Correct.quote:Op donderdag 22 juni 2006 18:53 schreef Litso het volgende:
Je opent een topic waarin je vraagt of mensen je uitschelden?
en word je dan natgehouden, zodat je niet uitdroogd, en wachten ze dan totdat het vloed wordt?quote:Op donderdag 22 juni 2006 18:54 schreef Boondock_Saint het volgende:
Als je op het strand ligt, proberen wildvreemde mensen je dan wel eens de zee in te rollen?
Ik lig nooit op zand, ik zak er in weg.quote:Op donderdag 22 juni 2006 18:54 schreef Boondock_Saint het volgende:
Als je op het strand ligt, proberen wildvreemde mensen je dan wel eens de zee in te rollen?
quote:Op donderdag 22 juni 2006 18:56 schreef TheSorrow het volgende:
Bolle......bolle.....bolle.......... dikke vette bolle.....
Volgende maand wordt ik 22.quote:Op donderdag 22 juni 2006 18:55 schreef DrunkenMuncky het volgende:
Ouwe papzak!
Oh, jij bent die jongen waarvoor ze de NASA hebben gebeld voor een klassenfoto!quote:Op donderdag 22 juni 2006 18:56 schreef AntonDingeman het volgende:
[..]
Ik lig nooit op zand, ik zak er in weg.
Te dunne mensen zijn ook viesquote:Op donderdag 22 juni 2006 19:00 schreef rival het volgende:
eten is lekker, ik eet veels te veel. en ik ben nog lui ook! serieus, ik eet waarschijnlijk meer dan jij!
maar geen grammetje ve,t ik ben zelfs te dun![]()
![]()
![]()
Die is zooooo flauw, dat ie eigenlijk ineens wel weer leuk is.quote:Op donderdag 22 juni 2006 18:59 schreef Boondock_Saint het volgende:
[..]
Oh, jij bent die jongen waarvoor ze de NASA hebben gebeld voor een klassenfoto!
Kijk eens onder je onderkin...quote:Op donderdag 22 juni 2006 19:00 schreef AntonDingeman het volgende:
[..]
Sorry, geen digicam bij de hand.
Valt mee, ik heb geen onderkin.quote:
Met zo`n lichaam mag je blij zijn als je dat nog mee mag makenquote:Op donderdag 22 juni 2006 18:57 schreef AntonDingeman het volgende:
[..]
Volgende maand wordt ik 22.
22 en dan al 100 kg.!
En je kan ook nog eens niet spellenquote:Op donderdag 22 juni 2006 18:57 schreef AntonDingeman het volgende:
[..]
Volgende maand wordt ik 22.
22 en dan al 100 kg.!
Al die kosten die de dichtgeslibde aderen enzo met zich meebrengen! Dikke mensen zijn duurder!quote:Op donderdag 22 juni 2006 18:58 schreef -skippybal- het volgende:
Dikke mensen zijn goed voor de economie, maar slecht voor 't milieu![]()
Ik ben nu zo intens deprizief, ik ga dan niet op mn speling letten.quote:Op donderdag 22 juni 2006 19:02 schreef S-Two het volgende:
[..]
En je kan ook nog eens niet spellen.
Alles zit rond zijn hoofd, verders normaal postuurquote:Op donderdag 22 juni 2006 19:02 schreef Biancavia het volgende:
Hoe lang ben je?
En hoe heeft het vet zich verdeeld?
duh, als je dan ook nog een lelijk innerlijk zou hebben ben je wel heel verkeerd bezig!quote:Op donderdag 22 juni 2006 19:04 schreef Tha_Ramsush het volgende:
erg dikke vatzige blubberige mensen zijn wel vaak gezellig
quote:Op donderdag 22 juni 2006 19:03 schreef rieski het volgende:
[..]
Alles zit rond zijn hoofd, verders normaal postuur![]()
Weet je hoeveel frituur ze kopen?? Of nieuwe banken omdat ze er om de week doorheen zakken?? Zelfde met bedden. Ook moeten ze kleren laten maken bij een hele dure homo die gespecialiseerd is in olifantenkleding. Ze moeten complete vliegtuigen afhuren als ze weg willen uit Nederland etc. etc.quote:Op donderdag 22 juni 2006 19:02 schreef Yozzz het volgende:
[..]
Al die kosten die de dichtgeslibde aderen enzo met zich meebrengen! Dikke mensen zijn duurder!
En elke avond lekker rukken ofniet? vieze dikzak.quote:Op donderdag 22 juni 2006 19:04 schreef Tobbes het volgende:
Ik ben 19 en weeg 120 ofzo
Maar ach, moet je bier laten staan dan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |