quote:Op maandag 26 juni 2006 11:38 schreef Bakkioli het volgende:
Je had 10 van de 10 vragen goed. Dat duidt op een IQ van 125 of meer. Dat komt overeen met een universitair, academisch opleidingsniveau. Je hoeft je in principe geen zorgen te maken dat je heel laag gaat scoren op een uitgebreide IQ test.
Makkie![]()
Nou dan kan je hier wat uitgebreider testen:quote:Op maandag 26 juni 2006 18:46 schreef Kikstar het volgende:
Uitslag
Je had 10 van de 10 vragen goed. Dat duidt op een IQ van 125 of meer. Dat komt overeen met een universitair, academisch opleidingsniveau. Je hoeft je in principe geen zorgen te maken dat je heel laag gaat scoren op een uitgebreide IQ test.
jeeeh :-)
quote:Je had 10 van de 10 vragen goed. Dat duidt op een IQ van 125 of meer. Dat komt overeen met een universitair, academisch opleidingsniveau. Je hoeft je in principe geen zorgen te maken dat je heel laag gaat scoren op een uitgebreide IQ test.
Mijn EQ is dus 'wat aan de lage kant'.quote:Op zondag 25 juni 2006 20:12 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
[..]
Nou vooruit, omdat ik de beroertste niet ben:
http://www.123test.nl/eq-test/
http://www.goodfeeling.nl/default_eq.htm
http://ftp.castel.nl/~oschw/noleman.htm
http://www.vacature.com/scripts/indexpage.asp?headingID=4402
![]()
quote:Op zaterdag 24 juni 2006 12:41 schreef M.e.g.a.t.r.o.n. het volgende:
[..]
Ah, dan is dat mijn fout. Ja lijkt mij ook,SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.edit:Hoewel ik m goed had (10 / 10) vind ik woordbetekenissen ook dubieus qua antwoord. ik zat ook te twijfelen tussenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Overigens die logische vervolgen vind ik ook niet altijd even eenduidig. als je er maar lang genoeg mag redeneren kun je elk vervolg wel goedpraten.---
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'![]()
je moet een klein beetje kunnen roteren in je hoofd. dat willen ze testen denk ik. maar verder vind ik het inderdaad ook erg eenvoudig. Geef je mensen nog hele verkeerde ideeen mee. "Ik ben geniaal!!"quote:Op dinsdag 27 juni 2006 23:24 schreef Caspian het volgende:
10 van de 10 goed.
Maar dan vraag ik me af welke fouten gemaakt worden, want ik vindt hem echt te simpel om überhaupt als (simpele) IQ-test gebruikt te worden. (Ook de kubus-vraag; gewoon kijken hoe de cijfers ten opzichte van elkaar staan. De poot van de zeven richt bijvoorbeeld op de 4.)en dan komt er een echte test met tijdsdruk en veel meer vragen en is het
---
And when the leaves fall the land looks more human
it's got me questioning the essence of my farm boy blues
hence, I never wore the fashions of the know-what-I'm-doin'
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |