afgaand op z'n verhalen richting z'n sexuele gevoelens zou ik zeggen, neequote:Op dinsdag 4 juli 2006 15:26 schreef AntonDingeman het volgende:
Nee je bent niet de enige. Wat je ook kan doen is de wuppies nat maken en zo veel mogelijk in de kut van een vrouw stoppen. Ik heb het nog niet gedaan, maar heb jij een vriendin?
waarom niet als ik vragen mag? als ze je aankijkt met zaadvragende oogjes en zachtjes kreunt: "PAK ME. STOP JE LUL IN MN PLUCHE!"quote:Op dinsdag 4 juli 2006 15:37 schreef hamkaastosti het volgende:
nee. ik ben nog nooit op de sexuele avances van mijn wuppie ingegaan nee
omdat ik niet zo'n zieke persoonlijkheid als jou heb en omdat ik liever m'n vriendin vol blaf.quote:Op dinsdag 4 juli 2006 15:42 schreef Loos het volgende:
[..]
waarom niet als ik vragen mag? als ze je aankijkt met zaadvragende oogjes en zachtjes kreunt: "PAK ME. STOP JE LUL IN MN PLUCHE!"
kun je dan weigeren?![]()
Heeft ze een eigen sitequote:Op dinsdag 4 juli 2006 15:43 schreef Sjakie01 het volgende:
Mijn moeder is ook een hoer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |