Kan je zien dat blu-ray eigenlijk nog steeds te vroeg gelaunched wordtquote:Op dinsdag 27 juni 2006 09:54 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Nee, dat zal wel niet. In Europa en de VS zullen ze het vrij moeilijk krijgen, denk ik.
Anyway, de eerste BR recenties zijn binnen..
Early experiences with Blu-ray disappointing
Je vergeet dat Sony ook jat van MSquote:Op dinsdag 27 juni 2006 10:33 schreef SocialDisorder het volgende:
jezus wat een gezeik weer over wie wat van wie jat. MS jat van Apple, Sony van Nintendo, Nintendo weer van Sega, Sega van Atari, Atari weer van m'n grootmoeder en aan het einde van het verhaal zijn we allemaal gelukkig.
Dat ze niet tevreden zijn over een speler zegt verder helemaal niks over blu-ray zelf. Je hebt ook goede en slechte dvd spelers en dat zal bij blu-ray(en hd-dvd) netzo zijn. Voor de PS3 was blu-ray zeker geen slechte keuze. Developers zeggen nu al dat de extra ruimte veel voordelen gaat opleveren en dat spellen al snel groter zullen worden dan een dvd.quote:Op dinsdag 27 juni 2006 09:54 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Nee, dat zal wel niet. In Europa en de VS zullen ze het vrij moeilijk krijgen, denk ik.
Anyway, de eerste BR recenties zijn binnen..
Early experiences with Blu-ray disappointing
Verder kijken dan je neus lang is wellicht?quote:Op dinsdag 27 juni 2006 12:18 schreef Diablos79 het volgende:
[..]
Dat ze niet tevreden zijn over een speler zegt verder helemaal niks over blu-ray zelf. Je hebt ook goede en slechte dvd spelers en dat zal bij blu-ray(en hd-dvd) netzo zijn. Voor de PS3 was blu-ray zeker geen slechte keuze. Developers zeggen nu al dat de extra ruimte veel voordelen gaat opleveren en dat spellen al snel groter zullen worden dan een dvd.
Wat verder kijken dan je neus lang is?quote:Op dinsdag 27 juni 2006 12:20 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Verder kijken dan je neus lang is wellicht?
BR is beyond alleen de PS3.quote:Op dinsdag 27 juni 2006 13:15 schreef Diablos79 het volgende:
[..]
Wat verder kijken dan je neus lang is?
Denk het wel. Betamax was van Sony en van Sony alléén. Bij Blu-Ray hebben ze hun krachten gebundeld met het merendeel van de grote consumentenelektronicamerken (ondanks dat de media vaak doet geloven dat Blu-Ray enkel van Sony is).quote:Op dinsdag 27 juni 2006 13:17 schreef Dr.Daggla het volgende:
Ze nemen echt teveel risico, hebben ze dan echt niets van het Betamax debacle geleerd?
Dat zeg ik ook niet, alleen zijn ze dan wel hun grootste steunpilaar kwijt.quote:Op dinsdag 27 juni 2006 13:22 schreef SocialDisorder het volgende:
BlueRay is meer dan alleen films. De PS3 zal echt niet floppen als BR niet aanslaat.
quote:Op dinsdag 27 juni 2006 13:24 schreef -scorpione- het volgende:
BR slaat wel aan, geef het nog een paar maanden en dan is de situatie al heel anders. Dit reviewtje wat hier gepost is is van iemand die echt één van de allereerste spelers heeft uitgeprobeerd die nog niet eens echt klaar is voor de markt. Dat wordt echt wel opgelost.
Daarnaast komt de PS3 pas volgend jaar uit, zeeen van tijd dus nog om alles te optimaliseren.
Het ging mij niet zozeer om de verschillen, danwel dat het "beste" product niet per definitie hoeft te winnen..quote:Op dinsdag 27 juni 2006 13:24 schreef P-Style het volgende:
[..]
Denk het wel. Betamax was van Sony en van Sony alléén. Bij Blu-Ray hebben ze hun krachten gebundeld met het merendeel van de grote consumentenelektronicamerken (ondanks dat de media vaak doet geloven dat Blu-Ray enkel van Sony is).
Bovendien was Betamax slechts een opnamemedium, terwijl bij Blu-Ray de filmmaatschappijen er zelf ook in geïnvesteerd hebben.
Een eerste probeersel ja, om de first movers die niet kunnen wachten op het fatsoenlijk eindproduct wat geld uit de zakken te kloppen.quote:Op dinsdag 27 juni 2006 13:25 schreef Tain het volgende:
[..]
Dit is een retail speler die gewoon zo in de winkel ligt
Je punt is?quote:Op dinsdag 27 juni 2006 13:24 schreef -scorpione- het volgende:
BR slaat wel aan, geef het nog een paar maanden en dan is de situatie al heel anders. Dit reviewtje wat hier gepost is is van iemand die echt één van de allereerste spelers heeft uitgeprobeerd die nog niet eens echt klaar is voor de markt. Dat wordt echt wel opgelost.
Daarnaast komt de PS3 pas volgend jaar uit, zeeen van tijd dus nog om alles te optimaliseren.
Het introduceren van nieuwe producten/standaarden is altijd risicovol.quote:Op dinsdag 27 juni 2006 13:26 schreef Dr.Daggla het volgende:
Het ging mij niet zozeer om de verschillen, danwel dat het "beste" product niet per definitie hoeft te winnen..
Het is de consument die uiteindelijk bepaalt.
Denk je dat het goede reclame is om een 1000 euro kostend product niet fatsoenlijk te laten zijn en daarbij Samsung zal echt niet de enige zijn met problemen aangezien de andere ontwikkelaars hun spelers weer een x aantal maanden hebben uitgesteldquote:Op dinsdag 27 juni 2006 13:27 schreef -scorpione- het volgende:
[..]
Een eerste probeersel ja, om de first movers die niet kunnen wachten op het fatsoenlijk eindproduct wat geld uit de zakken te kloppen.
De consumenten? Man 99% van de markt heeft nog nooit van BR gehoord, die krijgen helemaal niets mee. De promotiecampagne voor het burgervolk komt pas veel later wanneer er echt fatsoenlijk spelers op de markt komen en de free record shop vol ligt met BR schijfjes.quote:Op dinsdag 27 juni 2006 13:28 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Je punt is?
Dit ligt inmiddels in de winkels. Dit is wat consumenten nu meekrijgen.
Betamax had niet voldoende support. Daarom was er dus ook een grote oorlog gaande zoveel mogelijk support te krijgen. BR is daar aardig in geslaagd. Dus het betamax debacle erbij halen nu is kansloos, het is duidelijk gebleken dat ze de fouten van toen niet weer wilden maken.quote:Op dinsdag 27 juni 2006 13:32 schreef Diablos79 het volgende:
Dat blu-ray flopt echt niet zo snel, ze hebben heel veel support van grote film studios. Verder leest het grote deel van de mensen geen reviews van websites. En voor de meeste mensen zijn de games het belangrijkst op de PS3 en niet de blu-ray mogelijkheden.
En ze nemen best veel risico maar dat laat ook zien dat ze vertrouwen hebben in hun product en dat moet ook gewoon. Maar blu-ray blijft een goede zet voor in de PS3, ieder geval beter dan dvds blijven gebruiken.
En of ze geleerd hebben van hun betamax ervaringen zal de toekomst later uitwijzen. Met Betamax hadden ze toen wel een beter product in handen dan VHS was, dus het was zonde dat het flopte.
Ik zeg ook niet dat ze dezelfde fouten maken, daar beginnen andere over. Blu-ray heeft een grote kans van slagen, en wanneer de PS3 goed gaat verkopen komt dat Blu-ray ook alleen maar ten goede.quote:Op dinsdag 27 juni 2006 13:34 schreef -scorpione- het volgende:
[..]
Betamax had niet voldoende support. Daarom was er dus ook een grote oorlog gaande zoveel mogelijk support te krijgen. BR is daar aardig in geslaagd. Dus het betamax debacle erbij halen nu is kansloos, het is duidelijk gebleken dat ze de fouten van toen niet weer wilden maken.
54 GB storage voor games. Sega gaf al aan dat voor Yakuza te weinig ruimte was voor zowel Engels als Japanse voice-acting. Tecmo heeft nog niet besloten over Ninja Gaiden 2. Again: BR is meer dan films.quote:Op dinsdag 27 juni 2006 13:24 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Dat zeg ik ook niet, alleen zijn ze dan wel hun grootste steunpilaar kwijt.
Want immers, als BR flopt, wat rechtvaardigt die achterlijke prijs dan nog?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |