Ik doe de Ontwikkelingskant in plaats van Vormgeving. Wat wil je precies weten?quote:Op donderdag 15 februari 2007 17:54 schreef DutchErrorist het volgende:
Ik wil "Communicatiesystemen, afstudeerrichting Multimedia en Vormgeving" gaan doen , maar is dat wat op Hanze... Iemand ervaring?
doe ikquote:Op donderdag 15 februari 2007 17:54 schreef DutchErrorist het volgende:
Ik wil "Communicatiesystemen, afstudeerrichting Multimedia en Vormgeving" gaan doen , maar is dat wat op Hanze... Iemand ervaring?
Hoe zit het eigenlijk met de vormgeving dingen in het tweede jaar ?quote:Op vrijdag 16 februari 2007 13:12 schreef Etcetera het volgende:
[..]
doe ik
zit nu in het 2de jaar, bevalt me goedhet is niet altijd even makkelijk, maar het is zeker te doen. veel projectwerk (en dat vind ik wel jammer, maar dat is de hanze nou eenmaal)
alleen zit er toch niet zoveel vormgeving in als je zou verwachten. de vormgeving dingen die je moet doen zijn wel erg leuk om te doen (het maken van een huisstijl, het samenstellen van een magazine, een vormgevingsboek maken, een filmpje voor een reclame maken)
het is een leuke opleiding, goed te doen, maar op sommige punten best saai. aan de andere kant: elke opleiding heeft z'n mindere kanten natuurlijk
momenteel heb je in het 2de jaar de volgende blokken:quote:Op zaterdag 17 februari 2007 13:53 schreef Steeric het volgende:
[..]
Hoe zit het eigenlijk met de vormgeving dingen in het tweede jaar ?
Want ik zit nu in het eerste jaar en qua vormgeving valt het mij behoorlijk tegen.
dat is dan veranderdquote:Interactieve Organisatie ga je bedrijfsprocessen in kaart brengen met behulpt van UML, is weinig vormgeving aan. Ik meende dat je hier toen een vrijstelling voor de helft van het tentamen kon krijgen als je een bepaald aantal opdrachten deed.
Dan zou ik vooral daar heen gaan, want Hanze is kut.quote:Op maandag 9 april 2007 10:59 schreef Ewaldus het volgende:
Ik wil volgend jaar IBMS gaan doen op het Hanze, maar vraag mij af, waarom zou ik IBMS op het Hanze kiezen boven het CHN in Leeuwarden? Ik lees overal dat er beter wordt lesgegeven op het CHN.
Ik vind dat wel erg kort door de bocht. Kom eens met argumenten?quote:Op maandag 9 april 2007 14:18 schreef Ladylicious het volgende:
[..]
Dan zou ik vooral daar heen gaan, want Hanze is kut.
inderdaad, waar ik naar vroeg..quote:Op maandag 9 april 2007 14:21 schreef KiwiTjuHh het volgende:
[..]
Ik vind dat wel erg kort door de bocht. Kom eens met argumenten?
- De communicatie tussen studenten en docenten en tussen docenten ondeling is waardeloos. De één zegt dit en de ander zegt dat, als het om een bepaalde opdracht gaat spreken ze elkaar allemaal tegen en niemand weet wat er nou eigenlijk precies moet gebeuren.quote:Op maandag 9 april 2007 14:21 schreef KiwiTjuHh het volgende:
[..]
Ik vind dat wel erg kort door de bocht. Kom eens met argumenten?
Ik ben het met een hoop punten eens.. vooral die van de deadlines & organisatorische dingen. Maar wie zegt dat dat in Leeuwarden beter is?!quote:
dus je bent toch geen Nederlands gaan doen? Of voortijdig afgehaakt?quote:Op vrijdag 13 april 2007 22:36 schreef PAA-053 het volgende:
Eerstejaars Pabo, via de februari-instroom van twee maanden geleden. Ik vind het nogal wennen aan het HBO, na VWO en uni. Blackboard werd ook dramatisch geintroduceerd bij ons. Alles is nogal vaag, vooral termen als reflectie, IBM, competentie en meer van dat soort HBO-woorden
Maar de opleiding is hartstikke leuk hoor, zal ik er even bij vermelden
Nee zelfs helemaal niet begonnenquote:Op zaterdag 14 april 2007 16:56 schreef Viking84 het volgende:
[..]
dus je bent toch geen Nederlands gaan doen? Of voortijdig afgehaakt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |