Hij staat gekwalificeerd als grote brandquote:Op dinsdag 4 juli 2006 21:24 schreef existenz het volgende:
[..]
Ik zie vanaf hier geen rook. Dus een echt grote brand zal het niet zijn. Normaal kan ik dan wel iets zien. Zeker met dit weer..
Ben je gaan kijken?quote:Op dinsdag 4 juli 2006 21:50 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Dat is niet mijn studentenhuis trouwens, mocht je je ongerust makenHm.. eens kijken of mijn uitzicht erdoor veranderd is
Wil je zeggen dat je al die politie en brandweer op het rosmolenplein helemaal gemist hebt toen je aankwam?quote:Op dinsdag 4 juli 2006 21:54 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Kut.. heb wat gemist volgens mij!Ik zat bij mn ouders vanwege verstandskiezen...
Nee, ik ben uberhaupt niet op mn kamer geweest vandaag. Ik heb geen zin om met dit weer pijn te lijden op een kamer waar het 40 graden is de hele dag...quote:Op dinsdag 4 juli 2006 21:59 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Wil je zeggen dat je al die politie en brandweer op het rosmolenplein helemaal gemist hebt toen je aankwam?
Ik rook nietsquote:Op dinsdag 4 juli 2006 22:55 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Tilburg - In Tilburg is dinsdagavond even voor 19 uur brand uitgebroken in een grote loods achter studentenwoningen op de kruising Koestraat en Lovensestraat. Volgens nog onbevestigde berichten zou er in de loods hennep worden gekweekt. Een politiewoordvoerder meldde wel dat er recent in het pand nog een kwekerij is opgerold. De brandweer rukte uit met groot materieel en had uren nodig om het vuur onder controle te krijgen.
De straten in omliggende omgeving werden afgezet. Tijdens de bluswerkzaamheden klonken meerdere harde knallen. Het vuur veroorzaakte een dikke gele rookpluim en veel stank, die tot in de verre omgeving te ruiken was. De loods grenst aan Dansschool Van Opstal. Volgens een woordvoerder van de dansschool leek de schade, zover hij kon beoordelen, mee te vallen.
In zuid. Dat kun je wel onder de noemer "verre omtrek" gooien.quote:
Ik ook niet, de wind zal vast de andere kant in gestaan hebben. En waar kan ik m'n vijf euro incasseren ivm de goed geraden kwekerij?quote:
Dat had ik ook wel kunnen radenquote:Op dinsdag 4 juli 2006 23:12 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Ik ook niet, de wind zal vast de andere kant in gestaan hebben. En waar kan ik m'n vijf euro incasseren ivm de goed geraden kwekerij?
Weet wel dat er op de hoek van de koestraat en leonard v vegelstraat een grote kerk heeft gestaan en later op de hoek een lesbo discotent.quote:Op woensdag 5 juli 2006 16:59 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Heeft er nog een seksshop gelegen aan de Koestraat? Weet dat het hoekhuis (waar ik nu woon) een hoerenkot is geweest
http://www.brabantsdagbla(...)rg/article259545.ecequote:Op woensdag 5 juli 2006 18:36 schreef existenz het volgende:
Ik geloof idd dat er een tijd lang een sexshop annex hoerenkiet in de koestraat heeft gezeten. Stond laatst een artikel over in de krant.
Inderdaadquote:Op donderdag 6 juli 2006 11:16 schreef Maleficium het volgende:
[..]
http://www.brabantsdagbla(...)rg/article259545.ece
Dit misschien?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |