5. Een aai op je onderarm om je aandacht te trekken. 6. Een tikje op je rug om je iets te vragen. 7. Een kneepje in je wangen om de schattigheid te benadrukken. 8. Een omhelzing bij het gedag zeggen
Mwah, dit zijn kleine dingetjes die ik gewoon niet fijn vind, maar om elk klein iets schreeuwen over seksuele intimidatie is ook overdreven.quote:Op donderdag 6 juli 2006 21:07 schreef Herald het volgende:
[..]
als je niet gediend bent van die handelingen zijn ze toch ongewenst?
hand·tas·te·lijk (bn.)
1 de ander aanrakend zonder dat die dat wil
[..]
Het valt natuurlijk niet meteen onder (zware) seksuele intimidatie, maar een boel van bovenstaande punten hebben toch zeker een seksuele lading. Mannen zullen dit bijvoorbeeld nooit doen bij andere mannen. Ik ben ontzettend grappig, maar niemand legt zijn hand op mijn bovenbeen of omgekeerd. Ik zal geen andere vent over zijn arm aaien om aandacht te vragen, noch een vrouw die ik niet aantrekkelijk vind.
No way dat dat helpt. Zelfs als je bewust blijft zitten, achter je bureau presteren sommigen het om je die knuffel te geven of je 3 zoenen te geven omdat ze blij zijn dat je jarig bent.quote:Op donderdag 6 juli 2006 21:45 schreef Natalie het volgende:
Niet lullig bedoeld... maarre, als iemand je een hug wil geven, kun je dat voorkomen door je houding gesloten te houden. Als je erbij gaat staan als: kom maar op met die knuffels, dan krijg je er ook echt wel een
vooral als onbekenden dat doenquote:Op donderdag 6 juli 2006 23:44 schreef BloodyLotte het volgende:
Alleen het kneepje in de wang doe ik bij HELE goede vrienden, maar voor de rest ben ik ook anti-tolerant wat dat soort dingen betreft. Mensen die 3 kussen opeisen bij het groeten en afscheid nemen...![]()
O nee? Gister kwam er opeens een Marokkaan naast me zitten in de trein. Obscene gebaren maken, seksuele toespelingen maken enz. In een onoplettend moment geeft die gast opeens een klein kusje op m'n wang. Het duurde even voordat het tot me doordrong, maar wtf gast, sodemieter op. Toen was hij alweer opgesprongen en ergens anders gaan zitten.quote:Het valt natuurlijk niet meteen onder (zware) seksuele intimidatie, maar een boel van bovenstaande punten hebben toch zeker een seksuele lading. Mannen zullen dit bijvoorbeeld nooit doen bij andere mannen.
quote:Op donderdag 6 juli 2006 23:46 schreef Neuralnet het volgende:
[..]
O nee? Gister kwam er opeens een Marokkaan naast me zitten in de trein. Obscene gebaren maken, seksuele toespelingen maken enz. In een onoplettend moment geeft die gast opeens een klein kusje op m'n wang. Het duurde even voordat het tot me doordrong, maar wtf gast, sodemieter op. Toen was hij alweer opgesprongen en ergens anders gaan zitten.
Nu klinkt het zoals die cup-a-soup vent, die van kommaarkommaarkommaar.quote:Op donderdag 6 juli 2006 23:56 schreef AlohaXa het volgende:
Zucht, het is niet alsof ik een afkeer heb tegen elke vorm van aanraking...
Het is meer dat mensen dit doen alsof het moet ofzo. Alsof ze iets moeten bewijzen dat ze "hartelijk" zijn oid.
"Hoi en hoe gaat het met! *lach lach* + pookje in de buik...
Maar zoals we kunnen zien, ben ik niet de enige.
Mijn trademark op verjaardagen is dan ook een luidkeels hoi roepen en even zwaaien. Ik ga echt NIET bij iedereen langs om te groeten/feliciteren/handjeschudden/driekusjesgeven.quote:
Hihi, want fok is een bron van wetenschappelijk bewezen artikelen en hoogaanstaande theorieen.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 00:05 schreef Rekkie het volgende:
Ja echt iets om je druk over te maken en een topic op Fok te openen.
Dat zal vast het einde van je problemen zijn
Dan is het een zeiknicht..quote:Op vrijdag 7 juli 2006 00:06 schreef Aurelium het volgende:
TS komt over als een ontzettende zeik hoer.
Maar tis een vent volgens zn profiel.
Klinkt gezelligquote:Op vrijdag 7 juli 2006 00:09 schreef BloodyLotte het volgende:
[..]
Mijn trademark op verjaardagen is dan ook een luidkeels hoi roepen en even zwaaien. Ik ga echt NIET bij iedereen langs om te groeten/feliciteren/handjeschudden/driekusjesgeven.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |