Ik heb ze op graspop nog gezien, was wel een betere headliner dan GnR vond ik.quote:Op maandag 21 augustus 2006 22:31 schreef dunc het volgende:
M'n kaartje voor het komende optreden hier in de buurt ligt al klaar, dat wel
Smaken blijven verschillen.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 09:41 schreef OFfSprngr het volgende:
Al heb ik best wel respect voor Motörhead de muziek doet me echt compleet niets al zoals eigenlijk iedereen vind ik Ace Of Spades wel een vet nummer.
wie?quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 08:33 schreef Tokus het volgende:
vandaag wel even vieren dat de Metal God jarig is he!
dude:quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 19:53 schreef Witchfynder het volgende:
Yay! Ik heb de nieuwe Iron Maiden + bonus dvd..
Thanks.quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 19:54 schreef Tokus het volgende:
[..]
dude:
Iron Maiden - A Matter Of Life And Death
Het is behalve in het Kasteel ook in het Archeon als ik het goed heb gehoord. Een vriend van me moet zwaardvechten daar. Weet nog niet of ik zelf ga.quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 20:00 schreef Witchfynder het volgende:
Anyway: zijn hier menschen die naar het Pagan & Viking Festival (de titel alleen al) gaan in 't Kasteel in Alphen a/d Rijn 1 september?
.
Klopt, staat ook wat over in m'n tv gids. Het woord "hardrock" valt meerdere malenquote:Op zondag 27 augustus 2006 20:28 schreef Anton het volgende:
Trouwens, als ik de reclame op Kink FM moet geloven komt deze week de film/documentaire Metal: A Headbanger's Journey uit in Nederland. Ben best wel benieuwd.
Ja hij gaat in "premiere" ofzo, maar ik heb 'm allang op het filmnfestival gezien hier in Rotterdam, was wel tof, de makers waren er toen ook. De DVD heb ik ook al een tijdje, en die is ondertussen als het goed is ook hier uit.quote:Op zondag 27 augustus 2006 20:28 schreef Anton het volgende:
[..]
Trouwens, als ik de reclame op Kink FM moet geloven komt deze week de film/documentaire Metal: A Headbanger's Journey uit in Nederland. Ben best wel benieuwd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |