waarom niet danquote:Op woensdag 21 juni 2006 15:20 schreef AffenStrudel het volgende:
...en dat je "Mein Kampf" niet vertaald met"Mijn kamp".
Omdat Mein Kampf mijn strijd betekent, niet kamp dus.quote:
kamp1 (de ~ (m.), ~en)quote:Op vrijdag 23 juni 2006 19:42 schreef __droogkloot__ het volgende:
[..]
Omdat Mein Kampf mijn strijd betekent, niet kamp dus.
Douches-zeer geschiktquote:Op vrijdag 23 juni 2006 22:42 schreef Interpol-Maastricht- het volgende:
Volgens mij is het gewoon een verzamelgids van Adolf's reviews van campings in roemenie
Marxquote:Op vrijdag 23 juni 2006 14:50 schreef __droogkloot__ het volgende:
[..]
Marx heeft veel betekend voor de huidige mensenrechten, zijn invloed op de geschiedenis is onmiskenbaar hoor. Als je Marx over een kam scheert beledig je hem echt hoor.
Voor zover ik weet is er een wereld van verschil tussen kaalkopjes en geitenwollensokken figuren. De een weet donders goed wie Hitler was en de ander donders goed wie Karl Marx was. En ik kan me niet voorstellen dat die respect hebben voor zulke types eerlijk gezegd. En al helemaal niet dat ze stoer zijn.quote:Op zaterdag 24 juni 2006 05:57 schreef hardstylesage het volgende:
kaalkopjes of geitenwollensokken figuren respect voor zulke types en denken ze dat die personen stoer zijn.
Dat was Karl Marx niet hoorquote:Op woensdag 21 juni 2006 15:30 schreef MrKickass het volgende:
[..]
De stichter van het communisme, de ellende van alles (check val van SU, het tegenwoordige Oostblok, Cuba en vooral Noord-Korea)
Wij krijgen nu drie urenquote:Op zaterdag 24 juni 2006 05:57 schreef hardstylesage het volgende:
Mja.. en door de ontwetendheid van zulke kneusjes krijgen kaalkopjes of geitenwollensokken figuren respect voor zulke types en denken ze dat die personen stoer zijn.
Lang geleden toen ik op de Havo zat kregen we 2 uur geschiedenis per week.
Ik vind het nou niet bepaald veel...en het zal nu wel nog minder zijn geworden als ik het zo hoor![]()
Nope terug naar school jij. Lenin, En Mao probeerde een staat volgens het communisme op te richten. Lees je Marx goed dan weet je dat het ze niet gelukt is.quote:Op woensdag 21 juni 2006 15:30 schreef MrKickass het volgende:
[..]
De stichter van het communisme, de ellende van alles (check val van SU, het tegenwoordige Oostblok, Cuba en vooral Noord-Korea)
Foute opmerking van mij de leraar is vermoedelijk net zo dom en ontwetend als die gene die de post maakte waar op ik een reactie plaatste.quote:Op zaterdag 24 juni 2006 14:12 schreef Megumi het volgende:
[..]
Nope terug naar school jij. Lenin, En Mao probeerde een staat volgens het communisme op te richten. Lees je Marx goed dan weet je dat het ze niet gelukt is.
Nee, de schrijver van Het Communistisch Manifest zal het communisme niet hebben uitgedachtquote:
Hij had de ideeën van het Communisme, in zijn boek "Das Kapital" voorspelde hij onder andere een revolutie van het proletariaat tegen de rijke kapitaalbezitters. De man die achter de Oktoberrevolutie in 1917 was Lenin.quote:Op zaterdag 24 juni 2006 15:19 schreef MrKickass het volgende:
[..]
Nee, de schrijver van Het Communistisch Manifest zal het communisme niet hebben uitgedacht![]()
Terug naar school![]()
Een vwo'er die vmbo-spelfouten maaktquote:Op woensdag 21 juni 2006 15:20 schreef AffenStrudel het volgende:
Vandaag is weer een dag der domme opmerkingen.
We hadden dus geschiedenis, over de NSDAP enz, en dat je "Mein Kampf" niet vertaald met"Mijn kamp". Na de verbaasde gezichten en het harkerig gelach van de minder heldere lichten in de klas vertelt de docent verder. Blablabla enz, overdat Adolf ook een hekel had aan communisten enz. Sommigen wisten niet wat communisten waren (, trouwens) dus ging het daarover verder en hoe Karl Marx,het boek "Das kapital" heeft geschreven en zo het communisme zo een beetje is begonnen.
Maargoed, opeens vraagt een jongen "ja en die marx had toch ook vet veel kampen gebouwd met gas enzo en een rasistisch boek geschreven?". Dom natuurlijk. We gaan weer verder over Hitler en dezelfde jongen onderbreekt onmiddelijk met de vraag "waneer is Hitler doodgegaan?" , waarop het antwoord volgt en de jongen vraagt "waarom heeft hij zich toen door het hoofd geschoten?"
!
En ik doe dus VWO![]()
![]()
msn + breezah is een hersendodende combinatie, wat ik je brom.quote:Op woensdag 21 juni 2006 15:22 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
De jeugd van tegenwoordig, geen knip voor de neus waard.
OK, daar heb je een punt... maar zonder Marx was het communisme wellicht nooit ontstaanquote:Op zaterdag 24 juni 2006 15:29 schreef __droogkloot__ het volgende:
[..]
Hij had de ideeën van het Communisme, in zijn boek "Das Kapital" voorspelde hij onder andere een revolutie van het proletariaat tegen de rijke kapitaalbezitters. De man die achter de Oktoberrevolutie in 1917 was Lenin.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |