Ik woon EN werk erquote:Op dinsdag 20 juni 2006 20:41 schreef Nietszeggendwezentje het volgende:
Als ze nou ook eens in Almere gingen werken hadden we niet zon file op de A1...![]()
Het is inderdaad nogal ernstig koud aandoenend daar, groot en massief.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 20:41 schreef Mickeys het volgende:
Op het plaatje vind ik ze mooier dan in het echt.. maar het is nog niet af natuurlijk..
Ook hoop ik dat het nieuwe stadscentrum beplant gaat worden want nu is het 1 en al beton
Dat zou inderdaad niet erg zijn, maar de meesten daarvan komen uit Noordelijker richting.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 20:41 schreef Nietszeggendwezentje het volgende:
Als ze nou ook eens in Almere gingen werken hadden we niet zon file op de A1...![]()
Waarvan akte.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 20:44 schreef Misstique het volgende:
Dit belooft een goed topic te worden..
Dude, en al die bossen dan? Ik breek m'n nek over herten, vossen en andere beesten op weg naar m'n werk.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 20:49 schreef Misanthropist het volgende:
Het begon voor mij als een stuk beton
Haven?quote:Op dinsdag 20 juni 2006 20:50 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Dude, en al die bossen dan? Ik breek m'n nek over herten, vossen en andere beesten op weg naar m'n werk.
Hout?quote:Op dinsdag 20 juni 2006 20:50 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Dude, en al die bossen dan? Ik breek m'n nek over herten, vossen en andere beesten op weg naar m'n werk.
Je bent boswachter.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 20:50 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Dude, en al die bossen dan? Ik breek m'n nek over herten, vossen en andere beesten op weg naar m'n werk.
Nee hoor, maar ik als je tussen stad en haven pendelt, langs de ruïnequote:
Eens wat meer rondkijken dan, Almere is echt veel meer dan beton en asfalt.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:01 schreef Misanthropist het volgende:
[..]
Hout?
Ik woon midden in het centrum, pas toen ik met rijlessen begon zag ik eigenlijk pas de omgeving van Almere, vandaar
Ja duh.. dan rij je ook langs het weerwater dus de groene zone die doorloopt tot in duitsland zo ongeveer.... hahahaquote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:02 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Nee hoor, maar ik als je tussen stad en haven pendelt, langs de ruïne
Haven is inderdaad groener dan de rest van Almere, maar in haven is het ook begonnen 30 jaar geleden bijna. Mijn wijkje staat er amper 5 jaar dus wat dat aangaat heb ik nog 25 jaar te gaan (mits ze meer groen plaatsen)quote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:04 schreef Dagonet het volgende:
Hoe langer ik in Almere woon hoe leuker ik Haven begin te vinden trouwens. Lekker veel groen..
Ben ik helemaal met je eens! Almere heeft nog best veel leuks eigenlijk, meer dan de meeste mensen van buiten Almere verwachten. Elk jaar rallyrijden, grootste paintbalbos van Nederland, dit jaar Koninginnedagquote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:03 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Eens wat meer rondkijken dan, Almere is echt veel meer dan beton en asfalt.
Nah, halverwege het begin van Stedenwijk was het geld op om leuk te bouwen en moest het efficiënter. Vandaar de rechtlijnigheid van bijvoorbeeld Muziekwijk.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:05 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Haven is inderdaad groener dan de rest van Almere, maar in haven is het ook begonnen 30 jaar geleden bijna. Mijn wijkje staat er amper 5 jaar dus wat dat aangaat heb ik nog 25 jaar te gaan (mits ze meer groen plaatsen)
Ik vind de nieuwbouw van tegenwoordig ook erg blokkerig. Gelukkig ben ik nog net in het laatste stukje kronkeligheid komen wonen of zo..quote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:12 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Nah, halverwege het begin van Stedenwijk was het geld op om leuk te bouwen en moest het efficiënter. Vandaar de rechtlijnigheid van bijvoorbeeld Muziekwijk.
Ik ben dan ook in Haven begonnen, ooit..
was dat niet in heel Nederland?quote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:13 schreef Misanthropist het volgende:
hadden jullie dat btw gehoord van die zomerse pluisjes en de hitte van afgelopen weken? dat die pluisjes in de fik vlogen waar je bij stond en dat de gemeente ze bewust heeft moeten ruimen?
kutpopulieren
Had je een paar jaar geleden bij de sporthal in Stedenwijk moeten zien, het veld daarachter was compleet wit en de pluisjes lagen vuistdik op het gras.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:13 schreef Misanthropist het volgende:
hadden jullie dat btw gehoord van die zomerse pluisjes en de hitte van afgelopen weken? dat die pluisjes in de fik vlogen waar je bij stond en dat de gemeente ze bewust heeft moeten ruimen?
kutpopulieren
quote:Op dinsdag 20 juni 2006 20:36 schreef Dagonet het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
Het beruchte torentje dat op instorten zou staan
Almere, veel verguisd en uitgelachen en toch de thuisstad voor nagenoeg 180.000 mensen. Een stad met van alles wat, van hypermoderne architectuur tot ettelijke miljoenen bomen in uitgestrekte stadsparken. Watersport en shoppen, alles is hier wel te vinden.
Zo ook natuurlijk een hele sloot FOK!kers, waaronder ik.
Welkom..
Voor velen is het een reden om de stad bij elke gelegenheid omlaag te trappen. Je mag natuurlijk niet beginnen over het feit dat hun stad ooit begonnen is als drie hutjes en een stronthoop. Als je een paar honderd jaar oud bent dan is dat sjiek.quote:
correct... sjieke poep.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:19 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Voor velen is het een reden om de stad bij elke gelegenheid omlaag te trappen. Je mag natuurlijk niet beginnen over het feit dat hun stad ooit begonnen is als drie hutjes en een stronthoop. Als je een paar honderd jaar oud bent dan is dat sjiek.
Ik miste je al.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:20 schreef Markster het volgende:
Ik kom ook uit almere, en het nieuwe winkelcentrum is/woprdt geweldig
Ach, meeste mensen die een eigen huis laten bouwen kiezen toch voor zo'n standaard boerderijmodel en voor de rest zijn het natuulrijk gewoon nieuwbouwwijken zoals je ze in elke stad kan vinden.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:23 schreef zoalshetis het volgende:
but serious, hoe is het met de particuliere huizenmarkt gesteld? zitten daar nog wat fraaie staaltjes van creativiteit tussen?
In Almere kan het.. en dat is al vaak genoeg op tv geweest. Heerhugowaard probeert het nu voor een ienie mienie stukje na te doen maar dan heb je het ook wel gehadquote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:23 schreef zoalshetis het volgende:
but serious, hoe is het met de particuliere huizenmarkt gesteld? zitten daar nog wat fraaie staaltjes van creativiteit tussen?
geen toekomsitge 'grachtengordels' dus?"quote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:26 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Ach, meeste mensen die een eigen huis laten bouwen kiezen toch voor zo'n standaard boerderijmodel en voor de rest zijn het natuulrijk gewoon nieuwbouwwijken zoals je ze in elke stad kan vinden.
Ik in T.d.V.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:27 schreef BadKeukenTegel het volgende:
In welke wijken wonen jullie eigelijk?
Neuh, allang niet meer, tegenwoordig woon ik in Filmwijk.quote:
In de stad is een stukje grachtengordel na gemaakt.. tis er wel, maar dan net iets groter als Madurodamquote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:27 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
geen toekomsitge 'grachtengordels' dus?"
Mja, dat ís wel te doen maar niet op korte termijn schat ik. Misschien over een jaar of 30.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:27 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
geen toekomsitge 'grachtengordels' dus?"
En dan struikel je nog over de dieren? Die zitten op het eiland tegen over je dan hihiquote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:29 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Neuh, allang niet meer, tegenwoordig woon ik in Filmwijk.
Kijk dat is precies het gevoel dat ik heb, na 4 jaar inwoner van Almere te mogen zijn. Niets meer aan te vullenquote:Op dinsdag 20 juni 2006 20:49 schreef Misanthropist het volgende:
Ik woon nu drie jaar in Almere en ik vind het de afgelopen jaren echt leuk geworden. Het begon voor mij als een stuk beton waar ik slechts efficiënt woonde en nog niet dood gevonden zou willen worden. Nu, drie jaar later begint Almere te bruisen, heb ik twee keer met de burgemeester gedineerd, heb ik een website over Koninginnedag Almere 2006 gemaakt en bijgehouden en zou ik nog een huis kopen in het centrum ook als ik de mogelijkheid had
Ik werk in Haven.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:30 schreef Mickeys het volgende:
[..]
En dan struikel je nog over de dieren? Die zitten op het eiland tegen over je dan hihi
Ow ja, dat kan ook nogquote:
Dichterhof, Centrumquote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:27 schreef BadKeukenTegel het volgende:
In welke wijken wonen jullie eigelijk?
Het is maar net waar je smaak en voorkeur naar uitgaan.. er zijn wijken hier waar ik nog steeds niet dood gevonden zou willen worden.. maar dat vind ik persoonlijk, een collega van me woont daar en die vind het geweldigquote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:33 schreef zoalshetis het volgende:
als dit het grote almere topic is dan verwacht ik wel een betere op. ik hoef nu toch niet te googelen naar wijken waar misschien een kans is om te gaan wonen? promoot da shiz!![]()
Dat mist ook in het stadshart. Laat daar gewoon een bruin cafe komen ofzo. Ik denk alleen niet dat zoiets er mag komen volgens het bestemmingsplan, maar dat weet ik niet zeker...quote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:20 schreef Dagonet het volgende:
Maar Almere is hier het onderwerp. Dusch.
Het enige wat ik nog wel mis zijn kroegen, er zit nu een leuk rijtje maar ik zie echt al jaren het verschil niet meer tussen de verschillende kroegen. Ze draaien allemaal hetzelfde aan muziek en allemaal net zo oorverdovend hard.
Die UFO? Wanneer gaan ze dat ding nou eindelijk eens afbouwen? En ik ga langs het weerwater, niet tussen de huizen door.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:33 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Ow ja, dat kan ook noghihi.. dan rij je trouwens (als je met de fiets gaat) elke dag langs mijn werk zo ongeveer.... net naast het door interpolis benoemde stadshuis (modecentrum dus)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |