klopt maar ik krijg me fotowinkel niet meer aangeslingerd. ben ff aan het kijken of het met picasa kan.quote:Op vrijdag 30 juni 2006 10:32 schreef Skv het volgende:
Nou ff inzoomen op het gevecht, dat er uit knippen en nog een keer hosten.
Ik hoef geen posters uit te printen er van.
denk idd de wesp, voordat ik me foto camera gepakt had was het iets meer echt een gevecht maar op de foto's heeft de spin eigenlijk al verloren denk ik. vlak na de laatste foto pakte de vliegebees de spinnetje op en vloog weg, crashte door het gewicht half op en stoel leuning. Maar na een seconde ofzo kon die toch doorvliegen en toen benk ze kwijt geraakt.quote:Op vrijdag 30 juni 2006 10:45 schreef Legendary het volgende:
Ok, effe los van het gezeik van de foto's. On topic: erg cool om te zien. Wie heeft er gewonnen? Zo te zien die motherfucker van een kutwesp. Krengen van beesten!
Ik heb de OP ontgrendeld, je kunt weer wijzigen. Hou je wel nog even rekening met de 550pixels breed regel?quote:Op vrijdag 30 juni 2006 10:56 schreef borbit het volgende:
oke ik heb ze gecropt![]()
wou eigenlijk van te voren doen maar toen kreeg ik fotowinkel niet opgestart dus dacht dan maar zo.
ik heb ze nu wel mooi gecropt enzo maar nu staan ze niet meer in de op? zijn er linkjes van gemaakt omdat ze te groot waren ofzo? kan dat terug verandert? de url's zijn gewoon het zelfde gebleven.
thnxquote:Op vrijdag 30 juni 2006 11:00 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Ik heb de OP ontgrendeld, je kunt weer wijzigen. Hou je wel nog even rekening met de 550pixels breed regel?
quote:Op vrijdag 30 juni 2006 11:06 schreef borbit het volgende:
[..]
thnx
zijn er nu nog mensen die iets over mijn foto's willen zeggen?
Meer niet.quote:Op vrijdag 30 juni 2006 11:00 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Ik heb de OP ontgrendeld, je kunt weer wijzigen. Hou je wel nog even rekening met de 550pixels breed regel?
Je hebt gelijk. mijn IE cache hield de labeltjes vast die zeggen dat ze te groot zijn. My bad.quote:Op vrijdag 30 juni 2006 11:11 schreef borbit het volgende:
[..]
ze zijn toch niet meer als 550 pixels breed?
Idd, de zwarte rimwespquote:Op vrijdag 30 juni 2006 10:34 schreef DeZzL het volgende:
adhv die laatste 2 foto's is het volgens mij een rimwesp.
het ziet er uit als een insectje, misschien wel een eerder slachtoffer van de spin. Een luisje of een teekje of zo?quote:Op vrijdag 30 juni 2006 11:16 schreef borbit het volgende:
geef niet hoor
iemand een idee wat dit kleine dingetje is?is detail van foto uit op
[afbeelding]
vliegebees had gewonnen vloog na de foto's ook weg met de spinquote:Op vrijdag 30 juni 2006 11:25 schreef Biancavia het volgende:
Welke had gewonnen?
De spin of de vlieg?
quote:Op vrijdag 30 juni 2006 11:29 schreef borbit het volgende:
[..]
vliegebees had gewonnen vloog na de foto's ook weg met de spin
ja he. dat dacht ik ook, vooral omdat ie helemaal zwart is en niet vrolijk zwart geel gestreept.quote:Op vrijdag 30 juni 2006 11:37 schreef type_29 het volgende:
die wesp ziet er wel 'evil' uit zeg
bladluisquote:Op vrijdag 30 juni 2006 11:16 schreef borbit het volgende:
geef niet hoor
iemand een idee wat dit kleine dingetje is?is detail van foto uit op
[afbeelding]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |