quote:
Op woensdag 21 juni 2006 17:16 schreef Falco het volgende:Zo en dan nu een kick! De Tour de France begint 1 juli aanstaande en we zullen vast en zeker verblijd worden met het commentator van ons aller Herbert
![]()
.
Om de Tour-dagen enigzins draaglijk door te komen, heb ik het idee bedacht om een Herbert-prono te houden. Een x aantal vragen over Herbert dienen beantwoord te worden en hoe beter je scoort op die vragen, hoe meer punten je krijgt
![]()
. Erg simpel dus.
Hier is ie dan:
De enige echte Herbert-prono!!!
Hoe werkt die hele Herbert-prono?De bedoeling is als volgt: Onderstaande vragenlijst dient ingevuld te worden. Voor elk goed antwoord zijn er vijf punten te verdienen. Zit je er bij de etappe-vragen één etappe naast, dan ontvang je twee punten. Zit je er twee etappes naast, dan ontvang je maar één schamel puntje.
Bij de 'hoe vaak'-vragen is de puntentelling iets anders. Heb je het aantal bij de 'hoe vaak'-vragen goed voorspeld, dan ontvang je vijf punten. Zit je er maar eentje van het goede aantal af, dan ontvang je vier punten, bij een verschil van twee krijg je drie punten enzovoorts.
De extra-vraag wordt met tien punten beoordeeld wanneer ie goed is beantwoord.
En hoe gaat dit bijgehouden worden?Tsja nu moet ik een beroep doen op alle Fokkers die de Tour gaan volgen
![]()
. Wanneer een van de dingen van onderstaande zaken ter sprake komen, kan dat het beste gebruld worden in dit topic. Ik zelf zal niet alle etappes volgen, dus moet uitgaan van wat er in dit topic gepost wordt en wat Herbert Dijkstra dus bazelt. Ik zal de boel netjes bijhouden en op de rustdagen een overzicht + tussenstand posten van het één en ander. De 'In welke etappe'-vragen zijn simpel bij te houden. Bij de 'hoe vaak'-vragen is dat wat lastiger, omdat die vragen namelijk gedurende de hele Tour door zullen spelen. Maar hopelijk komt dat dus wel goed. Gewoon in het topic posten als je iets hebt gehoord wat bij de Herbert-prono gevraagd wordt
![]()
.
En ohja, over wat het antwoord is op de 'extra vraag', zullen we gauw genoeg er over uit zijn neem ik aan
![]()
.
In welke etappe-vragen
De bedoeling bij deze categorie is te melden in welke etappe jij denkt dat Herbert voor het eerst gaat vertellen over datgene wat gevraagd wordt.1. In welke etappe verhaalt Herbert het overbekende CSC-verhaal. Ivan Basso, die niet kon zwemmen en van een rots moest springen enzo
![]()
.
2. In welke etappe komt Herbert Dijkstra met het verhaal van Zaaf op de proppen?
3. Bij welke etappe maakt Herbert voor de
tweede keer een fout wat betreft de winnaar van een sprint (tussensprint / bergsprint/ eindsprint / peletonsprint etc.)?
4. In welke etappe legt Herbert Dijkstra uit hoe 'bussen' gemaakt worden (en dat Erik Zabel een heeele goeie buschauffeur is)?
5. Bij welke etappe vraagt Herbert zich af waar de vader van Voeckler nou toch is?
6. In welke etappe brult hij voor het eerst hoe geweldig de finale wel niet is?
7. In welke etappe komt het gewicht van Rasmussen en zijn ziekelijke obsessie daarvoor ter sprake
8. In welke etape slaat óf Maarten Ducrot, óf Mart Smeets Herbert op z'n gezicht?
De hoe vaak-vragen
Vul bij deze categorie gewoon simpel in hoe vaak datgene wat gevraagd wordt, ter sprake komt ![]()
9. Hoe vaak komt de hongerklop ter sprake?
10. Hoe vaak komt de tien kilometer/één minuut-theorie aan de orde?
11. Hoe vaak zegt Herbert wel niet onnozele dingen in de trant van: "{De ontsnapte renner} staat op 1 uur en 32 minuten in het algemeen klassement. Hij is dus niet gevaarlijk voor de gele trui."
12. Hoe vaak benoemt Dijkstra een renner een 'karaktermens'?
13. Hoe vaak hanteert Herbert de zinsfrase 'Mag je zeggen dat?'
Extra vraag14. Vorig jaar was het mountainbiken en het afdalen een enorm issue bij Herbert. Over welk onderwerp raakt Herbert Dijkstra dit jaar totaal niet uitgepraat?
Oja
hier vind je het parcours van de Tour. Is wel handig om te gebruiken denk ik
![]()
.
Extra topic dus
![]()
Als het
oude Herbert-topic vol is, kan hier verder in gepost worden, maar van mij mag het nu ook wel in dit topic
![]()
.
[ Bericht 2% gewijzigd door Falco op 27-06-2006 16:12:08 ]
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>