abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_39200525
quote:
Op zaterdag 24 juni 2006 20:15 schreef schatje het volgende:
Zonde, want de Duitse Douglas verzendt ook naar Nederland. De verzendkosten zijn ¤ 3,90 als ik het goed heb begrepen.
Maar ja, dan heb je dus feitelijk 5-3,90 = ¤ 1,10 korting. Dat vind ik niet echt de moeite...
Eddy - Life is a mystery, we all must stand alone. I hear him call my name and it feels like home.'
Saffy - 'That's lovely, who wrote it?'
Eddy - 'Madonna, darling
pi_39205427
Gisteren een heleboel dingen besteld:









Eigenlijk wilde ik vooral dat jurkje en het rokje, maar goed. Ik heb heel wat nieuwe kleren nodig omdat ik nogal afgevallen ben en dus niet veel meer heb dat past, dus heb ik er gelijk maar wat basic shirtjes bij genomen. Ben benieuwd hoe het allemaal zit!
Are you pondering what I'm pondering?
pi_39228788
wat is dit dan weer, je kan alleen met creditcard bestellen ?
pi_39229690
Nee hoor.
Sanity is (not) statistical
  zondag 25 juni 2006 @ 23:33:47 #130
62419 CherryLips
chocoholic
pi_39229939
kan gewoon met overschrijving.
en dan krijg je nadat je het hebt overgemaakt, een bevestiging dat het geld is aangekomen is een mooi duits/nederlands onoverzichtelijk mailtje
Tap tap tap
pi_39230308
Ik heb van de week ook mijn eerste bestelling gedaan... en 2 dagen later had ik mijn broek al in huis!!

Nu wil ik weer wat bestellen, maar heeft iemand misschien nog een kortingsbonnetje over?? Alvast bedankt
fok120782 at hotmail punt
pi_39231260
aah ik zie het al, ik dacht dat je niet door kon als je geen creditcard gegeven in zou vullen, wel dus

Deze 2 besteld btw:


  maandag 26 juni 2006 @ 06:45:17 #133
107521 Furia
snoopy weer
pi_39238816
Hoe zit het eigenlijk als je wat terug wilt sturen met de betaling? Moet je die al doen, of krijg je een gecorrigeerde betaling? Ik heb namelijk iets dubbel besteld in verschillende maten en eentje moet dus terug!
  maandag 26 juni 2006 @ 07:56:43 #134
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_39239021
Gewoon betalen voor de spullen die je wel houdt de rest trekken ze van de rekening af zodra ze 't retour hebben
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
pi_39244373
quote:
Op zondag 25 juni 2006 23:48 schreef Davidian- het volgende:
aah ik zie het al, ik dacht dat je niet door kon als je geen creditcard gegeven in zou vullen, wel dus

Deze 2 besteld btw:
[afbeelding]

[afbeelding]
Leuk shirt die bovenste!

Mijn schoenen zijn binnen, en ze blijven

The world has three kinds of people: those who make things happen, those who watch what happens, and those who wonder what happened (George Bernard Shaw).
Sieraden en meer, Gingerfantasies.
  maandag 26 juni 2006 @ 16:10:50 #136
53851 BoNi
Politiek correct en tolerant
pi_39253374
Dit weekend:



Wel stiekem gewoon in de winkel gekocht....
"Hier ligt mijn hart, mijn vreugde, mijn verdriet......"
Schitterend!
pi_39257472
Ik heb wat besteld, maar hoe moet ik dus betalen? bij de postbode? of krijg ik nog een rekening toe gestuurd ofzo?
pi_39257755
quote:
Op maandag 26 juni 2006 18:07 schreef sombogywogy het volgende:
Ik heb wat besteld, maar hoe moet ik dus betalen? bij de postbode? of krijg ik nog een rekening toe gestuurd ofzo?
Anders kijk je voort eerst op de site van Esprit voor je zo'n simpele vraag stelt...
Bij je pakketje zit een factuur met betalingsgegevens.
pi_39259791
quote:
Op maandag 26 juni 2006 18:07 schreef sombogywogy het volgende:
Ik heb wat besteld, maar hoe moet ik dus betalen? bij de postbode? of krijg ik nog een rekening toe gestuurd ofzo?
No offence, maar waarom bestel je iets als je niet eens weet hoe je moet betalen?
amokaapjeeh O+
pi_39261665
quote:
Op maandag 26 juni 2006 19:07 schreef Coconut het volgende:

[..]

No offence, maar waarom bestel je iets als je niet eens weet hoe je moet betalen?
Omdat ik weet dat de betaling wel simpel werkt, maar geen zin had om het te gaan uitzoeken.
pi_39261756
quote:
Op maandag 26 juni 2006 19:59 schreef sombogywogy het volgende:
Omdat ik weet dat de betaling wel simpel werkt, maar geen zin had om het te gaan uitzoeken.
Ah, okee

Volgens mij heeft Esprit het trouwens niet meer helemaal op een rijtje... Ik krijg mijn bestellingen van de afgelopen 2 weken allemaal dubbel
amokaapjeeh O+
pi_39262116
Mocht iemand nog een kortingscode overhebben: ligakoek at hotmail.com

en ik ben je eeuwig dankbaar

edit: Inmiddels niet meer nodig . Deze

en deze

besteld.

[ Bericht 50% gewijzigd door HazardAlex op 26-06-2006 20:37:15 ]
pi_39262281
Broek besteld:

2007: Kuala Lumpur, Perhentian Islands, Kreta, Luxemburg, Rome
2008: Gerlos, Bern, Valencia, Ibiza, Madrid, Boekarest, Dublin, Londen
2009: Hamburg, Riga, Praag, Ibiza, Krakau, Budapest, Bratislava
pi_39262377
vandaag pakketje opgehaald, en alles paste..

deze heb ik gekocht



en nog een t shirt
You don't have to know why you do something to stop doing it. All you have to do is to take a close look at what you are actually doing and decide to stop doing it for that moment!"
  dinsdag 27 juni 2006 @ 15:53:21 #145
132726 Sjengdanny
Ik kom er wel...
pi_39287076
Weer eens een bestelling gedaan:

Zit een dun streepje in


Lichte jeans
Op ut Vriethof, op un baank.
Gruuts op de Mestreechter Geis!
Hendig sjiek!
Vuilak!
pi_39294806
Je kan die kortingscodes trouwens ook gewoon gebruiken voor bedragen lager dan 40 euro

Je moet wel voor meer dan 40 euro bestellen.. Bijv. 2 shirtjes van 25 euro. Vervolgens stuur je 1 shirtje terug. Betaal je voor het shirtje welke je houdt 15 euro.. Krijg je gewoon netjes een email dat ze je retourzending + betaling hebben ontvangen en dat er 0 euro meer openstaat
amokaapjeeh O+
pi_39308529
Heeft iemand toevallig deze blouse gezien in een Esprit winkel in Nederland?
Het maakt niet uit waar in NL, ik heb een ov-kaart



Ik ben al bij een aantal Esprit winkels (Breda, Utrecht, Amsterdam, Den Haag) geweest, maar zonder succes Op de site is hij alleen maar weinig beschikbaar in xxs (yeah right, in my wildest dreams ) en l...Ik heb deze blouse al, maar ja, vlekken zijn snel gemaakt he dus wil ik er graag nog een bij voor nette zomerse gelegenheden

Net op de site deze twee kledingstukken besteld >>

Dit jasje:



En deze broek:



Nu nog op jacht naar leuke schoentjes
pi_39312978
Er is nu SALE in de online winkel!!!
pi_39326959
quote:
Op woensdag 28 juni 2006 10:24 schreef Koningin het volgende:
Er is nu SALE in de online winkel!!!
die is er altijd
pi_39357491
Ik heb net even Esprit gemaild:

Beste Esprit medewerker,

onlangs heb ik iets besteld in de E-shop, maar ik kreeg toen de verkeerde maat toegestuurd. Ik belde op en ging er vanuit dat er dan geregeld zou worden dat ik de goede maat zou krijgen, maar nee, ik moest zelf de verkeerde maat terugsturen en dan een nieuwe bestelling doen. Inmiddels was natuurlijk de goede maat niet meer verkrijgbaar.

Toen ging ik langs een van uw winkels, vond daar de goede maat en liet de broek apart hangen met de mededeling dat ik thuis nog een kortingsbon had, en dat was geen probleem. De dag erna kwam ik terug, en toen werd me verteld dat die kortingsbonnen niet aangenomen werden omdat het een franchise winkel was. Is op zich niet erg, al had het wel handig geweest als het personeel daar goed genoeg geinformeerd had geweest om me dat meteen mede te delen, in plaats van me eerst voor niets heen en weer te laten rijden.

Toen besloot ik maar om de Esprit aan de Lijnbaan in Rotterdam te bellen om te vragen of die de maat hadden, maar daarvan staan slechts negen cijfers van het telefoonnummer op uw website. Moet ik de tiende raden en krijg ik dan een prijs of zo?
Sanity is (not) statistical
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')