Welkom bij alweer het vierde deel van de Algemene Kennis Quiz.
Je mag elkaar alles vragen, over politiek, sport, literatuur, muziek, film enz. Als het spel vastloopt kunnen er hints gegeven worden.
Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken.
Dit soort dingen zijn dus niet toegestaan De vraagsteller zegt of het antwoord goed is. Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag. Als de vraagsteller te lang wegblijft kan er een nieuwe vraag gesteld worden om het spel door te laten gaan. De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord
compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing. Als je een punt uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit
dikgedrukt. Op deze manier kan het makkelijker geteld worden.
Voor elk goed antwoord krijg je een punt die wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers.
Voorgaande delen:
Algemene Kennis QuizAlgemene Kennis Quiz Deel 2Algemene Kennis Quiz Deel 3Algemene Kennis Quiz Deel 4Ranglijst na deel 4:Asmodian 35 punten
MaJo 11 punten
Requiem4adream 7 punten
Homdeck 5 punten
Berkery 5 punten
YoshiBignose 5 punten
AntonDingeman 4 punten
Tong80 3 punten
Daffodil31LE 3 punten
Frollo 3 punten
Byte-Me 3 punten
Mainport 3 punten
Doeka 3 punten
Ghostbuster 2 punten
Svyatagor 2 punten
Iamredleader 2 punten
Syll 2 punten
Gatalin 2 punten
Hoolie 1 punt
Buzzer 1 punt
LangeTabbetje 1 punt
Iblis 1 punt
Sportfreak 1 punt
Wyccie 1 punt
vos01190 1 punt
Lienelien 1 punt
Gatalin 1 punt
Doeka 1 punt
TWuD 1 punt
Neleos 1 punt
Pyl 1 punt
[ Bericht 4% gewijzigd door MaJo op 05-07-2006 18:57:32 ]
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam