Ik ben uitgeburgerd, ik kan er dus niet over meepraten!quote:Op zondag 21 januari 2007 15:14 schreef Paikea het volgende:
Och, ik betrapte me er pas geleden op dat ik al zin zei met een S
"Ik heb dr geen sin in!" haha
Nichtje van mijn vriend heeft een vriend die oorspronkelijk vlak bij mij vandaan komt, en die wonen nu in Purmerend. Hij zei dat het inburgeren daar best meevalt?
Of heb jij andere verhalen
Waarom ben je weggegaan? Sorry hoor, te lui om heel het topic door te lezenquote:Op zondag 21 januari 2007 15:16 schreef Duvel het volgende:
[..]
Ik ben uitgeburgerd, ik kan er dus niet over meepraten!
Omdat ik ver weg studeerde en op kamers wilde.quote:Op zondag 21 januari 2007 15:18 schreef Paikea het volgende:
[..]
Waarom ben je weggegaan? Sorry hoor, te lui om heel het topic door te lezen
Dus je wordt er niet voor betaald??quote:Op dinsdag 20 maart 2007 19:32 schreef Sense het volgende:
Ik ga binnenkort naar Purmerend verhuizen.
En het is nog vrijwillig ook![]()
Aan het Leeghwaterpark, aan de kant van de ringvaart en het zwembad.quote:Op woensdag 21 maart 2007 15:35 schreef Tharalom het volgende:
[..]
Dus je wordt er niet voor betaald??![]()
Nee geintje, ik hoop dat je je er thuis zult voelen. Ik vond het 3x niks, maar dat kan voor iemand anders natuurlijk heel anders uitpakken.
Welke wijk ga je wonen?
Ik ook!!quote:Op dinsdag 20 maart 2007 19:32 schreef Sense het volgende:
Ik ga binnenkort naar Purmerend verhuizen.
En het is nog vrijwillig ook![]()
Ah, een mede-slachtofferquote:
In Weidevenne, vanuit Zaandam .quote:Op donderdag 5 april 2007 13:45 schreef Sense het volgende:
[..]
Ah, een mede-slachtoffer![]()
Waar ga je precies wonen in het pittoreske Purmereutel? En waar kom je vandaan?
Ach...Purmerend, Zaandam, Heerhugowaard...tis toch allemaal één pot nat, dus wat maakt het uitquote:Op donderdag 5 april 2007 13:50 schreef Lariekoek het volgende:
[..]
In Weidevenne, vanuit Zaandam .
Maar kom oorspronkelijk uit Heerhugowaard.
Welk gedeelte?quote:
Sinds het ontstaan is?quote:Op vrijdag 27 juni 2008 21:16 schreef Paxlie het volgende:
Sinds wanneer hoort Purmerend bij Waterland?
In Zuid, aan de kant van het Purmerbos daarzo. Eerst woonde ik in Noord. Echt een vreselijke pauperzooi daar. Ze wilden een aantal jaar de Purmer-Noord verbeteren, maar dat is zeker niet gelukt/quote:
Klopt, ik ben van Overwhere naar Noord gegaan, en t is toch iets heel anders zeg maar...quote:Op woensdag 2 juli 2008 20:10 schreef Stoeptegel03 het volgende:
[..]
In Zuid, aan de kant van het Purmerbos daarzo. Eerst woonde ik in Noord. Echt een vreselijke pauperzooi daar. Ze wilden een aantal jaar de Purmer-Noord verbeteren, maar dat is zeker niet gelukt/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |