We zijn er gisteravond nog langs gekomen en er staat gewoon helemaal geen water inderdaad, niet gezond en al helemaal niet met deze temperaturen lijkt mij.
Wat ik me af vroeg, mag het gewoon op de manier hoe ik het doe, mag ik gewoon foto's maken van die man zn achtertuin (want meer is het niet) zonder dat je daar weer problemen mee krijgt? Ik moet er straks weer langs en dan zal het paardje wel buiten staan en zal ik foto's maken van het geheel. Van de omgeving valt verder niet veel op de foto te zetten, je ziet echt wat je hier ziet, verder is het gewoon een woonhuis. de "wei" (je kan het nieteens een wei noemen maar oke) staat echt afgeschermd tussen een schutting en wat bosjes, als je er gewoon langs loopt zal je niet vermoeden dat daar een paard staat, aan de zijkant kun je er dus wel bij en daar liepen wij net langs en zo zagen wij het.Ik las op de site van de dierenbescherming dit
"Ook mensen die in een isolement terechtkomen kunnen ongewild dierenleed veroorzaken. Zo hield een eenzame man voor de gezelligheid een berggeitje in zijn badkamer."
Ik denk dat dat voor deze man ook het probleem is maar zeker weten doe je het nooit.
* gebakken-koekje gaat foto's van het paardje proberen te maken nu