Omdat ondanks dat ik het toch snij, het anders is.quote:Op woensdag 14 juni 2006 20:06 schreef Jordy-B het volgende:
Macaroni en lasagna eet ik met een lepel... Van mensen die de spaghetti aan stukken hakken met mes of lepel (of zelfs voor het koken al breken) snap ik niet dat ze niet gewoon macaroni koken, eigenlijk.
Als de asperges geserveerd worden met een gekookt eitje, wat gesneden ham en 'n botersausje, is het wel lekker als je alles tegelijk in je mond kan stoppen... Dat wil alleen makkelijk als je een stuk asperge met het mengsel op een lepel doet.quote:Op donderdag 15 juni 2006 00:23 schreef Pilootje het volgende:
Officeel krijg je bij asperges alleen een lepel en een vork. Met de vork prik je in de asperge en met de lepel ondersteun je de asperge op weg naar je mond waar je hem afbijt. Een hoop mensen zijn dit ook niet gewend en vragen dan om een mes
Met 8 miljard rode vlekken op je vers gesteven overhemd ben je niet barbaars?quote:Op woensdag 14 juni 2006 10:02 schreef Syrena het volgende:
Snijden is sowieso barbaars
Penne snij ik ook niet nee. Spaghetti wel.quote:Op donderdag 15 juni 2006 18:27 schreef Thorical het volgende:
Ik ga me hier niet tegenaan bemoeien. Maar ik snij mijn pasta niet.
En als het grote dikke gevulde pijpen zijn dan bijt ik er stukjes van af. Maar of het zo hoort?
Hmn in de 15x dat ik in Italie ben geweest gebruiken de Italianen de lepel juist om de pasta mooi om de vork te draaien.quote:Op woensdag 14 juni 2006 10:02 schreef Syrena het volgende:
Hoe hoort het nou? Eet je bijvoorbeeld spaghetti of tagliatelle met vork en lepel of alleen vork?
Snijden is sowieso barbaars, maar ik vroeg het me af omdat mijn vriend stug een lepel gebruikt (met vork) en wij thuis niet. En ik daar commentaar op kreeg van hem
Ik heb altijd gedacht dat "echte" Italianen een lepel voor mietjes vonden. En Google helpt ook al niet:
Pro-lepel:http://www.granditalia.nl/granditalia/lessons/lesson2/index.aspx
Anti-lepel: http://pastasite.nl/mb//168.html
Overigens bestel ik in restaurants nooit sliertenpasta met mijn motorische gestoordheid![]()
Heey dat vind jij,maar is heel gewoon met pasta teminste spaghettiquote:Op donderdag 15 juni 2006 20:06 schreef Camplo het volgende:
Ik eet dat met mes en vork.
Lepel voor te etenis voor kleine kinderen.
Bullshit!quote:Op donderdag 15 juni 2006 20:15 schreef Salsagirl het volgende:
Beter dan het te versnijden met een mes..eet dan gewoon macaroni
leer gewoon om fatsoenlijk te eten, man...quote:Op donderdag 15 juni 2006 01:49 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Met 8 miljard rode vlekken op je vers gesteven overhemd ben je niet barbaars?
Ik snijd mijn pasta gewoon hoor. Dan heb je dat gezeik niet met slierten die aan alle kanten uit je mond hangen en rondspetteren als je ze naar binnen slurpt.
Barbaars![]()
Ik kan er geen traan om laten als iemand het doet.
Afgezien van het formaat en het gevoel van de stukjes pasta in je mond, is er geen verschil. Niks bullshit, dus.quote:Op vrijdag 16 juni 2006 00:02 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Bullshit!
(ja, MM, deze staat er gewoon weer)
Echt onzin. Neem jij eens een vork vol macaroni en neem jij eens een vork gesneden spaghetti. Eet ze allebei op en zeg dat er geen verschil is
Dus omdat ik mijn spaghetti snij, wat het dus gemakkelijker maakt om te eten en minder knoeit, ben ik een barbaar?quote:Op vrijdag 16 juni 2006 00:13 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
leer gewoon om fatsoenlijk te eten, man...
En daar gaat het toch om!quote:Op vrijdag 16 juni 2006 00:14 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Afgezien van het formaat en het gevoel van de stukjes pasta in je mond, is er geen verschil. Niks bullshit, dus.
Zoals Nederlanders hun pasta klaarmaken (kapotgekookt), maakt dat inderdaad allemaal niet uit. Kleine stukjes pasta zijn kleine stukjes pasta, dus als jij je spaghetti per se kapot moet snijden, had je net zo goed macaroni kunnen maken.quote:Op vrijdag 16 juni 2006 00:21 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
En daar gaat het toch om!
Of wilde je gaan beweren dat textuur e.d. allemaal niet uitmaakt? En jij maakt mij voor barbaar uit?
Daar ben ik wel toe in staat. Alleen duurt dat me te lang. Ik wil graag lekker eten. Ik wil niet een avondje tafelmanieren uitproberenquote:Op vrijdag 16 juni 2006 00:21 schreef Jordy-B het volgende:
Omdat jij blijkbaar niet in staat bent om ongesneden spaghetti te eten zonder de helft van de saus over je kleding te krijgen...
Je bent toch geen peuter, man...
quote:Op vrijdag 16 juni 2006 00:23 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Zoals Nederlanders hun pasta klaarmaken (kapotgekookt), maakt dat inderdaad allemaal niet uit. Kleine stukjes pasta zijn kleine stukjes pasta, dus als jij je spaghetti per se kapot moet snijden, had je net zo goed macaroni kunnen maken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |