quote:Op dinsdag 27 juni 2006 08:40 schreef Uhmmie het volgende:
Iemand nog enig idee waarom mijn sierwilgje eigenlijk overal bruine blaadjes krijgt?
quote:Op dinsdag 27 juni 2006 12:16 schreef Xebber het volgende:
[..]
Meest simpele wat ik kan bedenken is door de warmte van 2 weken geleden, in combinatie met niet sproeien, of sproeien terwijl de zon nog schijnt.
Echt. Sproei NOOIT als de zon nog in je tuin schijnt, en al helemaal niet als het zo warm is als 2 weken geleden. Krijg je gegarandeerd verbranding van.
quote:Op dinsdag 27 juni 2006 13:04 schreef Uhmmie het volgende:
[..]
Mja punt is dat ik dus niet gesproeid heb
Tuin ligt ruim de helft van de dag in de schaduw.. dus verbranden lijkt me sterk :/
Het ziet er echter wel een beetje zo uit
Het grote bloemen en planten in eigen tuin *deel 6* Lente!quote:Op dinsdag 27 juni 2006 13:11 schreef Xebber het volgende:
Als het tegen de 35 graden is, maakt het niet meer uit of je tuin half in de schaduw ligt. Je moet dan sowieso sproeien.
Qua sproeien heb ik een regel met mezelf. Als het een dag boven de 25/30 graden is geweest, en het gaat de komende 3 dagen niet regenen, dan sproeien op het moment dat je tuin volledig in de schaduw ligt. Bij voorkeur 's avonds, want 's nachts nemen planten het meeste vocht op. Met deze reserves komt de plant een eventuele volgende warme dag dus makkelijk door. Ik blijf dan om de dag net zo lang sproeien, totdat het weer wat minder warm word, of het gaat regenen.
Dreischor, op Schouwen-Duivelandquote:Op dinsdag 27 juni 2006 13:15 schreef Silmarwen het volgende:
Wij gaan trouwens binnenkort een klein vijvertje aanleggen in de tuin.Ik ben bij een speciaalzaak geweest in Zeeland en ze hadden enorm mooie planten.
Ik ben alleen vergeten waar het nou precies lag, het heette in ieder geval "Het groene kikkertje" voor als mensen interesse hebben.
Ik moet ook nog ergens een steen van 40 bij 60 cm vinden voor de voortuin.quote:Op maandag 3 juli 2006 23:37 schreef Bluezz het volgende:
[afbeelding]
(het zand eronder moet ik nog wat op verzinnen)
Ja, dat staat ook op de zakquote:Op dinsdag 4 juli 2006 10:30 schreef Piles het volgende:
Wordt die vlinderstruik niet erg groot op zo'n klein stukje? Hier is ie behoorlijk groot, terwijl we hem elk voorjaar helemaal terugsnoeien.
Die cacaodoppen ben ik wel benieuwd naar of ze werken. Schijnen ook goed tegen katten te zijn
Ik zou als ik jou was, toch de vlinderstruik (Buddleia dus) wat meer naar links verplaatsen, anders groeien die wortels onder je terras, en dan is verplaatsen verdomd lastig. Zeker op zo'n klein stukkie grond. Je hebt dan de kans dat je te veel wortelverlies krijgt.quote:Op dinsdag 4 juli 2006 12:39 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ja, dat staat ook op de zakOnkruidwerend, slakwerend en katten vinden het ook niet fijn om erop te lopen.
Die vlinderstruik mag flink uitgroeien, dan verzet ik hem gewoon als ie me té groot word.
Hier in het dorp is een mooi pad, met heel veel vlinderstruiken en die snoeien ze elk jaar echt helemaal terug tot kleine stukkies
Dat zevenblad uhmmie, ben je niet blij dat het een beetje dood gaat dan
Ok, dat ga ik doen als het wat minder warm isquote:Op dinsdag 4 juli 2006 12:46 schreef Xebber het volgende:
Ik zou als ik jou was, toch de vlinderstruik (Buddleia dus) wat meer naar links verplaatsen, anders groeien die wortels onder je terras, en dan is verplaatsen verdomd lastig. Zeker op zo'n klein stukkie grond. Je hebt dan de kans dat je te veel wortelverlies krijgt.
Ik heb er gister al bbqende een tijdje naar zitten kijken ja.quote:Op dinsdag 4 juli 2006 12:39 schreef Bluezz het volgende:
Dat zevenblad uhmmie, ben je niet blij dat het een beetje dood gaat dan
Ik neem aan dat je dan het hout bedoeld?quote:Op dinsdag 4 juli 2006 21:42 schreef Bluezz het volgende:
Vraagje, ik lees net in K&W dat iemand vlonders legt in zijn tuin.
Kan dat ook gewoon op gras, of moet je het gras dan helemaal verwijderen?
(Wij zijn ons knollenveld zoooo zat, het is meer onkruid en kale lelijke plekken en paardebloemen dan gras, vandaar...)
Ja houten vlonders.quote:Op dinsdag 4 juli 2006 21:47 schreef MrWes het volgende:
Ik neem aan dat je dan het hout bedoeld?
Zo ja, dan hoef je niet veel te doen, maar ik zou er wel worteldoek overheen leggen zodat er tussen je hout zo min mogelijk onkruid doorkomt.
Zo heb ik het hier ook.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |