Oh is het weer zover.quote:Op woensdag 14 juli 2010 23:37 schreef Impry het volgende:
Er woont/woonde toch een Fok!er in deze 'flat'?
Moest vanavond ontruimd worden ivm een brandje.
2 jaar geleden stond ik daar dus tussen een paar keer.quote:Op woensdag 14 juli 2010 23:50 schreef Impry het volgende:Haha, zo'n vermoeden had ik ja.
Al die mensen uit dat begeleid wonen-gedeelte stonden buiten. De meest gekke types en daarbij horende kledingcombinaties op een rij
Haha nice, waar ergens?quote:Op vrijdag 6 januari 2012 18:35 schreef Neo-Mullen het volgende:
Heuj ik werk nu in Waalwijk
Was me wel een kickje waard
Is niet erg nee en Els is groot zat, verder kom ik er bijna nooit hoorquote:Op vrijdag 6 januari 2012 19:39 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
In de Elszeg niet precies waar als je t niet erg vindt
Op het Unnaplein is een bewaakte fietsenstallingquote:Op donderdag 7 mei 2015 20:27 schreef bloempjuh het volgende:
Kick!
Wie kan mij vertellen wat de beste/veiligste plek is om je fiets te parkeren in nabijheid van het busstation? Mijn lief gaat werken in Waalwijk en wil per fiets vanaf het station reizen.
Mag een fiets daar buiten winkeltijden staan?quote:Op vrijdag 8 mei 2015 21:07 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Op het Unnaplein is een bewaakte fietsenstalling
Geen idee, maar je kunt hem ook buiten het bewaakte gedeelte zetten.quote:Op vrijdag 8 mei 2015 21:13 schreef bloempjuh het volgende:
[..]
Mag een fiets daar buiten winkeltijden staan?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |