Ayaan mag blijven? Van mij wel, met of zonder NL paspoort.
Maar die regering, tonnen, zo niet miljoenen aan tijd en geld later blijkt:
Ayaan loog, zei ze zelf
Ayaan kent NL recht beter dan NLers die somalisch recht laten prefaleren en je mag gewoon een achternaam kiezen.
Kan die regering niet gewoon even opt|efen ?
Ze komen al juridische ondergronden te kort en stemmen maar wat (nieuws en rapport d.d. gisteren, eergisteren en 3 dagen terug) maar dit is tte erg voor woorden allemaal.
Wat wel lekker is: Ayaan moet weer de staatsgeheimen geheim houden als NLse.
Presedent werking is ook lekker, en goedkoop bovendien: naamsverandering? ga je gang!
Heb je meerdere voornamen dan mag je die in NL al gebruiken sowieso. Verbastering mag ook, dus een johannes mag zich ook john, of Jo, of johan noemen.
En de kiezers, de schellen zijn allang weggemept door de feiten en praktijk, maar die koppen comfortabel in het zand, we houden halfbakken regerings partijen op de plek.
Enne, Donner en Verdonk, die blijven lekker pluche kleven.
http://www.paltalk.com , niet typen maar miepen
Al bemoei jij je niet met politiek, deze bemoeit zich wel met jouw leven en geld, van de wieg tot het graf en zelfs daarna!