Relax Robster16! Koppensnellers was gewoon een nog slechtere versie van wat Kopspijkers al verworden was! Het grapje heeft nu lang genoeg geduurd!quote:Op maandag 24 juli 2006 20:40 schreef robster16 het volgende:
ach, tis gewoon triest dat de heeele godsganselijke tijd dat soort domme opmerkingen terug komen. Iedereen maar zeiken, omdat t zo populair is. Eerst was Kopspijkers HET programma en dan wisselt t van zender, wordt t Talpa en kijkt er geen hond meer naar. Was iedereen dan een meeloper en vond iedereen t leuk omdat anderen zeiden dat t leuk was, of is t stijfkopperij dat mensen er nu niet meer naar kijken omdat t "talpa" geworden is? Dat soort dingen is gewoon te achterlijk voor woorden in mijn mening...
Ik heb nog lang geen RSI hoorquote:Op maandag 24 juli 2006 21:34 schreef robster16 het volgende:
denk aan je vinger!
Yay! En hopelijk gaan ze dan ook eindelijk eens de spinoff uitzenden, Footballer's Wives Extra Time. Kan er gewoon achteraan, onder de titel Noppen en Naaldhakken Blessuretijd!quote:Op donderdag 20 juli 2006 09:54 schreef Oki het volgende:
[..]
Ja dus. Vanaf 3 september!
http://www.rtl.nl/(/servi(...)elde_vragen_rtl5.xml
Neuh denk eerder blind...anders had hij de link boven zijn post wel dubbel zien staan en dus absoluut niet kunnen missenquote:
En bedankt voor de spoiler.quote:Op zondag 3 september 2006 11:18 schreef Marble het volgende:
Yay, vanavond weer nieuwe afleveringen! RTL5 begint met seizoen 4 om 22:30 uur. Het begint al gelijk goed met een babyswap. Dat wordt weer smullen
!
Ik weet het niet.quote:Op zondag 3 september 2006 23:57 schreef pussydeluxe het volgende:
Baby van Amber toch?
Tanya had eigenlijk een baby van Frank, Amber van Conrad maar die zuster heeft de babys omgedraait in het ziekenhuis zodat Amber nu die van Frank heeft en Tanya die van Conradquote:Op zondag 3 september 2006 23:15 schreef Shirley het volgende:
Help! Ik snap er niks meer van!!! Tanja en die andere een kind? Van die Conrad? Wie geeft me even een terugblik van toen?
voortaan ff topic door lezen he!quote:Op zondag 10 september 2006 23:30 schreef charmed_angel het volgende:
Ik heb vanavond voor het eerst gekeken en ik vond het wel leuk
Hoeveel seizoenen zijn er? Bij welk seizoen zijn ze nu? Zijn er dvd's verkrijgbaar?
Of je download ze. Ik heb alle seizoenenquote:Op maandag 11 september 2006 00:04 schreef Hilzillah het volgende:
[..]
voortaan ff topic door lezen he!
Ze zijn bij seizoen 4, (2e aflevering) In Nederland is geloof ik alleen seizoen 1 verkrijgbaar op DVD, in Engeland (www.amazon.co.uk) kan je al seizoen 1 t/m 4 krijgen tegen een zachtprijsje
en waar zijn die te downen danquote:Op maandag 11 september 2006 11:23 schreef pussydeluxe het volgende:
[..]
Of je download ze. Ik heb alle seizoenen.
Ik download met Emule. Mijn vriendje heeft dat op mijn pc geinstalleerd. Geweldig programmaquote:
sorry.....quote:Op maandag 11 september 2006 00:04 schreef Hilzillah het volgende:
[..]
voortaan ff topic door lezen he!
Ze zijn bij seizoen 4, (2e aflevering) In Nederland is geloof ik alleen seizoen 1 verkrijgbaar op DVD, in Engeland (www.amazon.co.uk) kan je al seizoen 1 t/m 4 krijgen tegen een zachtprijsje
Nee, dat vroeg ik me ook al af. Ik heb hem nooit eerder gezien, terwijl ik het toch van begin af aan gevolgd heb.quote:Op maandag 11 september 2006 01:13 schreef APK het volgende:
Waar komt die Bruno eigenlijk opeens vandaan
Die kan ik mij niet herinneren uit de voorgaande series.
Klopt, zelfs geen engelse ondertiteling... met die apparte engelse accenten voor een hoop mensen lastig te volgenquote:Op maandag 11 september 2006 21:57 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
sorry.....
Maar geen nederlands ondertiteling zeker...... mijn engels is niet zo goed....
Die is aangekocht nadat pascoe 'gek' geworden is.quote:Op dinsdag 12 september 2006 01:26 schreef bloodymary het volgende:
[..]
Nee, dat vroeg ik me ook al af. Ik heb hem nooit eerder gezien, terwijl ik het toch van begin af aan gevolgd heb.
Ja, superquote:
Ik hoorde gister al van iemand dat het erg spannend gaat worden, maar ik hou me in en ga niet op site kijkenquote:Op zondag 17 september 2006 23:56 schreef Andoire het volgende:
[..]
Ja, super
Kon het alleen niet laten om alle afleveringen van seizoen 4 te lezen op de site![]()
té nieuwsgierig
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |