Windows knop + Tabquote:Op maandag 19 juni 2006 22:40 schreef michelc85 het volgende:
Weet iemand hoe dat overlappen van de vensters kan aanzetten , zag er wel gaaf uit
In bios USB Legacy mode aanzetten.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 00:13 schreef Merkie het volgende:
Wat moet je doen als je een draadloze muis hebt die niet door Vista wordt herkend en hij automatisch Vista start en je dus je XP ook niet meer in kunt?
Ik had een Athlon 1800 met 768 mb geheugen, en zelfs toen vond ik 'm eigenlijk best wel redelijk draaien maar niet bepaald optimaal. Subjectief zou je het zeker 'langzaam' kunnen noemen.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 01:19 schreef erikkll het volgende:
Zijn er manieren om vista wat sneller te maken? want godsgruwelijk, wat is 't langzaam zeg
Ja en? Zoiets gaan ze echt niet helemaal veranderen hoor.quote:Op maandag 19 juni 2006 21:00 schreef tonks het volgende:
Het is ook een beta
Ik heb een laptop, maar dat 'langzaam' van mij is niet subjectief te noemen. opstarten duurt bijna een kwartier (bij XP zo'n 1 minuutje), multitasken is zo goed als onmogelijk... er zal wel iets niet goed zitten ofzoquote:Op dinsdag 20 juni 2006 02:06 schreef Ceriel het volgende:
[..]
Ik had een Athlon 1800 met 768 mb geheugen, en zelfs toen vond ik 'm eigenlijk best wel redelijk draaien maar niet bepaald optimaal. Subjectief zou je het zeker 'langzaam' kunnen noemen.
Nu heb ik een Athlon 64 3200 (119 euri) gekocht met nog steeds 768 mb geheugen, maar Vista draait zienderogen zo ontzéttend (!) veel sneller en beter!
Enige nadeel was dat ik een nieuw moederboard moest kopen en ook nog eens een nieuwe (basic) videokaart aangezien dat moederboard enkel PCI-Express ondersteunt en ik een AGP kaart had. Bij elkaar was ik 240 euro kwijt om Vista echt super te laten draaien, maar goed; voor een bijna nieuwe PC is het de prijs wel waard denk ik.
Dus de enige manier om Vista sneller te maken (als je 'm als langzaam ervaart) is het upgraden van je PC.
Logica troef eigenlijk.
mja, maar dat zou het videogeheugen moeten zijn, en niet het intern geheugen dat bij mij standaard 90% vol zitquote:Op dinsdag 20 juni 2006 14:27 schreef Blerfaap het volgende:
dan moet je al die fancy meuk uitzetten. Transparantie en die overlapping ed. Die sucken heel veel geheugen.
Intern geheugen hoeveel? Met 512 MB hoef je echt geen vista te gaan draaien met alles aanquote:Op dinsdag 20 juni 2006 14:56 schreef erikkll het volgende:
[..]
mja, maar dat zou het videogeheugen moeten zijn, en niet het intern geheugen dat bij mij standaard 90% vol zit
Klopt maar niet helemaal, het probleem zijn drivers. Hardware acceleratie zal alleen geschieden als je over Vista drivers beschikt en de GPU DX9 compatibel is.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 14:56 schreef erikkll het volgende:
mja, maar dat zou het videogeheugen moeten zijn, en niet het intern geheugen dat bij mij standaard 90% vol zit
Mmmz ja, een kwartier opstarten is idd. niet helemaal normaal.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 14:22 schreef erikkll het volgende:
[..]
Ik heb een laptop, maar dat 'langzaam' van mij is niet subjectief te noemen. opstarten duurt bijna een kwartier (bij XP zo'n 1 minuutje), multitasken is zo goed als onmogelijk... er zal wel iets niet goed zitten ofzo
Specs?quote:Op dinsdag 20 juni 2006 14:22 schreef erikkll het volgende:
[..]
Ik heb een laptop, maar dat 'langzaam' van mij is niet subjectief te noemen. opstarten duurt bijna een kwartier (bij XP zo'n 1 minuutje), multitasken is zo goed als onmogelijk... er zal wel iets niet goed zitten ofzo
In tegenstelling tot Google heeft de toevoeging "Beta" bij Vista wel degelijk betekenis, het houdt in dat het een test build is die nog niet productie rijp is.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 17:45 schreef Banaanvraag het volgende:
Ik vind het echt kut.
Zitten voor mij nog nét iets te veel bugs in.![]()
ja maar over de grafische aspecten heb ik niets te klagen, dat werkt allemaal best mooi en soepeltjesquote:Op dinsdag 20 juni 2006 15:33 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Klopt maar niet helemaal, het probleem zijn drivers. Hardware acceleratie zal alleen geschieden als je over Vista drivers beschikt en de GPU DX9 compatibel is.
Control Panel -> User Accounts and Family Safety -> User Accounts -> Change Security Settingsquote:Op dinsdag 20 juni 2006 22:41 schreef Merkie het volgende:
Hmm, Vista staat er nu op. Ik typ dit vanuit Vista. Maar één probleem, ik word echt helemaal gestoord van die "Windows needs your permission" blabla schermpjes. Kan je dat niet uitzetten ergens?
Ik heb alle grafische opties en heel veel services en allerlei bullshit uitgezet en NOG is het langzaam.... en zo slecht is mijn systeem nietquote:Op donderdag 22 juni 2006 12:03 schreef StonedKinG het volgende:
Vista is oke! Wordt alleen een beetje moe van mensen die vinden dat het zo ongelooofelijk veel geheugen vreet... Tjah, moet je het ook niet gaan draaien met minder dan 1 GB. En ondertussen doorzeuren dat 1 GB minimum niet normaal is voor slechts een OS. Maar daarnaast willen we allemaal wel de leuke functies, snelle animaties en transparante tierelantijntjes. Als je niet bereid bent mee te gaan met je hardware, ga lekker Windows 2000 draaien ofzo.
Vista is een OS voor de toekomst, en daar hoort goede hardware bij. Je monteert toch ook geen splinternieuw navigatiesysteem en dure nieuwe banden op een oude auto van 100 euro?
Wat voor systeem hebbie dan..?quote:Op donderdag 22 juni 2006 14:46 schreef erikkll het volgende:
[..]
Ik heb alle grafische opties en heel veel services en allerlei bullshit uitgezet en NOG is het langzaam.... en zo slecht is mijn systeem niet
Als ik windows + tab doe gebeurd er werkelijk waar niks.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 00:02 schreef nils7 het volgende:
[..]
Windows knop + Tab
Ben er trouwens achter dat het aan me W-Lan zender ligt... mag een nieuwe gaan halen![]()
En heb een bugje... zodra ik WMP11 open dan speelt hij geen geluid meer af.
Daarvoor wel ja(via itunes enzo)
ctrl + windows + tab is hetquote:Op zaterdag 24 juni 2006 02:01 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Als ik windows + tab doe gebeurd er werkelijk waar niks.
Heb 7 schermen open staan
uit de helpfile van vistaquote:
maar zonder ctrl werkt het hier ook, trouwens alleen in de vista themequote:This illustration is coming soon
To use Windows Flip 3D
Press CTRL+Windows logo key +TAB, and then use the mouse wheel to scroll through the stack of windows one-by-one. Double-click a window to maximize it.
Een X700 is geen fatsoenlijke videokaartquote:Op vrijdag 23 juni 2006 10:17 schreef Bierkameel het volgende:
Draait lekker op mijn PC, moest er wel een fatsoenlijke videokaart voor kopen.
PIV 2,8Ghz
2GB DDR400
15K 36GB SCSI schijf
Ati X700 256MB
volgende week ook weer xp op de bak, eerst maar eens goede drivers voor vista en dan zien we weer verderquote:Op zaterdag 24 juni 2006 14:07 schreef vosss het volgende:
En ik ben weer lekker terug naar XP, tegen de tijd dat creative mijn geluidskaart ondersteund in Vista kijk ik nog wel eens
Niet voor games misschien, maar ik mag toch hopen dat het wel genoeg is voor de Aero interface??quote:Op zaterdag 24 juni 2006 14:06 schreef vosss het volgende:
[..]
Een X700 is geen fatsoenlijke videokaart
14 dagen? het is geldig tot eind juli 2007 ofzo hoor?quote:Op zaterdag 24 juni 2006 17:52 schreef CoolGuy het volgende:
Is er een manier om die uh...14 dagen geldigheid van Vista beta 2 te omzeilen?Ik vind het tot nu toe een zeer prettig OS om mee te werken, alleen had ik er even niet aan gedacht dat ie maar beperkte geldigheid heeft. Is dat aan te passen? Anders mag ik XP over 2 weken weer gaan installeren. Nu is dat ook niet zo heel erg, is maar eventjes werk, maar ik doe het liever niet.
Jawel, maar volgens het scherm dat je krijgt bij windows toets + break moet ik binnen 14 dagen activeren, want dat heb ik niet gedaan nog. Vandaarquote:Op zaterdag 24 juni 2006 18:24 schreef erikkll het volgende:
[..]
14 dagen? het is geldig tot eind juli 2007 ofzo hoor?
Ik heb een Soundblaster Live en die wordt gewoon ondersteund, hoefde alleen de Vista Premium Extra's (onder Start) update te downloaden.quote:Op zaterdag 24 juni 2006 14:07 schreef vosss het volgende:
En ik ben weer lekker terug naar XP, tegen de tijd dat creative mijn geluidskaart ondersteund in Vista kijk ik nog wel eens
Dan doe je dat toch?quote:Op zaterdag 24 juni 2006 18:31 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Jawel, maar volgens het scherm dat je krijgt bij windows toets + break moet ik binnen 14 dagen activeren, want dat heb ik niet gedaan nog. Vandaar![]()
ofquote:Hey, hes right! It's really not so hard.
First download the beta drivers.
Try to install, should give you an error.
Then go into device manager and uninstall the card.
then right click on the device and click update drivers.
Click manually locate drivers.
Go to C: windows Temp.
Hit ok.
then go back to your desktop and doubble click the drive installer.
Quickly go back to devicemanager driver update and click next.
The drivers should then install.
quote:The CL beta driver doesn't work. This we all know. But, the Vista driver version should be (Maybe Catherina-CL would know) according to the filename: SBAX_PCDVTBETA_US_2_08_0002.exe
Let's say 2.08.0002? Maybe.. Well, I had an archive of Windows XP Drivers and I found in it this older version:
SBA2_PCDrvBeta_LB_2_08_0002.exe
(For 64bit try SBAX_WEBUP_LB_2_08_0004.exe)
These drivers are still available for download.
-First Disable UAC (User Account Control)
-Then Disable driver signing by running the command: "bcdedit /set nointegritychecks ON" (According to Hachima's post)
-Then Run the .exe file downloaded from Creative
It should intall just fine although after the reboot you should see an unknown device in Device Manager but you should see your Audigy card.
-Through the audioconsole that has been installed you should enable CMSS and choose your PC Speaker configuration but before make sure you disable the synchronization with microsoft's control panel.
By now you should be able to hear sound.
Now, if you hear rattling or cracking sound like I did at first. I noticed that the sound stuttered whenever the disk drive was active. Therefore, I tried to replace the SATA controller drivers. In my case, according to my configuration, I extracted VIA's Hyperion v5.08A Drivers and I manually installed the updated version of my SATA's controller driver. After the reboot not only the sound worked perfectly but I also noticed a speed increase in my testbed but that's...irrelevant.
I'm pretty sure that this should work since it worked at a pretty "common" machine. Please. if you want to do try this solution since it's hassle-free and let me know. If we manage to find a solid solution then maybe we by that way help CL to build a new driver for Vista Beta 2.
P.S.ear CL moderators/administrators. Although I don't know how the company's organizational chart is I really do hope that you have informed CL central or whoever is responsible that there is great disappointment for not providing drivers for Vista Beta 2. I'm sure that your software engineers are doing the best they can but they should also know how things are. Also, if they by chance happen to browse through the forums they could get some very interesting ideas as I did (and believe me, a chimp knows better than me computer software)...
Waarom niet?quote:Op zaterdag 24 juni 2006 14:06 schreef vosss het volgende:
[..]
Een X700 is geen fatsoenlijke videokaart
Hey dit probleem viel me ook al op. Je kunt in de opties van messenger zelf wel aangeven dat ie met beginnen met lettergrootte 8, maar als je een scherm opent naar iemand is de lettergrootte idd 10. Kleine moeite om dat aan te passen steeds, maar toch lastig ja.quote:Op zondag 25 juni 2006 20:20 schreef -Evert- het volgende:
Verder kan ik bij Windows Live Messenger niet met font size van 8 werken. Wordt weer 10 als ik een venster afsluit. Iemand hier een idee?
Alvast bedankt, verder is hij echt super
Wat doe je nou achterljik dan? dat kun je toch gewoon doen?quote:Op zaterdag 24 juni 2006 18:31 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Jawel, maar volgens het scherm dat je krijgt bij windows toets + break moet ik binnen 14 dagen activeren, want dat heb ik niet gedaan nog. Vandaar![]()
Ook niet als je de compatibility mode op Windows XP SP2 aanzet?quote:Op vrijdag 7 juli 2006 23:02 schreef Palomar het volgende:
Weet iemand of er ook een Cool 'n Quiet driver is voor de athlon64? De XP-versie van de AMD-site weigert te installeren onder XP..
aha, dat werkt idd. Had ik even over het hoofd gezienquote:Op vrijdag 7 juli 2006 23:42 schreef Merkie het volgende:
[..]
Ook niet als je de compatibility mode op Windows XP SP2 aanzet?
Lijkt me niet.. Zit ie USB aangesloten, dan zal het namelijk helemaal neit gaan werken.. Of de hdd moet sata of ide aangesloten worden..quote:Op maandag 10 juli 2006 10:07 schreef RoK het volgende:
Misschien een heel domme vraag, maar kan ik Vista installeren op een externe harddisk (D:\) ? Of communiceert het OS dan niet meer met alle programma's op de interne harddisk (C:\) ?
Firewire 400/800 gaat prima.quote:Op maandag 10 juli 2006 13:09 schreef neo2000 het volgende:
[..]
Lijkt me niet.. Zit ie USB aangesloten, dan zal het namelijk helemaal neit gaan werken.. Of de hdd moet sata of ide aangesloten worden..
Grappig dat je een "Live Audigy 2 platinum" hebtquote:Op zaterdag 8 juli 2006 00:57 schreef neo2000 het volgende:
Vaag dat iedereen hier problemen heeft met Creative kaarten..Hier nergens last van. Verders is dat 3d gedeelte crap maar dat heeft iedereen ongeveer na 3 seconden door schat ik zo.. Drivers hier ook niet echt een probleem, maar ja, oude kudtbak waar het op draait, dus ja, ook al wat oudere hardware.. Heb bijvoorbeeld een wat oudere geluidskaart (Live Audigy 2 platinum) maar deze installeert bij mij dus onder vista met de Vista 32bit drivers zonder problemen.. Tevens, via analoge uitgangen gewoon mijn 5.1 speakersetje aan de praat, over alle speakers. (Fok!kers, eat your heart out..!)
Mij is wel opgevallen dat het bij het mediacenter gedeelte zwaar kudt instellen is de eerste keer, dat ze die reso niet standaard gewoon op 1024x768 zetten i.p.v. 720Dpi. Toch lullig als je monitor dat niet ondersteunt en elke keer op zwart scherm springt.Meeste mensen zullen de demo van Vista toch wel op een pc en niet op een mediacenter bak gaan draaien (daar is immers WIN MCE voor) dus vind het sowiezo raar. Verder ziet het er wel top uit. Iedereen die vind dat het net XP is met wat meer eye candy moet nog es ff wat beter kijken.. Is toch al wel heel ver uitgewerkt naar mijn idee..
Geen crack, maar er is wel ergens info over hoe je de clock in je BIOS kunt fucken. Als je die handleiding precies volgt kun je de beta gewoon blijven gebruiken. Ik heb Vista zelf draaien, maar dit weekend gaat toch weer XP erop. Heb het nu gezien, het is wel leuk, maar het is behoorlijk traag, dus ik ga maar terug naar XPquote:Op donderdag 13 juli 2006 10:39 schreef Palomar het volgende:
Gewoon via de microsoft-site een key gekregen, legaal dus. De trial duurt tot juni 2007 als ik me niet vergis. Daarna zal ie wel niet meer opstarten ofzo.Al zullen daar vast wel cracks voor zijn/komen voor de mensen die perse een beta OS willen blijven gebruiken
Ik heb nu een paar keer een BSOD gehad. dan zie ik em een Memory Dump doen en daarna reboot ie uit zichzelf. Dit heb ik alle keren gehad bij het branden van een cdtje (geen dvd) maar het is ook een paar keer goed gegaan. Hierbij heb ik gebruik gemaakt van de brandfunctionaliteit in Vista, omdat Nero niet geschikt is voor Vista.quote:Op donderdag 13 juli 2006 12:58 schreef Palomar het volgende:
Over die traagheid, bij mij maakte het een wereld van verschil toen ik de s-ata driver van Via installeerde ipv. de standaard microsoft driver voor mijn s-ata controlller. Telkens als er iets met de harddisk gebeurde ging mn muis schokken en werd alles traag. Met die nieuwe driver was dat niet meer zo. Ik vind hem zelfs sneller aanvoelen dan XP. Komt volgens mij omdat de venstertjes anders opgebouwd worden met die Aero-interface, waardoor het allemaal wat smoother aanvoelt. En ik heb niet eens een zo ontzettend snel systeem (athlon64 2800, 1GB ram, Ati X800). Maar vanwege de bugjes en incompatibiliteit met sommige software gebruik ik het voorlopig nog niet als hoofd OS.
Onzin hoor. Installeer het gewoon vanuit WXP.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 01:06 schreef ook_gek het volgende:
heb het zelfde gehad. Je hardware is niet geschrikt voor vista.
ik instaleerde het op een andere pc en dat liep direct door
Ja. Je moet de 32-bits versie hebben als je een 32-bits processor hebt, als je processor 64-bits is, dan moet je logischerwijs de 64-bit versie downloaden.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 01:47 schreef DrDentz het volgende:
maakt het verschil of ik de 32 of 64-bit versie download? qua hardware eisen dan
maar dat neemt niet weg dat je de 32bit ook gewoon ka gebruikenquote:Op vrijdag 14 juli 2006 02:01 schreef Merkie het volgende:
[..]
Ja. Je moet de 32-bits versie hebben als je een 32-bits processor hebt, als je processor 64-bits is, dan moet je logischerwijs de 64-bit versie downloaden.
64bit schijnt nog meer problemen te geven met drivers, en (nog) niet sneller te zijn.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 09:32 schreef mschol het volgende:
[..]
maar dat neemt niet weg dat je de 32bit ook gewoon ka gebruiken
(heeft iets te maken met backwards compatible)
Que..?quote:Op maandag 10 juli 2006 13:40 schreef mForce het volgende:
[..]
Grappig dat je een "Live Audigy 2 platinum" hebt![]()
Snel zat hoor! Het verschilt per type processor hoe snel een X aantal GHz is. De AMD 64 3000+ is bijvoorbeeld sneller dan een P4 3,0 Ghz.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 02:06 schreef DrDentz het volgende:
oh, dan moet ik denk ik toch de 64 bit versie hebben, die ik al had.. deze pc heeft een:
AMD Athlon 64 Processor
3000+
Kloksnelheid: 1.80 GHz, 1,00 GB <-- is dat veel te traag?
[ik kan met geen mogelijkheid het testprogrammatje installeren, om te kijken of je PC te traag is voor Vista]
ach beta, dus daar kan ik nog wel mee leven ik denk dattie zodra hij final is maar 100-200mb gebruiktquote:Op vrijdag 14 juli 2006 13:30 schreef thedude0 het volgende:
Verbruikt de nieuwste versie van vista nou al eigenlijk minder geheugen? Zelfs met alle onnodige services uit gebruikte een van de vorige versies zo'n 600 mb
Dat denk ik niet, want XP vraagt volgens mij al minimaal 256mb, en als je dan Vista wil draaien met ook nog eens allemaal die Eyecandy dan denk ik dat 512mb het minimale is. Dat weet ik natuurlijk ook niet zeker, ik denk dat gewoonquote:Op vrijdag 14 juli 2006 13:36 schreef mschol het volgende:
[..]
ach beta, dus daar kan ik nog wel mee leven ik denk dattie zodra hij final is maar 100-200mb gebruikt
Met andere woorden, vista is bagger.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 13:43 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Dat denk ik niet, want XP vraagt volgens mij al minimaal 256mb, en als je dan Vista wil draaien met ook nog eens allemaal die Eyecandy dan denk ik dat 512mb het minimale is. Dat weet ik natuurlijk ook niet zeker, ik denk dat gewoon![]()
Nee, dat is onzin. Een beetje pc heeft nu echt wel 512mb aan boord, en elke nieuwe pc (voor een beetje prijs) heeft 1 gig aan geheugen. Tel daarbij op dat Vista pas op zijn vroegst jan. 2007 uitkomt en ik denk dat je wel standaard aan die 1 gig zit (op de el cheapo instapmodellen die dan nog 512 hebben).quote:Op vrijdag 14 juli 2006 20:43 schreef thedude0 het volgende:
[..]
Met andere woorden, vista is bagger.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |