abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 3 juli 2006 @ 17:35:54 #151
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_39479476
Hey waars die foto nou? Als je hem ff post zet ik hem bij photobucket.
Jawel, je keek.
pi_39479486
Krohn Delhi, waar zien jullie die
pi_39479504
quote:
Op maandag 3 juli 2006 17:35 schreef jna het volgende:
Hey waars die foto nou? Als je hem ff post zet ik hem bij photobucket.
pi_39479509
quote:
Op maandag 3 juli 2006 17:37 schreef Urquhart het volgende:

[..]

[afbeelding]
Verrek weer die kikker van Stam
  maandag 3 juli 2006 @ 17:37:46 #155
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_39479510
quote:
Op maandag 3 juli 2006 17:36 schreef Jasza het volgende:
Krohn Delhi, waar zien jullie die
Ja bij die andere foto van Stam die nu is weg-ge-edit
Jawel, je keek.
pi_39479522
quote:
Op maandag 3 juli 2006 17:37 schreef sjimz het volgende:

[..]

Verrek weer die kikker van Stam
Hij schijnt voor een enkeling toch zichtbaar te zijn
  maandag 3 juli 2006 @ 17:38:46 #157
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_39479535
Jawel, je keek.
pi_39479569
quote:
Op maandag 3 juli 2006 17:38 schreef jna het volgende:
[afbeelding]
Krohn Delhi met zijn 40 jarige stalker
pi_39479576
edit: oke laat maar
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.
pi_39479580
Hij werd vast door zijn vader gebracht
  maandag 3 juli 2006 @ 17:44:59 #161
118145 Trancelocator
A.TRANCY.STATE.OF.MIND
pi_39479675
quote:
Op maandag 3 juli 2006 17:38 schreef jna het volgende:
[afbeelding]
Huiveringwekkend!
pi_39479838
quote:
Op maandag 3 juli 2006 17:40 schreef Urquhart het volgende:
Hij werd vast door zijn vader gebracht
Ja voor het eerst bij Ajax 1
  maandag 3 juli 2006 @ 17:57:40 #163
37300 StarGazer
Anesthetize
pi_39479945
Stam
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
  maandag 3 juli 2006 @ 18:06:39 #164
124197 -Wolf-
Got milk?
pi_39480162
Hier wat fotootjes van vandaag:


Ons jaar gaat beginnen


AJAX Stamsterdam


Gabri weet de weg


Ten Cate waarschuwt alvast dat de straf na een verloren wedstrijd nog veel erger zal zijn


Uhm... hand in hand?
  maandag 3 juli 2006 @ 18:07:22 #165
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_39480173
quote:
Nieuw contract voor Schilder

Amsterdam, 3 juli 2006
Robbert Schilder tekende aan het einde van de eerste trainingsdag van Ajax een nieuw contract dat hem tot 2009 aan de club verbindt. ,,Dit contract betekent wel wat, er spreekt vertrouwen uit", aldus de middenvelder.





Martin van Geel sprak vanmiddag tijdens de persconferentie echter uit dat Schilder eventueel in aanmerking komt om verhuurd te worden. Schilder is daar uiteraard van op de hoogte. ,,Als ik tijdens de voorbereiding niet kan laten zien dat ik dicht tegen de basis aan zit, is dat een optie", beaamt Schilder. ,,Ik hoop, wat er ook wordt beslist na de voorbereiding, dat het de beste keuze voor mij zal zijn. Er zijn voorbeelden genoeg dat dat heel goed kan zijn voor je ontwikkeling."
Thomas Vermaelen is zo'n voorbeeld. De Belg werd twee seizeoen geleden verhuurd aan RKC Waalwijk, kwam terug naar Ajax en speelde voor de zomerstop een sterk seizoen in Ajax 1. Toch zou Schilder, die de Ajax-jeugdopleiding doorliep, het liefst bij 'zijn' club blijven. ,,Dat zou het mooiste zijn, maar dat is niet altijd het beste. Als ik veel wedstrijden speel in de Eredivisie zal dat beter voor me zijn. Het wordt spannend dus, de voorbereiding, ik zal aan de bak moeten. Maar dat ik nu een nieuw contract teken, daar spreekt wel vertrouwen uit voor de toekomst. Het is een mooie uitdaging."

Schilder heeft genoten van de eerste training van het seizoen, in een uitstekende sfeer, gecreëerd door de vele supporters die op een speciaal gebouwde tribune langs het trainingsveld de verrichtingen van hun Amsterdamse helden konden volgen. ,,Het was wel even wennen onder een nieuwe trainer, want de afgelopen drie jaar heb ik Danny Blind als trainer gehad. Het was niet zo zwaar, maar zonder dat je het nu zo goed in de gaten had, was het een conditionele training. En de hele sfeer erom heen was erg leuk, top!", aldus het Ajax-talent.

Jawel, je keek.
  maandag 3 juli 2006 @ 18:08:43 #166
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_39480206
quote:
Kenneth Perez ziet mooi voorbode

Amsterdam, 3 juli 2006
Kenneth Perez straalde van oor tot oor bij de eerste training van Ajax. De van AZ overgekomen Deense aanvaller lachte regelmatig zijn tanden bloot en genoot zichtbaar van de eerste momenten als Ajacied.

Bij de opkomst op het trainingsveld stonden duizenden supporters de Ajacieden op te wachten. ,,Dit is een mooi voorbode voor een mooi seizoen", hoopte Perez. ,,Wat veel supporters zeg. Ik wist ongeveer wel wat er vandaag zou gebeuren, maar dat zoveel fans zijn gekomen, had ik niet gedacht."
De vraag was of er nu al veel druk op Ajax ligt door alle uitgesproken verwachtingen en doelstellingen. ,,Ach, bij een club als Ajax heb je altijd druk en moet je altijd voor het kampioenschap gaan", realiseert de Deens international zich. ,,Maar ik denk ook dat we daar dit jaar de manschappen voor hebben. Ik ben van AZ naar Ajax gekomen vanwege de naam die Ajax heeft en de uitstraling." Het shirt zat Perez dan ook als gegoten.

Toen hij vanmorgen vanuit de regio Alkmaar naar Amsterdam reed voelde hij de kriebels in de buik. Een nieuwe club, nieuwe mensen; dat brengt spanning met zich mee. ,,Vanmorgen waren we met zijn allen bij elkaar en sprak de directeur een woordje. Daarna hebben we looptesten gedaan. Ik was zelf wel fit ja, zoals altijd heb ik in de vakantie wel iets gedaan en ook geregeld getennist. En vanmiddag dus de training met al die supporters!"

De eerste dag was voor Perez en zijn ploeggenoten een mooie. Zoals de trainer al zei: 'De zon schijnt weer boven de ArenA.'


Jawel, je keek.
  maandag 3 juli 2006 @ 18:08:49 #167
124197 -Wolf-
Got milk?
pi_39480207
Sufkut Jaakke liep nog langs om water te kopen. Vraagt zo'n ventje een handtekening voor op z'n shirt. Iemand van achteren roept: 'nee, dat wil je niet!' en iemand anders nog: 'je kan het er ook uit wassen hoor!'.
  maandag 3 juli 2006 @ 18:09:52 #168
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_39480225
quote:
‘Werker’ George Ogararu: ‘Blij in Amsterdam te zijn’

Amsterdam, 3 juli 2006
Ajax besloot het afgelopen seizoen met een monsterzege op vv Hierden én het contracteren van George Ogararu. De rechtsback moet de herinnering aan Hatem Trabelsi, zijn voorganger als rechtsback, in sneltreintempo laten vervagen. ,,Mijn eerste indruk van deze club is goed’’, vertelt Ogararu halverwege zijn eerste werkdag als Ajacied. ,,Ik ben blij hier in Amsterdam te zijn.’’

Het is natuurlijk even wennen voor de Roemeen. Een nieuwe club in een nieuwe stad in een nieuw land. Andere cultuur, nieuwe mensen en andere gewoontes. Binnen en buiten het veld. ,,Wat mijn rol wordt in dit elftal?”, herhaalt Ogararu de vraag. ,,Dat horen we de komende dagen wel van de trainer.’’ De Roemeen houdt zich liever op de vlakte. Direct hoog van de toren blazen, ligt hem niet. Met zijn bedeesde stemgeluid wekt Ogararu zelfs een ietwat verlegen indruk.


De van Steaua Boekarest overgekomen verdediger kende Ajax natuurlijk al wel. Ogararu kent zijn Amsterdamse klassiekers. Voor Amsterdamse heldendaden uit een minder ver verleden, raadpleegde hij zijn landgenoot Cristian Chivu. De oud-Ajacied sprak lovende woorden over de Amsterdamse club. ,,Ik hoop voor deze club op het kampioenschap en een goede rol in de Champions-league’’, vervolgt de kersverse Ajacied. De warme woorden die Chivu sprak over Ajax, klonken Ogararu als muziek in de oren. ,,Volgens Cristian is Ajax een heel goede keuze.’’
Tenslotte, wat kunnen de Ajax-volgers de komende voetbaljaren van hem verwachten? Ogararu: ,,Ik ben een werker. Iemand die vooral hard voor het team werkt. Daarmee hoop ik bij te dragen aan succes.’’
Tja wie is er niet blij
Jawel, je keek.
pi_39480237
quote:
Op maandag 3 juli 2006 18:06 schreef -Wolf- het volgende:
Hier wat fotootjes van vandaag:
.........
Cool.

[ Bericht 53% gewijzigd door #ANONIEM op 03-07-2006 18:11:00 ]
  maandag 3 juli 2006 @ 18:11:22 #170
124197 -Wolf-
Got milk?
pi_39480250
Ik vond De Mul trouwens een beetje onzeker overkomen en Gentenaar keek in het begin alleen maar toe. Beetje raar ook om een training vanaf een tribune te bekijken en na 2 uur zitten was m'n reet van hout.
  maandag 3 juli 2006 @ 18:12:22 #171
37300 StarGazer
Anesthetize
pi_39480273
Warm welkom voor Stam
03 juli 2006

De eerste training van Jaap Stam bij Ajax is niet onopgemerkt voorbij gegaan. De verdediger, die overgekomen is van AC Milan, werd tijdens de eerste oefensessie van de Amsterdamse club volop toegezongen door de duizenden fans rondom het trainingsveld. FCUpdate.nl was er bij en volgde de eerste stappen van Stam in het Ajax-shirt op de voet.

Jaap Stam heeft in zijn loopbaan al heel wat meegemaakt, maar zelfs hij moest even slikken toen hij het trainingsveld betrad. Duizenden fans zorgden voor een geweldige sfeer rond het veldje naast de ArenA. 'Dit had ik inderdaad niet verwacht', zei de stoere verdediger over zijn onthaal in Amsterdam.

Stam beseft dat zijn komst verwachtingen oproept, maar hij laat zich niet gek maken. 'Het draait natuurlijk niet alleen om mij. Natuurlijk ben ik voor de fans een grote naam, maar iedereen moet wel beseffen dat ik niet de enige ben. We moeten het met z'n allen doen.'

Mensen die beweren dat Stam in Amsterdam rustig komt afbouwen, zijn bij de verdediger aan het verkeerde adres. 'Mensen die me kennen, weten dat ik zo niet in elkaar zit', zegt de oud-international geprikkeld. 'Ik geef altijd het maximale, het zit niet in me om rustig af te bouwen.'

'Ik ga er alles aan doen om er hier bij Ajax alles uit halen wat er in zit', gaat Stam verder. 'We willen kampioen worden, dat lijkt me duidelijk. Een club als Ajax moet altijd voor het kampioenschap gaan. Ook Europees moeten we presteren, we willen zo ver mogelijk komen in de Champions League', aldus de centrumverdediger.
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
  maandag 3 juli 2006 @ 18:15:01 #172
124197 -Wolf-
Got milk?
pi_39480336
Ten Cate begon ook meteen met wat ingewikkelde oefeningen. Sarpong snapte het af en toe niet.
pi_39480434
Mooie foto's.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_39480639
quote:
Op maandag 3 juli 2006 18:15 schreef -Wolf- het volgende:
Ten Cate begon ook meteen met wat ingewikkelde oefeningen. Sarpong snapte het af en toe niet.
Wel meer niet
  maandag 3 juli 2006 @ 18:33:22 #175
100287 Benniben19
Go Raven's!!!!!
pi_39480773
over 15minuten op nedeland 2..eerste training van ajax
pi_39480816
pi_39480841
quote:
Op maandag 3 juli 2006 18:35 schreef devv05 het volgende:
[afbeelding]
Je kan geen plaatjes van fcupdate kopieren
pi_39481019


Dan maar een eigen plaatje

[ Bericht 28% gewijzigd door devv05 op 03-07-2006 18:49:12 ]
pi_39481030
quote:
Op maandag 3 juli 2006 18:42 schreef devv05 het volgende:
[afbeelding]

Dan maar een eigen plaatje
Weer de kikker van Stam?
pi_39481065
Het is nu toch wel onderhand bekend dat imageshack niet werkt op Fok. Gebruik bijvoorbeeld http://xs.to ofzo
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  maandag 3 juli 2006 @ 18:45:47 #181
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_39481115
quote:
Op maandag 3 juli 2006 17:29 schreef Urquhart het volgende:

[..]

Daar zat ik op te wachten
Dit doet pijn in Eindhoven
pi_39481204
quote:
Op maandag 3 juli 2006 18:44 schreef Suijk het volgende:
Het is nu toch wel onderhand bekend dat imageshack niet werkt op Fok. Gebruik bijvoorbeeld http://xs.to ofzo
Pff ja, kut Fok!

Heb het al aangepast.
pi_39481309
quote:
Op maandag 3 juli 2006 18:42 schreef devv05 het volgende:
[afbeelding]

Dan maar een eigen plaatje
Was het niet al warm genoeg
pi_39481322
quote:
Op maandag 3 juli 2006 18:48 schreef devv05 het volgende:

[..]

Pff ja, kut Fok!

Heb het al aangepast.
Tnx, toffe foto.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  maandag 3 juli 2006 @ 18:59:37 #185
37300 StarGazer
Anesthetize
pi_39481483
Leuke beelden net op het sportjournaal
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
  maandag 3 juli 2006 @ 19:03:21 #186
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_39481595
quote:
Op maandag 3 juli 2006 18:59 schreef StarGazer het volgende:
Leuke beelden net op het sportjournaal
Ja vooral als ze het verschil niet zien tussen de Mul en Krohn Delhi
Jawel, je keek.
pi_39481604
quote:
Op maandag 3 juli 2006 18:59 schreef StarGazer het volgende:
Leuke beelden net op het sportjournaal
Shit, gemist.
pi_39481658
quote:
Op maandag 3 juli 2006 19:03 schreef Jaytonism het volgende:

[..]

Shit, gemist.
Edgar Davids over Danny Buijs na Ajax-Feyenoord (4-1, 4/2/07): Luister eens, het is niet de eerste keer dat jongetjes zich willen bewijzen en zeker ook niet de laatste keer.
  maandag 3 juli 2006 @ 19:06:45 #189
95846 Mr.Mills
Nog steeds
pi_39481694
Pfff, kan niet wachten tot het echt begint, ben zo benieuwd wat deze spelersgroep kan....
  maandag 3 juli 2006 @ 19:08:33 #190
124197 -Wolf-
Got milk?
pi_39481751
quote:
Op maandag 3 juli 2006 19:03 schreef Jaytonism het volgende:

[..]

Shit, gemist.
he verdomme, zat er net nog aan te denken.
pi_39481802
quote:
Wie de kans krijgt om bij Ajax te komen voetballen, pakt die natuurlijk met beide handen aan.’’
Stammie
  maandag 3 juli 2006 @ 19:14:56 #192
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_39481935
Nog leuk stukje van Stam over vandaag:
quote:
Het voor hem bedoelde spandoek had de voormalige PSV’er en winnaar van de Champions League met Manchester United voor de training al wel gezien. ,,Het geeft een goed gevoel als mensen direct vertrouwen in je hebben’’, vervolgde Stam. ,,Het is nu aan mij om dat vertrouwen terug te betalen.’’ Om zich heen blikkend, de loftuitingen van de supporters lustig inhalerend: ,,Dit is wel mooi hoor. Inderdaad een beetje Zuid-Europees.’’
pi_39482243
quote:
Op maandag 3 juli 2006 19:15 schreef devv05 het volgende:
Nog leuk stukje van Stam over vandaag:
[..]

!
pi_39482616
quote:
Op maandag 3 juli 2006 17:38 schreef jna het volgende:
[afbeelding]
Krohn-Dehli was geblesseerd, daarom trainde hij niet mee
pi_39482666
quote:
Op maandag 3 juli 2006 19:40 schreef twisteddlogic het volgende:

[..]

Krohn-Dehli was geblesseerd, daarom trainde hij niet mee
Dat gaat ie nog veel vaker wezen dit seizoen.
  maandag 3 juli 2006 @ 19:43:38 #197
148059 Pritt
Atheïst
pi_39482698
Jaap is mijn held!
A.F.C. Ajax - Piet de Visser
  maandag 3 juli 2006 @ 19:49:46 #198
118145 Trancelocator
A.TRANCY.STATE.OF.MIND
pi_39482864
Nog wat foto's:













  maandag 3 juli 2006 @ 19:51:15 #199
131729 jna
Je lul hangt uit je broek
pi_39482916
Zo te zien hebben ze wel plezier
Jawel, je keek.
  maandag 3 juli 2006 @ 19:52:30 #200
118145 Trancelocator
A.TRANCY.STATE.OF.MIND
pi_39482950
quote:
Op maandag 3 juli 2006 19:51 schreef jna het volgende:
Zo te zien hebben ze wel plezier
Bij de tweede foto heeft Huntelaar zelfs een wind gelaten volgens mij.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')