Voor sommige misschien een soort uithonger programma, voor mij meer eten verspreid over een hele dag en toch val ik af... beter kan het nietquote:Op zaterdag 1 juli 2006 22:37 schreef het_fokschaap het volgende:
weer een nieuwe uithonger methode, maar nu zal het wel echt werken...want ze is zo gewoon gebleven
Misschien dacht je spijsvertering dat hij al mocht rusten en dat die nu ineens de volle laag kreeg... ook niets even een klein iets tussendoor genomen?quote:Op zaterdag 1 juli 2006 22:33 schreef Fuente het volgende:
Ik moet zeggen dat ook wij vandaag gezondigd hebben. We waren pas om 20:30 thuis van werk en dochter ophalen bij opa en oma, en niet gegeten. Toen hebben we dus chinees gehaald. Moet er wel bijzeggen dat ik er echt van heb genoten, ga me dus ook niet schuldig voelen en morgen gewoon weer verder
Heb trouwens wel meteen last van m'n buik nu, da's wel typisch
Nou ik had gepland dat ik eerder thuis zou zijn. En dus had ik gewoon mijn tussendoortjes en lunch meegenomen. Had verder niets bij me en was platzak, dus kon tussendoor ook niets halen (en wij hebben helaas geen kantine, alleen maar snoepautomaten).quote:Op zaterdag 1 juli 2006 22:54 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Misschien dacht je spijsvertering dat hij al mocht rusten en dat die nu ineens de volle laag kreeg... ook niets even een klein iets tussendoor genomen?
Verpest zal het echt niet zijn hoor... geloof ik net als jou ook niet in. Misschien een tip: Zelf heb ik een doos liga evergreen op het werk liggen voor als er een tussendoortje mislukt. Sonja had het in haar boek over een appel meenemen in haar tas, maar ik vergeet dat dan en dan heb je na anderhalve week of zo een verotte appel in je tas, leek me niet een wijs idee.quote:Op zaterdag 1 juli 2006 23:09 schreef Fuente het volgende:
[..]
Nou ik had gepland dat ik eerder thuis zou zijn. En dus had ik gewoon mijn tussendoortjes en lunch meegenomen. Had verder niets bij me en was platzak, dus kon tussendoor ook niets halen (en wij hebben helaas geen kantine, alleen maar snoepautomaten).
Dus nee, niets tussendoor genomen helaas.
Ik moet zeggen dat wij wel vaker laat eten, omdat we er gewoonweg door wisselende roosters niet aantoe komen.
Ik probeer wel vaak om 's ochtends te koken voor ik moet werken, zodat ik 't alleen nog maar hoef op te warmen, maar dat lukte vanmorgen niet.
Ach ja, het is maar voor een keer en ik heb gelukkig niet meteen het idee dat 'alles nu verpest is'
Dat van die appel is zeer herkenbaar hahahahaquote:Op zaterdag 1 juli 2006 23:18 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Verpest zal het echt niet zijn hoor... geloof ik net als jou ook niet in. Misschien een tip: Zelf heb ik een doos liga evergreen op het werk liggen voor als er een tussendoortje mislukt. Sonja had het in haar boek over een appel meenemen in haar tas, maar ik vergeet dat dan en dan heb je na anderhalve week of zo een verotte appel in je tas, leek me niet een wijs idee.
Zo leer je inderdaadquote:Op zaterdag 1 juli 2006 23:19 schreef Fuente het volgende:
[..]
Dat van die appel is zeer herkenbaar hahahaha
Ik denk dat ik in het vervolg een pakje liga's extra meeneem, voor dit soort situaties.
Zo leer je steeds wat bij he
he das goed zeg!quote:Op zondag 2 juli 2006 09:20 schreef Mickeys het volgende:
Ik heb de boodschappenlijstjes aangevuld. voor de vrouwen heb ik alle 9 weken online staan en voor de mannen de eerste 4 weken. de rest volgt nog.
je kan ze hier vinden.
Ik word in het weekend vaak rond een uur of 8 wakker.. geen last van eigenljk. Wel heb ik de wekker voor de zekerheid op 9 uur gezet.. voor het geval dat, maar ja, ik ga dan ook altijd op tijd naar bed, oud wijf zullen we maar zeggen hahaquote:Op zondag 2 juli 2006 13:05 schreef Sanne_ het volgende:
hoe doen jullie dat nou als je laat wakker word? het is nu zondag en ik kwam pas om 12 uur me bed uit en heb om kwart voor 1 maar gewoon geluncht.. zetten jullie je wekker ofzo ?
Thanks, we hebben helaas verloren.quote:Op zondag 2 juli 2006 10:15 schreef Cutie het volgende:
Goeiemorgen allemaal!
Mijn resultaat na 1 week: -2,3kg
Resultaat van vriendje: -2,3 kg
BE, succes met je wedstrijd strakkies!
Dat laatste en dan even in een grote bak water doen met wat zout erbij (om de bacterien te doden) en dan afspoelen onder de kraan. Maar lang leve de voorgesneden groente... scheelt een boel tijd en ergenis al hoewel ik die ook nog even onder de kraan afspoel.quote:Op zondag 2 juli 2006 19:57 schreef Maeghan het volgende:
Beetje afwasmiddel op een sponsje, even onder de kraan houden en goed boenen. =P
Volgens mij gewoon door midden hakken en dan reepjes snijden, toch?
tnx dear.. is ook wel een beetje eigen belang hoor.. nu nog de man waar ik het voor gedaan heb echt overhalen om dit te volgen... al hoewel hij eerst mij volgt of het me lukt hihiquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |