quote:Op dinsdag 20 juni 2006 20:56 schreef badlittlegirl het volgende:
Wij hebben vandaag een tripje met de kroeg gehad. De hele middag lekker lopen zuipen en toen weer lam als een balletje de bus in met z'n allen.
Wij zaten op de achterbank en toen kwamen de mannen op het geniale idee om de achterliggers te gaan moonen. Schitterend om de reacties te zien.
Na wat gezeur vonden de mannen dat ik ook mee moest doen... maar hun vonden dat ik moest flashen.
Ik schaam me niet voor m'n grote borsten dus ik deed ook lekker mee. M'n man vond het ook niet erg en hielp 1x zelfs mee om de boel los te gooien. Kortom een dolle boel dus...
zouden jullie moonen of flashen?
-NEEN
zouden jullie het erg vinden als je vriend of vriendin het zou doen?
-hoef ik me geen zorgen over te maken want (GELUKKIG) zou ik het nog eerder doen dan zij.
Daar gaat het topic toch ook om?quote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:04 schreef _Acid_ het volgende:
Ik denk dat je nu een heleboel meer views bij je fotoboek hebt.
quote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:05 schreef beestjuh het volgende:
[..]
Daar gaat het topic toch ook om?
Ontopic, ik durf het bijna niet te zeggen omdat er steeds freaks gaan mailen om mijn SEX-posts. Ik moon wel eens, als iets me echt niet zint. Het je-kan-mijn-kont-kussen-idee.
Ik heb weinig om te flashen
Een van die jongens z'n vriendin werd er echt onwijs boos om...quote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:25 schreef Insomaniac het volgende:
Wat is de link met seks?.
Vroeger toen ik nog jong en bedorven was wel eens gemoond, altijd lachen. Als mijn vriend wil moonen moet hij dat vooral doen, ik zou hem eerder uitlachen dan boos worden ofzo.
Bakkes.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:35 schreef Insomaniac het volgende:
Toch maar schopje van SEX naar GC. Moonen/Flashen heeft weinig met seks te maken, eerder met de bovengenoemde zaken die knowall (of all users) aanhaalt.
Verkapt ik heb dikke tieten en jullie niet topicquote:Ik schaam me niet voor m'n grote borsten dus ik deed ook lekker mee.
Dat vond ik dus ook al een beetje jammerquote:Op dinsdag 20 juni 2006 22:15 schreef Zwaffel het volgende:
Verkapt ik heb dikke tieten en jullie niet topic
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |