Als je een hersenMRI nodig heb, katsen ze je in de CT denk ik?quote:Op zondag 23 juli 2006 17:18 schreef m021 het volgende:
Hoe doen ze dat nou bij beugeldragende mensen die dringend een MRI nodig hebben?
Naja als het echt dringend is, misschien halen ze dan gewoon de beugel eruit, beter overleven met een slecht gebit, dan dood met een beugel waar je niets meer aan hebtquote:Op zondag 23 juli 2006 17:18 schreef m021 het volgende:
Hoe doen ze dat nou bij beugeldragende mensen die dringend een MRI nodig hebben?
Of gewoon een MRI doen. Beter geen tanden meer dan doodquote:Op zondag 23 juli 2006 21:23 schreef Spyronius het volgende:
[..]
Naja als het echt dringend is, misschien halen ze dan gewoon de beugel eruit, beter overleven met een slecht gebit, dan dood met een beugel waar je niets meer aan hebt
Hart en aorta tot de bifurcatie, dus hele romp. En je kon echt alles zien, ook wervels, ruggemerg, etc.quote:
Binnen 2 jaar moet je je P hebben.quote:Op donderdag 20 juli 2006 13:16 schreef Bhai het volgende:
Binnen hoeveel jaar moet je je P hebben gehaald in Rotterdam?
Eerst een halfuur met orthodontisch gereedschap in de mond van de patiënt zitten prutsen om de beugel eruit te krijgen lijkt me ook niet echt bevorderlijk voor z'n gezondheid.quote:Op zondag 23 juli 2006 21:23 schreef Spyronius het volgende:
[..]
Naja als het echt dringend is, misschien halen ze dan gewoon de beugel eruit, beter overleven met een slecht gebit, dan dood met een beugel waar je niets meer aan hebt
Nu weet ik niet precies de werking van z'n MRI scanner, maar volgens mij gaan die magnetische golven in een cirkel om je heen, dus volgens mij als je beugel sterk genoeg wordt aangetrokken door de mri scanner, dan krijg je een soort van wasmachine effect, kan ook niet echt gezond zijnquote:Op maandag 24 juli 2006 09:45 schreef m021 het volgende:
[..]
Eerst een halfuur met orthodontisch gereedschap in de mond van de patiënt zitten prutsen om de beugel eruit te krijgen lijkt me ook niet echt bevorderlijk voor z'n gezondheid.![]()
Als die stoel al zo erg wordt aangetrokken zou ik me er met een beugel niet in wagen.quote:Op maandag 24 juli 2006 11:47 schreef intoxicated het volgende:
Oeh... http://www.simplyphysics.com/flying_objects/Chair_Removal.mpeg![]()
Dat hangt ervan af hoe goed je wilt presteren.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 10:47 schreef OldJeller het volgende:
Heb je als eerstejaars veel moeten doen voor Geneeskunde?
Van de een hoor ik dat ze dag en nacht in de boeken moesten zitten, van anderen dat ze eventjes voor de tentamens wat gingen leren en op die manier nog steeds hun P haalden..
Is Geneeskunde te zien als een studie die veel tijd vergt? Of zou je bij wijze van spreken er 5 hobbies, 2 bijbanen en het lidmaatschap van een corporale vereniging naast kunnen hebben zonder dat je studie daaronder zou lijden?
hmm okey. Ik zou inderdaad voor de gulden middenweg gaan!quote:Op dinsdag 25 juli 2006 11:17 schreef m021 het volgende:
[..]
Dat hangt ervan af hoe goed je wilt presteren.
Ikzelf heb behoorlijk wat 8'en gehaald dit jaar, wat er wel voor heeft gezorgd dat ik geen tijd had voor verenigingen en zulks. Niet echt een aanrader kan ik je vertellen, ik ga volgend jaar maar wat meer vrije tijd nemen - dan maar wat lagere cijfers.
Aan het andere uiterste heb je de bierhuilie-methode (op dit forum ook bekend als de Repeat-methode), die grofweg het volgende inhoudt:
Het hele blok besteden aan vrije tijd en bier drinken (vandaar het 'bier'), een dag van tevoren beginnen te leren, en vervolgens klagen dat het tentamen zo moeilijk was (vandaar het 'huilie').
Het hangt van nog iets anders af: inzet. Het is in principe mogelijk om alleen te leren wat ze in het tentamen gaan vragen (ikzelf ben vrij goed in inschatten wat docenten gaan vragen over bepaalde stof), maar als je echt geïnteresseerd bent wil je van de hoed en de rand weten. Dat laatste kost uiteraard meer tijd.
Maar voor alles is een gulden middenweg: als je middelmatig geïnteresseerd bent en zorgt dat je elke week wat aan leren doet (in plaats van de laatste week beginnen) moet je er makkelijk wat hobby's / verenigingen naast kunnen hebben.
Jij ook.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 17:54 schreef Kang-He het volgende:
Rotterdam is wel echt ontiegelijk lelijk.
Gast, lees je studiegids....het is afhankelijk waar je zit, regeling is per universiteit anders, en hoeveel studiepunten je hebt.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 19:37 schreef Roolio het volgende:
Als je in het 1e jaar 3 onvoldoendes hebt mag je dan nog 2e-jaarsvakken volgen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |