![]()
Nou, ze heet dus Iris, is geboren om 14.54 uur op 23-06-2006 en ze weegt 3130 gram.
En hier is een korte samenvatting:
5.10 uur vliezen gebroken
8.30 uur in het zh, met wat flauwe wee-tjes
12.00 De weeen nemen langzaam toe en worden ook aardig pijnlijk. De gyn wil vanwege de gebroken vliezen niet meteen toucheren, maar zegt om 15.00-16.00 uuur terug te komen om te kijken of de bevalling echt doorzet. Zo ja, dan gaat ze toucheren.
Om 12.30 - 13.00 uur weet ik niet meer waar ik het zoeken moet. Weeen duren soms 2 minuten en zijn wel zo pijnlijk Om 14.15 uur denk ik persdrang te voelen, dus halen we de verpleegster, die aan me ziet dat het menens is en die haalt de gyn. Die weet ook niet wat ze ziet en gaa toucheren. Het enige wat ik dacht was: Als ze zegt dat het maar 3 cm is wordt ik gek, dat ga ik niet meer volhouden dan!!
Gelukkig was het 9 cm.
![]()
Tot ieders verbazing. Ik ging naar de wc, aangezien ik daarna aan de ctg moest. Ik lig weer op bed en toen kwam de persweeen. De leerling-vk toucheert en zegt dat ze het moeilijk kan voelen, maar vermoedelijk volledige ontsluting (in een paar minuten dus). De gyn wordt weer terug gehaald en die zegt idd ook volledige ontsluiting.
Ik mocht dus gaan persen! Alleen bij Iris viel ook steeds de hartslag naar beneden, ze moest er snel uit. Vacuum erbij gehaald, knip erbij en na in totaal 29 minuten persen lag er ineens een klein mensje op mijn buik.
Ze had wel wat opstartproblemen, navelstrengetje om haar nek gehad (die is er nog vanaf gehaald toen ze nog met haar hoofd in het geboortekanaal zat, en geloof me: dat is niet fijn ) Ze moest een uurtje in de couveuse, lekker met zuurstof, en daar knapte ze goed van op. Ze is wel nog de rest van de dag ondersteboven geweest van de bevalling. Pas om een uur of 11 's avonds ging ze goed drinken.
Maar nu doet ze het helemaal goed
Help, deel en doneer! Steun Liam in de strijd tegen SMA2! De tijd dringt!
https://steunliamtegensma2.nl/doneer/