Dan ineens welquote:Op maandag 26 juni 2006 18:10 schreef Erwtensoep het volgende:
Nee want ik vind het een totaal onzinnige discussie
En de discussie of Huntelaar mee moest naar het WK is wel zinvolquote:Op maandag 26 juni 2006 18:11 schreef Erwtensoep het volgende:
?
quote:Op maandag 26 juni 2006 18:02 schreef -Wolf- het volgende:
Babel heb ik dus nooit afgeschreven. Wat een hoop onzin kraam jij uit zeg.
Dat is je goed recht, dan praat je toch niet mee, even goede vrienden, snertje van mequote:Op maandag 26 juni 2006 18:10 schreef Erwtensoep het volgende:
Nee want ik vind het een totaal onzinnige discussie
Nee, niet hier neequote:Op maandag 26 juni 2006 18:14 schreef Erwtensoep het volgende:
Heb ik geen woord over gerept in dit topic
quote:Op maandag 26 juni 2006 11:06 schreef Mwanatabu het volgende:
Straks begint het seizoen weer, en dan gaat deze Feyenoord(st)er lekker genieten van mooie goaltjes, behalve astie-t tegen Feyenoord doet
Ik help het je hopen maar ik geloof daar dus niet zo in. Spelers zijn over het algemeen zo goed als hun laatste 2 of 3 wedstrijden. Als het Ajax tegen zit en Huntelaar 2 x een pingel mist, nog wat kansen niet maakt en Ajax tegen Sinterklaas op de 8e plek staat en niet door voorronde CL komt, dan denk ik niet dat de Ajax-supporters nog steeds teren op die momenten van afgelopen seizoen.quote:Op maandag 26 juni 2006 18:17 schreef Suijk het volgende:
Ik denk dat KJH toch op een wat hoger niveau zit en dat hij zijn goaltjes wel zal blijven meepakken. Als nou de rest van het team ook eens ging draaien, dat niet alles van hem afhangt, dan mag hij best eens een keer droogstaan. Maar volgens mij vergeten de Ajax-supporters niet dat hij zo ongeveer in zijn eentje Ajax naar de CL playoffs en de beker heeft geschoten.
Dat is bij elke club zo. Je kan niet eeuwig blijven teren op prestaties uit het verleden. Als hij een paar kansen mist oké. Maar als hij een seizoen lang alle kansen mist die hij krijgt vind ik het terecht.quote:Op maandag 26 juni 2006 19:33 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik help het je hopen maar ik geloof daar dus niet zo in. Spelers zijn over het algemeen zo goed als hun laatste 2 of 3 wedstrijden. Als het Ajax tegen zit en Huntelaar 2 x een pingel mist, nog wat kansen niet maakt en Ajax tegen Sinterklaas op de 8e plek staat en niet door voorronde CL komt, dan denk ik niet dat de Ajax-supporters nog steeds teren op die momenten van afgelopen seizoen.
Dan is het: Huntelaar eruit, ole, ole.
Nee hoor. Ik niet, ik geef alle spelers kansen, en als ze hun dag niet hebben. Dat kan gebeuren.quote:Op maandag 26 juni 2006 19:33 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik help het je hopen maar ik geloof daar dus niet zo in. Spelers zijn over het algemeen zo goed als hun laatste 2 of 3 wedstrijden. Als het Ajax tegen zit en Huntelaar 2 x een pingel mist, nog wat kansen niet maakt en Ajax tegen Sinterklaas op de 8e plek staat en niet door voorronde CL komt, dan denk ik niet dat de Ajax-supporters nog steeds teren op die momenten van afgelopen seizoen.
Dan is het: Huntelaar eruit, ole, ole.
Welke mensenquote:Op woensdag 28 juni 2006 23:36 schreef -Wolf- het volgende:
Mensen, ophouden met die flauwekul... Huntelaar gaat echt niet weg.
Nog even.quote:Op vrijdag 30 juni 2006 13:24 schreef mennoeminem het volgende:
Huntelaar blijft ....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |