Ah, dank je welquote:Op maandag 8 september 2008 13:36 schreef Jambo het volgende:
Senesta, bij Melvin zag ik op dinsdagavond de eerste waterpokken. Op woensdag en donderdag waren er maar een paar bijgekomen en op vrijdagochtend zat hij helemaal onder. Dat was op de 4e dag dus.
Maar daar zitten jullie nu al op. Met een beetje mazzel heeft Samara er dus maar weinig last van. Beterschap in ieder geval.
Ik heb nog steeds mijn twijfels of het wel waterpokken zijnquote:Op maandag 8 september 2008 13:46 schreef RockabeIIa het volgende:
Hier zag ik de eerst op donderdag en de dinsdag en woensdag erop kwamen er nog steeds bij. Brent had er ook echt veel en het is nog lang niet weggetrokken.
Sterkte ermee Senesta!
ps. ik dacht eerst dat hij ergens door gebrand was ofzo, zo zag het er uit.
U zei?quote:Op donderdag 27 november 2008 11:23 schreef bixister het volgende:
de jeuk komt snel genoeg, don't worry.en juist als 't eigenlijk al min of meer over is zijn de helende plekjes de grootste jeukveroorzakers.
als ik tussen de pokjes door zoek zie ik een tevreden gezichtje. Wat dat betreft is het nu wel handi dat ze een behoorlijke tollerantie grens heeft qua pijn e.d.quote:Op woensdag 21 januari 2009 20:40 schreef PM-girl het volgende:
Hoe is het nu met Arwen?
Gelukkig heeft ze er niet al te veel last van!quote:Op donderdag 22 januari 2009 09:24 schreef _evenstar_ het volgende:
[..]
als ik tussen de pokjes door zoek zie ik een tevreden gezichtje. Wat dat betreft is het nu wel handi dat ze een behoorlijke tollerantie grens heeft qua pijn e.d.
Zijn nu niet meer die vochtige bultjes maar rode plekjes zal dus hopenlijk weer op zijn retour gaan.
Kan nu wel zeggen dat ze een pokkenjong is
lief dat je er naar vraagt![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |