Ja, want daar heb ik me ook "voor het eerst" op gewogen. Verder wil ik zelf geen weegschaal hebben... Ik weet van mezelf dat ik me dan toch iedere dag ga wegen en ontzettend gefrustreerd raak.quote:Op woensdag 19 juli 2006 19:26 schreef Platinum het volgende:
Xcuz-me, hebben ze bij de sportschool of bijv. de apotheek geen weegschaal? Of wil je je graag wegen op die van je ouders?
Ah, dan kan daar het verschil in zitten. Het is vaak zaak om altijd op dezelfde weegschaal te wegen ivm de afwijking die er in kan zitten. Misschien ben je toch wel wat afgevallen als je nu op de weegschaal gaat staan die je de allereerste keer ook hebt gebruiktquote:Op donderdag 20 juli 2006 09:10 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ja, want daar heb ik me ook "voor het eerst" op gewogen. Verder wil ik zelf geen weegschaal hebben... Ik weet van mezelf dat ik me dan toch iedere dag ga wegen en ontzettend gefrustreerd raak.
Dat was een en dezelfde weegschaalquote:Op donderdag 20 juli 2006 10:59 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Ah, dan kan daar het verschil in zitten. Het is vaak zaak om altijd op dezelfde weegschaal te wegen ivm de afwijking die er in kan zitten. Misschien ben je toch wel wat afgevallen als je nu op de weegschaal gaat staan die je de allereerste keer ook hebt gebruikt
Klopt, in haar boekje staat het ook, rode sauzen mogen!quote:Op vrijdag 21 juli 2006 09:16 schreef XcUZ_Me het volgende:
Je kan er gewoon een pakje tomatensaus doorheen mikken hoor. Van Heinz hebben ze hele lekkere, met een vleugje knoflook erdoor, het hele pakje is iets van 40 kcal ofzo, daar val je je geen buil aan.
Sonja zegt ook *ergens* op een site dat je altijd een rode saus erbij mag maken.
quote:Bestsellerschrijfster dankzij moeilijke zwangerschap
In de ban van... Sonja Bakker!
door Vanessa Bontje
AMSTERDAM - Een nieuwe dieetgoeroe is opgestaan. Sonja Bakkers eerste boek, Bereik Je Ideale Gewicht, is al goed voor 240.000 exemplaren. En van de tweede, voor tieners en kinderen, staat de teller na amper tien weken op 50.000. Nederland is in de ban van het 'Sonja Bakkeren'. Zelf staat de schrijfster nog steeds versteld van haar succes. "Ik bén geen hype, ik ben gewoon Sonja Bakker uit Spierdijk. Ik doe wat ik leuk vind: mensen helpen met afvallen zodat ze meer zelfvertrouwen krijgen."
Sonja gaat binnenkort ook op tv mensen met overgewicht begeleiden, in het SBS6-programma Je echte leeftijd. Uit talloze verzoeken van allerlei omroepen om een programma te maken, koos ze voor de Amsterdamse zender. Resoluut: "Ik mocht hier gewoon mezelf blijven. Dus... lekker praten zoals ik praat, mét Westfries accent natuurlijk, en adviezen geven zoals ik het wil. Niet van: hier heb je je tekst, lepel die op en dan ben je klaar. Zo zit ik niet in elkaar."
Sonja's man Koen, met wie ze twee zoontjes heeft, valt bij: " Programmamakers, uitgeverijen en levensmiddelenfabrikanten hebben ons de mooiste voorstellen gedaan, maar als Sonja niet haar methode kan uitdragen zoals ze dat de laatste tien jaar al doet, dan houdt het op."
Ooit was de nu superslanke Sonja zelf ook veel te zwaar. "Ik lijnde en lijnde, heb alles geprobeerd, van hongerdiëten tot poedertjes en shakes. Maar niets hielp blijvend. Toen ik er op een gegeven ogenblik achter kwam dat ik me moest gaan verdiepen in de werking van eten. Ik ging een studie doen en begon alle, maar dan ook écht alle etiketten van mijn boodschappen in de supermarkt te lezen. Ik ging vergelijken, wilde alles weten over voedingsmiddelen en stelde zo mijn eigen eetpatroon samen. In no time viel ik twintig kilo af. Ik was trots om te merken dat mijn methode werkte."
De eerste week zou je het meeste verliezen. voornamelijk vocht. Maar het is een enorme opstekker en stimulans om door te gaan natuurlijkquote:Op maandag 24 juli 2006 07:52 schreef Sassefras het volgende:
oke, dus er komt ook een sonja bakker tv programma!
ik ga vandaag beginnen met week 2. ik stond vanochtend op de weegschaal en er was 3!! kilo vanaf! ik heb ook niets extra's gegeten vorige week, geen veilig fruit, helemaal niets. en ik ben naar de sportschool geweest.
ben benieuwd wat deze week brengen zal!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 | Maak jij je zorgen om iemand in je omgeving die ongezond eet, teveel drinkt of nauwelijks beweging krijgt, geef die dan op voor het televisieprogramma Je Echte Leeftijd! Half september gaat op SBS6 een nieuwe reeks afleveringen van start, waarin de kandidaten geconfronteerd worden met de gevolgen van hun ongezonde levensstijl. Onder begeleiding van een team professionals (een internist, een personal trainer en gewichtsconsulente Sonja Bakker) ondergaat de kandidaat een lifestyle verandering die de levensduur aanzienlijk zal verlengen en die de kwaliteit van het leven zal verhogen. Stuur een mail met naam, leeftijd, beroep en een korte omschrijving van de persoon die je op wilt geven én je eigen telefoonnummer naar: jeechteleeftijd@eyeworks.tv Of stuur een brief met dezelfde gegevens naar: Eyeworks T.a.v. Je Echte Leeftijd Anthony Fokkerweg 61 1059 CP Amsterdam |
zeker een opsteker!quote:Op maandag 24 juli 2006 08:22 schreef Mickeys het volgende:
[..]
De eerste week zou je het meeste verliezen. voornamelijk vocht. Maar het is een enorme opstekker en stimulans om door te gaan natuurlijk![]()
Zelf ben ik nu na 5 weken totaal 3 kilo kwijt. Vandaag een fruitdag en ik kijk er best wel een beetje tegenop. Ach, ik overleef het wel natuurlijk hihi.
De fruitdag is dag 1 van week 6. Begon met Jus d'orange. daarna een kiwi, nu net druiven, appel en banaan gehad. zometeen weer een peertje en vanavond roerbakgroenten met tartaar en dan als afsluiter geloof ik weer een glas jus maar dat zie ik wel weer.quote:Op maandag 24 juli 2006 10:52 schreef Sassefras het volgende:
[..]
zeker een opsteker!Mijn vriend is ook 3 kilo kwijt!
Maar ik reken er ook niet op dat volgende week de weegschaal weeg -3 aangeeft. alhoewel dat wel leuk zou zijn natuurlijk!![]()
![]()
vanaf wanneer mag je een fruit dag invoeren? (heb je dan niet ongelofelijke honger? of eet je dan echt 20 stuks fruit op een dag?)
Lekker zeg!quote:Op maandag 24 juli 2006 12:29 schreef Fuente het volgende:
Ik ben nu na 5 weken SB 8 kilo afgevallen. Hadden er meer kunnen zijn maar in de week dat manlief op kamp was heb ik me er (totaal) niet aan gehouden en gewoon lopen snaaien enzo.
Dus tot dusver nog steeds heel tevreden.
Vandaag weer netjes bezig, vanavond staat er witlof op het programma maar daar maak ik wel een lekkere witlofsalade van
Week 5, omdat ik die vorige week niet gedaan hebquote:Op maandag 24 juli 2006 12:33 schreef Mickeys het volgende:
[..]
De fruitdag is dag 1 van week 6. Begon met Jus d'orange. daarna een kiwi, nu net druiven, appel en banaan gehad. zometeen weer een peertje en vanavond roerbakgroenten met tartaar en dan als afsluiter geloof ik weer een glas jus maar dat zie ik wel weer.
@Fuente: 5 weken SB en dan nu witlof? welke week doe je nu dan?
er zijn teveel bbq's enzo?quote:Op maandag 24 juli 2006 12:45 schreef Koningin het volgende:
Hier is het rampzalig, krijg de kans niet op fatsoenlijk het dieet te volgen......
Denk dat ik na mijn vakantie opnieuw ga beginnen! Start dan weer met goede moed en nu maar even gewoon goed opletten.
o.a. en te veel terrasjes pikken, teveel uit eten afspraken en teveel verjaardagen....quote:Op maandag 24 juli 2006 12:47 schreef Sassefras het volgende:
[..]
er zijn teveel bbq's enzo?
wij hebben zondag een bbq, maar ik weet nog niet hoe ik dat ga oplossen...
ik hoop dat mijn vriend eigenlijk geen zin heeft..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |