op de motor deed ik dat standaard! (was meer aan het zigzaggen dan normaal rijden) maar met de auto vind ik dat geen pretje. als er ergens een oompje agent rijd en dat ziet ben ik helemaal de lul. dit is echt me laatste redmiddel en dat doe ik echt pas na teveel kilometers erachter blijven hangen!quote:
Op dat moment krijgt de linkshanger de boetequote:Op woensdag 5 juli 2006 12:43 schreef rival het volgende:
als er ergens een oompje agent rijd en dat ziet ben ik helemaal de lul. dit is echt me laatste redmiddel en dat doe ik echt pas na teveel kilometers erachter blijven hangen!
haha, die geloof ik niet helemaal! ik heb nog nooit gehoort dat er een linksrijder is beboet. ik zie namelijk ook vaak genoeg agenten op de weg die hier dus echt niks mee doen!quote:Op woensdag 5 juli 2006 12:47 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Op dat moment krijgt de linkshanger de boete![]()
ja voor je veel ruimte. en achter je de file zeker?quote:Op woensdag 5 juli 2006 12:50 schreef Shivo het volgende:
Ik heb daar nooit last van, ik heb op de linkerbaan altijd lekker de ruimte!
Ja echt waar. Een vriend van me is ook beboet voor meerdere kilometers links rijden....ondanks dat het rechts zo druk was dat tussenvoegen eigenlijk ook geen optie was (ik kreeg zelfs een boete in diezelfde auto toen voor een geopend blikje bier, maar dat terzijdequote:Op woensdag 5 juli 2006 12:52 schreef rival het volgende:
[..]
haha, die geloof ik niet helemaal! ik heb nog nooit gehoort dat er een linksrijder is beboet. ik zie namelijk ook vaak genoeg agenten op de weg die hier dus echt niks mee doen!
echt waar?
Naja goed het is natuurlijk geen officiele regel, je mag er natuurlijk gewoon niet rechts langs, maar ik meen zoiets wel eens bij Blik op de Weg gezien te hebben. Op het moment dat je zo lang achter iemand rijdt die op lage snelheid de linkerbaan bezet houdt dan kan men begrip opbrengen als je er rechs langs rijdt.quote:Op woensdag 5 juli 2006 12:52 schreef rival het volgende:
haha, die geloof ik niet helemaal! ik heb nog nooit gehoort dat er een linksrijder is beboet. ik zie namelijk ook vaak genoeg agenten op de weg die hier dus echt niks mee doen!
echt waar?
Ik hoop dat oom agent dat dan ook even ziet en je daarvoor even aan de kant zet.quote:Op woensdag 5 juli 2006 12:43 schreef rival het volgende:
btw, degene die zolang links rijd zodat ik toch rechts inhaal die krijgt wel een remtest!
hij doet ze best maar!quote:Op woensdag 5 juli 2006 13:05 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Ik hoop dat oom agent dat dan ook even ziet en je daarvoor even aan de kant zet.
laatst deed ik dat dus. maar wel met de remtest! die man zo wijzen naar de vluchtstrook. dus ik uiteraard naar de vluchtstrook. wij stoppen. ik stap uit. raced die man hard weg! het zijn ook nog eens mietjes hahaha!quote:Op woensdag 5 juli 2006 13:06 schreef marcel1985 het volgende:
kleven tot je er langs kan.. en als je er dan langs bent demonstratief voor hem gaan rijden met een gangetje van 60.. Meestal volgt er dan een middelvinger, en daar doen we t toch voor
Helemaal mee eens, t valt me ook steeds vaker op dat er zo weinig voor nodig is om ruzie te krijgen op de weg.. Het korte lontje syndroom, maar als puntje dan bij paaltje komt zijn t vaak mensen met een grote bek en annorexia armen die weer vluchtig weg racen.quote:Op woensdag 5 juli 2006 13:07 schreef rival het volgende:
[..]
laatst deed ik dat dus. maar wel met de remtest! die man zo wijzen naar de vluchtstrook. dus ik uiteraard naar de vluchtstrook. wij stoppen. ik stap uit. raced die man hard weg! het zijn ook nog eens mietjes hahaha!
Hij gaat nog langzamer voor de ander rijden en hij trakteert de ander vervolgens op een remtest en vervolgens beschuldig je de ander van een kort lontjequote:Op woensdag 5 juli 2006 13:10 schreef marcel1985 het volgende:
Helemaal mee eens, t valt me ook steeds vaker op dat er zo weinig voor nodig is om ruzie te krijgen op de weg..
zucht..quote:Op woensdag 5 juli 2006 13:11 schreef Deetch het volgende:
Ik rij veel links omdat de weg dan gelijkmatiger slijt en er minder vaak onderhoud op die weg hoeft te worden gepleegd waardoor ik minder vaak last heb van dit onderhoud.
Ik ga alleen wel altijd netjes aan de kant als iemand mij wil inhalen, tenzij ze gaan drukken of seinen, dan doe ik het wat rustiger aan met opzij gaan.
ik deed niet de remtestquote:Op woensdag 5 juli 2006 13:12 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Hij gaat nog langzamer voor de ander rijden en hij trakteert de ander vervolgens op een remtest en vervolgens beschuldig je de ander van een kort lontjeMisschien was de ander wel zo in gedachten verzonken dat hij niet door had dat hij te lang links bleef rijden. Kom op zeg, je kan toch wel een beetje normaal blijven doen. Rechts inhalen en gewoon je weg vervolgen
ikke heb erg korte lont. je hoort mij niet zeggen van niet! en haast heb ik zoiezo nooit. ik vind 120 op bv de A7 of A8 gewoon belachelijk traag! dat is voor mensen met de remmen van een susuki alto!quote:Op woensdag 5 juli 2006 13:12 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Hij gaat nog langzamer voor de ander rijden en hij trakteert de ander vervolgens op een remtest en vervolgens beschuldig je de ander van een kort lontjeMisschien was de ander wel zo in gedachten verzonken dat hij niet door had dat hij te lang links bleef rijden. Kom op zeg, je kan toch wel een beetje normaal blijven doen. Rechts inhalen en gewoon je weg vervolgen
waarom irriteer je expres je medeweggebruikers? je geeft zelf al aan je kan aan de kant. waarom doe je dit niet gewoon? dan is hij er voorbij. kan jij weer terug naar links. is er verder niks aan de hand?!?!?!?!quote:Op woensdag 5 juli 2006 13:11 schreef Deetch het volgende:
Ik rij veel links omdat de weg dan gelijkmatiger slijt en er minder vaak onderhoud op die weg hoeft te worden gepleegd waardoor ik minder vaak last heb van dit onderhoud.
Ik ga alleen wel altijd netjes aan de kant als iemand mij wil inhalen, tenzij ze gaan drukken of seinen, dan doe ik het wat rustiger aan met opzij gaan.
weer mee eens, in gedachten of niet, je moet wel normaal blijven rijden. Dat is ook 1 van de redenen waarom je niet meer mag bellen in de auto zonder hads-free set zodat je je gedachten er bij kan houden. En dus minder mensen zich aan je gaan irriteren.quote:Op woensdag 5 juli 2006 13:15 schreef rival het volgende:
[..]
ikke heb erg korte lont. je hoort mij niet zeggen van niet! en haast heb ik zoiezo nooit. ik vind 120 op bv de A7 of A8 gewoon belachelijk traag! dat is voor mensen met de remmen van een susuki alto!
en er zijn mensen inderdaad in gedachten evrzonken. maar je hebt ze ook die gewoon in hun spiegels kijken en gewoon blijven linksrijden. daar gaat het nu over
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |