quote:Uit de resultaten van de Mensa-thuistest blijkt dat uw intelligentie waarschijnlijk boven het 98e percentiel ligt. Dit betekent dat u, wat betreft uw intelligentie, bij de bovenste twee procent zou behoren. De thuistest is echter geen officiële, geijkte test en geeft alleen een indicatie. Voor toelating tot Mensa moet de Mensa-eindtest worden afgelegd onder toezicht van een psycholoog.
Wij menen dat u een heel goede kans maakt te slagen voor de Mensa-eindtest. Wel komen daarbij meer aspecten van intelligentie aan de orde dan in de thuistest het geval was, zodat we nooit met zekerheid kunnen zeggen dat u in beide gevallen een even hoge score haalt.
Vanavond ga ik em even doen, moet zo aan het werkquote:Op zaterdag 24 juni 2006 13:07 schreef Robbiej het volgende:
http://www.mensa.nl/thuistest
Wie o wie?
Hoewel uw intelligentie, volgens de resultaten van de Mensa-thuistest, wel tot de hoogste 10% zal behoren, denken wij dat u het 98e percentiel (dit betekent: de bovenste twee procent, de eis om lid te mogen worden van onze vereniging) niet zult halen. De thuistest is echter geen officiële, geijkte test maar geeft slechts een indicatie. Voor toelating tot Mensa moet een eindtest worden afgelegd onder toezicht van een psycholoog.
Door Wouter (het kan altijd stouter van de LOI)quote:Op zaterdag 24 juni 2006 13:13 schreef rekenwonder het volgende:
Kortom, 90% heeft een IQ van > 105. Rara, hoe kan dat?
die uitslag had ik ookquote:
Ze zijn nogal mysterieus over de gebruikte methoden.... en ze willen dat je naar hun testcentrum gaat, alwaar je onder het genot van een drankje en een hapje in een geweldige ambiance verkeerd....quote:Op zaterdag 24 juni 2006 13:14 schreef Tique3 het volgende:
[..]
die uitslag had ik ook
beetje jammer dat ze ook niet ff je iq uitrekenen
Wat is die hele Mensa eigenlijk?quote:Geachte kandidaat,
Uit de resultaten van de Mensa-thuistest blijkt dat uw intelligentie waarschijnlijk boven het 98e percentiel ligt. Dit betekent dat u, wat betreft uw intelligentie, bij de bovenste twee procent zou behoren. De thuistest is echter geen officiële, geijkte test en geeft alleen een indicatie. Voor toelating tot Mensa moet de Mensa-eindtest worden afgelegd onder toezicht van een psycholoog.
Wij menen dat u een heel goede kans maakt te slagen voor de Mensa-eindtest. Wel komen daarbij meer aspecten van intelligentie aan de orde dan in de thuistest het geval was, zodat we nooit met zekerheid kunnen zeggen dat u in beide gevallen een even hoge score haalt.
Ik zie niks over het 98e percentielquote:
Mensa Thuistest - resultaat
Geachte kandidaat,
Uw resultaten van de Mensa-thuistest waren zeer goed. De thuistest is echter geen officiële, geijkte test en geeft alleen een indicatie. Voor toelating tot Mensa moet de Mensa-eindtest worden afgelegd onder toezicht van een psycholoog.
Wij menen dat u een heel goede kans maakt te slagen voor de Mensa-eindtest. Wel komen daarbij meer aspecten van intelligentie aan de orde dan in de thuistest het geval was, zodat we nooit met zekerheid kunnen zeggen dat u in beide gevallen een even hoge score haalt.
U kunt zich opgeven voor deelname aan één van de testdagen die wij regelmatig in Utrecht organiseren. Deelname aan een testdag kost 37,25 euro. Wilt u meer informatie ontvangen over deelname aan een testdag, dan kunt u het onderstaande formulier invullen. U ontvangt dan een bevestigingsbrief waarin wordt uitgelegd wat u moet doen om een uitnodiging te ontvangen.
De testdagen worden meestal om de twee maanden op een zaterdag georganiseerd.
Met vriendelijke groet
namens de Selectiecommissie van de Vereniging Mensa Nederland
quote:Op zaterdag 24 juni 2006 13:31 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Ik zie niks over het 98e percentiel
Een eliteclubje van mensen die goed zijn met IQ-testen en dat gaarne compenseren met hun EQ.quote:Op zaterdag 24 juni 2006 13:31 schreef kanaiken het volgende:
Wat is die hele Mensa eigenlijk?
quote:Op zaterdag 24 juni 2006 13:00 schreef AntonDingeman het volgende:
Dit staat er als je maar 1 goed hebt.
[..]![]()
Die schaamte om mensen niet als MBO'er te classificeren.
"eeeeh eeeh ... misschien heb je net gelunchd?"
En daar dok je bijna 40 euro voor?quote:Op zaterdag 24 juni 2006 13:33 schreef rekenwonder het volgende:
[..]
Een eliteclubje van mensen die goed zijn met IQ-testen en dat gaarne compenseren met hun EQ.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. en door de MENSA-test ........ mag ik lid worden![]()
![]()
Bij de bovenste 2 procent dus. Joepie de poepie.
je had een deel gedelete!quote:Op zaterdag 24 juni 2006 14:40 schreef keepwalking het volgende:
Uitslag
[knip]verhaal[/knip]
Wat een vage testen, ik ben een 15 jarige scholiertje... Niet echt een logische uitslag bij beide testen dus.
Ik ook, maar het verbaasde me niet echt, ik scoor nooit laag op een IQ test.quote:Op zaterdag 24 juni 2006 11:39 schreef Petertjuhh het volgende:
Je had 9 van de 10 vragen goed. Dat duidt op een IQ van 125 of meer. Dat komt overeen met een universitair, academisch opleidingsniveau. Je hoeft je in principe geen zorgen te maken dat je heel laag gaat scoren op een uitgebreide IQ test.
Hint, ik ben een meisje.quote:Op zaterdag 24 juni 2006 14:44 schreef Tique3 het volgende:
[..]
je had een deel gedelete!
Dit stond er ook nog:
De toelatingseisen:
- Je bent lelijk
- Je hebt nog nooit een vriendin gehad
- Je scheert je niet
- Je draagt een bril![]()
![]()
![]()
Neuken?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |