Ik vind de Versies soms wel grappig, maar soms ook tenenkrommend. Als je het aankondigt met: rappers zijn toch wel degenen met de inhoudelijke teksten en vervolgens aankomt met "Ik heb mijn handen op je hips en maar staren naar je tits, ik voel jij en voelt mij, met jou wil ik wel kids", tja...quote:Op donderdag 18 oktober 2012 17:46 schreef methodmich het volgende:
Hoe vinden we hier Versies / Limmen Tapes eigenlijk? Bevalt mij best wel!
Ja, geweldig verhaal.quote:Op maandag 5 november 2012 18:30 schreef -Hakuna- het volgende:
Zag dat er in de ''Doos van Doe maar'' twee verschillende versie van 4US zitten. Betekend dat dat de eerste CD de ''foute'' en ''afgekeurde'' mix bevat en de latere remaster de ''juiste'' mix? feit is wel dat ik na wat speurwerk verschillen heb kunnen horen in enkele nummers.
Heb ik verdorie jarenlang naar de afgekeurde mix geluisterd. Ook bij de LP\s schijnt verschil te zijn, alleen te herkennen aan het matrixnummer (gestans of gekrast)
Hier uitgebreide uitleg over de verschillen tussen de 4US CD en LP releases.
http://jeroeng.t-g-i.nl/doemaar/doemaar_4usprobleem.htm
Over het algemeen prefereer ik het geluid van de goede mix, ik vind het alleen raar dat ze Nachtzuster, om het tempo te verhogen, een toon hebben opgekrikt. Dat misstaat.quote:Op maandag 5 november 2012 18:50 schreef PimD het volgende:
Ik kende ook alleen de afgekeurde mix. Ik moet wel zeggen dat iedere mix bij mij een aantal favorieten heeft. Lajeninaja vind ik op de 'afgekeurde' mix beter klinken, terwijl Doe Maar Net Alsof op de 'goede' mix een mooiere intro heeft etc.
Je hoort ze beter als tijdens de avond zelfquote:Op vrijdag 4 januari 2013 19:18 schreef belsen het volgende:
Ik zit nu te luisteren naar Rosso, maar het zijn toch, tot nu toe, best leuke arrangementjes.
quote:BNN maakt documentaire over Doe Maar
De leden van Doe Maar vertellen voor het eerst sinds hun bestaan alles over de band in de documentaire Doe Maar: Dit Is Alles.
BNN-presentatator Patrick Lodiers gaat met Henny Vrienten, Ernst Jansz en Jan Hendriks op tournee en vraagt ze alles over hun muziek, de beginjaren, de onderlinge verhoudingen, de hysterie, en het afscheid.
Patrick: "‘Het is onwaarschijnlijk, maar ik mag mee op tournee met mijn helden van vroeger. Maar vooral: ik mag ze alles vragen over vroeger, en zo de eeuwige magie van Doe Maar ontrafelen en herbeleven!"
Doe Maar: Dit Is Alles zal vanaf oktober te zien zijn.
De eerste?quote:De leden van Doe Maar vertellen voor het eerst sinds hun bestaan alles over de band in de documentaire Doe Maar: Dit Is Alles.
bron: nu.nlquote:Henny Vrienten is definitief klaar met Doe Maar
Het is definitief gedaan met Doe Maar. De band kwam het afgelopen decennium meerdere keren weer bij elkaar.
Na de laatste reünie hebben de heren besloten dat het nu echt mooi is geweest, zegt frontman Henny Vrienten. "Statistisch gezien komt het voor ons dichterbij dat bijvoorbeeld onze stemmen minder worden, of dat stukken naar beneden getransponeerd moeten worden omdat we er niet meer bij kunnen." "Of dat we niet meer kunnen swingen omdat we net een nieuwe heup hebben gekregen", motiveert de 64-jarige Vrienten het besluit in Mokum Magazine.
Allergisch
"Ik vind het echt niet erg om oud te worden, maar ik ben wel allergisch voor verschijnselen van verval." Doe Maar beleefde zijn hoogtijdagen in de jaren tachtig met hits als Sinds Een Dag of Twee, Doris Day en Is Dit Alles.
De heren stonden eind vorig jaar in het Arnhemse stadion Gelredome en deden begin dit jaar diverse concertzalen aan, waaronder een show in de HMH. Ook verscheen de cd Versies/Limmen Tapes met rapuitvoeringen van oude Doe Maar-hits.
Hm dat is wel jammer ja. Had wel iets meer creativiteit van ze verwacht.quote:Op maandag 8 april 2013 11:19 schreef belsen het volgende:
[..]
bron: nu.nl
Ik dacht dat ze nog bezig waren aan een echte nieuwe plaat...
Die heb ik op single, single. Van vinyl.quote:Op donderdag 25 april 2013 17:23 schreef -Hakuna- het volgende:
Voor 3 euro deze CD single gevonden. Het nummer ''De Bom'' is niet op hun reguliere albums verschenen.
[ afbeelding ]
Hier meer release info over deze CD single.
http://www.discogs.com/Doe-Maar-De-Bom/release/3345518
Die hele plaat is interessant.quote:
quote:Wereldpremière documentaire Doe Maar op NFF
De BNN-documentaire Dit is Alles over de band Doe Maar beleeft zijn wereldpremière eind september op het Nederlands Film Festival (NFF).
Het duurde 28 jaar voordat het viertal eindelijk toestemming gaf voor het maken van een documentaire. Ernst Jansz, Henny Vrienten en Jan Pijnenburg praten in de film onder leiding van Patrick Lodiers openhartig over hun leven, werk en carrière. Onder meer de beginjaren, de onderlinge verhoudingen, de hysterie en het afscheid komen aan bod. De gesprekken worden afgewisseld met unieke archiefbeelden van concerten en optredens.
Dit is Alles is op zaterdagavond 28 september voor de eerste keer te zien. De film gaat voor genodigden in première in de Stadsschouwburg in Utrecht. Tegelijkertijd kan het publiek de documentaire zien in het Pathé Rembrandt-theater.
Regisseur Martijn Nijboer maakte eerder de series Je zal het maar hebben en Over mijn lijk. De documentaire is in het najaar bij BNN te zien.
Bron: Volkskrant
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |