lekker zeg ik, ben ongeveer een half uurtje wakker nu.quote:Op maandag 10 juli 2006 02:39 schreef Kang-He het volgende:
Ik kan niet slapennnnn en ik moet er om 6 uur er weer uit.
Gefeliciteerdquote:Op maandag 10 juli 2006 20:48 schreef 14.gif het volgende:
Ik ben toegelaten voor de studie in belgie![]()
Gefeliciteerd manquote:Op maandag 10 juli 2006 20:48 schreef 14.gif het volgende:
Ik ben toegelaten voor de studie in belgie![]()
Feli dude!quote:Op maandag 10 juli 2006 21:53 schreef 14.gif het volgende:
jaa, ik moet ook nog even wachten voor ik weet of ik mogelijk ook in Nederland aan de bak mag, maar mocht ik uitgeloot worden dan kan ik iig in Belgie beginnen![]()
Leuven inderdaad ja,quote:Op maandag 10 juli 2006 22:48 schreef Hoolaa het volgende:
gefeliciteerd man. welke stad? leuven?
Nee. Dan hadden ze maar op Fok! moeten zitten.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 13:57 schreef gohan16 het volgende:
Succes met loten. laten jullie wel een plekje vrij voor mijn vrienden?![]()
Jij hebt niks te gunnen, meneer ik-begin-1-dag-van-tevoren-te-leren.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 14:50 schreef Repeat het volgende:
Ik gun het eigenlijk niemand, er zijn al veels te veel geneeskundestudenten.
dit zit heel diep hequote:Op dinsdag 11 juli 2006 15:00 schreef m021 het volgende:
[..]
Jij hebt niks te gunnen, meneer ik-begin-1-dag-van-tevoren-te-leren.![]()
Nee, ik probeer gewoon de luchtige sfeer in het topic te houden.quote:
1 te weinig nogquote:Op dinsdag 11 juli 2006 14:50 schreef Repeat het volgende:
Ik gun het eigenlijk niemand, er zijn al veels te veel geneeskundestudenten.
Wat zou er gebeuren als er geen loting zou zijnquote:Op dinsdag 11 juli 2006 14:50 schreef Repeat het volgende:
Ik gun het eigenlijk niemand, er zijn al veels te veel geneeskundestudenten.
Wat denk je nou zelf?quote:Op dinsdag 11 juli 2006 13:57 schreef gohan16 het volgende:
Succes met loten. laten jullie wel een plekje vrij voor mijn vrienden?![]()
Ja uhm jij wou toch trauma arts worden buiten nederland? Want in Nederland wordt toch nooit iemand neergeschotenquote:Op dinsdag 11 juli 2006 14:50 schreef Repeat het volgende:
Ik gun het eigenlijk niemand, er zijn al veels te veel geneeskundestudenten.
Dan vraag je dat aanquote:Op dinsdag 11 juli 2006 19:08 schreef Bhai het volgende:
Hmmm dit Oranjefan gedoe mag onderhand wel weg..
Een overschot aan artsen?quote:Op dinsdag 11 juli 2006 19:05 schreef Bhai het volgende:
[..]
Wat zou er gebeuren als er geen loting zou zijn![]()
Ze zeggen dat GNK de populairste studie is (dus zonder loting zelfs meer dan rechten)...
Grappig, het immunologieblok dit jaar was bij ons nu juist het enige blok waarin géén microscopie voorkwam.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 22:09 schreef Repeat het volgende:
Wie heeft mij trouwens de valse hoop gegeven dat ik van microscopie af zou zijn, ik zie in mn rooster voor volgend jaar gewoon weer microscopie staan tijdens het blok Infectious Diseases
Iemand blijmaken met een dode mus he
jij altijd!quote:Op dinsdag 11 juli 2006 22:59 schreef intoxicated het volgende:
Oh, dat was ik![]()
Ja wist ik veel, ik heb geen inf diseases en al die zut gedaan![]()
vorig jaar rond deze tijd was ik al op vakantiequote:Op dinsdag 11 juli 2006 23:06 schreef Spyronius het volgende:
Oooh nog minder dan 32 uur en dan weer ik het.
spanning spanning....
Neehoor, over 32 uur zit jij gewoon net als de rest van NL tegen timeouts op Mijn IB-Groep aan te kijken. En 'probeer het later nog een keer'quote:Op dinsdag 11 juli 2006 23:06 schreef Spyronius het volgende:
Oooh nog minder dan 32 uur en dan weer ik het.
Idd. Vorig jaar heb ik pas rond een uur of 12 gekeken, want ik wilde niet de frustratie hebben van om 7 uur kijken en tot de ontdekking komen dat het er nog niet op staat.quote:Op woensdag 12 juli 2006 02:28 schreef Bhai het volgende:
Vorig jaar waren die time-outs er iig niet.
Maar ik dacht dat vorig jaar dat online-gedoe van ib-g veel minder bekend was en ze zeiden niet WANNEER je het kon zien. Nu staat het gewoon op de website dat het vanaf 7 uur kan, dat wordt denk ik ook een downtime
Dat kan ik dus echt niet, dat weet ik nu alquote:Op woensdag 12 juli 2006 08:43 schreef m021 het volgende:
[..]
Idd. Vorig jaar heb ik pas rond een uur of 12 gekeken, want ik wilde niet de frustratie hebben van om 7 uur kijken en tot de ontdekking komen dat het er nog niet op staat.![]()
Ohja, dat is wel een idee.. Alleen wordt die dan wel bijgewerktquote:Op woensdag 12 juli 2006 10:25 schreef intoxicated het volgende:
Als je om 06:30 al inlogt (en dan ff elke paar minuten ergens op klikken, anders logt 'ie uit) dan heb je iig niet het probleem van de overbelaste SMS-centrale zut![]()
Nee. Het is toch hun eigen schuld dat ze hertentamens hebben.quote:Op woensdag 12 juli 2006 17:02 schreef intoxicated het volgende:
Argh... moet ik dan echt alle hertentamenroosters van iedereen uit m'n kop leren om niet offensive te zijn als ik mensen een goeie vakantie wens![]()
![]()
jewel, maar de website geageerd nauwelijks, dus ben nog wel even bezig.quote:Op donderdag 13 juli 2006 07:10 schreef Bhai het volgende:
Niemand die wakker is gewordenom de uitslag van de loting te kijken....
Jaaquote:Op donderdag 13 juli 2006 07:10 schreef Bhai het volgende:
Niemand die wakker is gewordenom de uitslag van de loting te kijken....
Ja naja niets aan te doen, volgend jaar beter. Zo meteen maar ff met de ib-groep bellen om me in te schrijven voor een andere tijdelijke studie.quote:
Utrecht is trouwens ook wel veel. Waarom wil iedereen toch naar Utrecht? Alleen omdat dat centraler ligt?quote:Op donderdag 13 juli 2006 09:24 schreef Bhai het volgende:
Leiden was weer populair dit jaar
[afbeelding]
http://ib-groep.nl/partic(...)n/WO/Geneeskunde.asp
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |