Ik ga straks lekker naar de C1000 voor mijn boodschappen. Zoals altijd.quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 12:54 schreef UncleFunk het volgende:
Ik laat me daar vandaag maar niet zien dus. Zal wel tyfusdruk zijn
quote:Op dinsdag 6 november 2007 18:37 schreef Ruzie het volgende:
damn dat dit topic nog open is joh en gordon was kut.
Dat vermoeden had ik al gezien de achternaam.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 12:37 schreef Harmen1984 het volgende:
Hoi ex-dorpsgenoten![]()
Niet zo druk meer in dit topic, maar ik wil dit even onder de aandacht brengen, omdat het gaat over een jongen uit Papendrecht:
Student spoorloos verdwenen
quote:Lichaam Bart Veth gevonden
1 februari 2008
Het lichaam van de vermiste student Bart Veth is donderdagnacht door de zeehavenpolitie geborgen in het Haringvliet in Rotterdam. De 19-jarige Papendrechter was al sinds 8 januari spoorloos.
Veth liep die dag in de vroege ochtend met een vriend na het stappen over de Oostmolenwerf in de richting van het Haringvliet. Daar raakten ze elkaar uit het oog. De politie ging er al vanuit dat de student in het Haringvliet was gevallen.
Het lichaam is donderdagavond ontdekt door een schipper, ter hoogte van zwembad Tropicana. Het lichaam zou al langere tijd in het water hebben gelegen. Eerdere zoektochten hadden de afgelopen weken niets opgeleverd.
quote:
En dan gewoon laten bezorgen.quote:
quote:Op maandag 9 juni 2008 11:16 schreef Biancavia het volgende:
En ik heb ook een gerucht gehoord dat er een Beren eetcafé in het gebouw aan de Muilwijckstraat komt (Cultura/Natte Klets).
Ik ben zo blij dat ik even in dit topic ging kijken. Sowieso wist ik niet dat powerpark weer voor de deur stond (interseert mij eigenlijk vrij weinig namelijk), maar al helemaal niet dat Sticks kwam. Toch nog een reden om daar een uurtje heen te gaan.quote:Op donderdag 26 juni 2008 19:14 schreef kalinho het volgende:
Ik dacht dat Powerpark nog moest komen?![]()
tenminste, zaterdag komt Sticks daar dus ik ga voor het eerst in mn leven naar powerparkhet kan bij lange na niet tippen aan wat wij hier 3 weken geleden gehad hebben maar toch
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |