ja pik ik doelde ook niet op jouquote:Op dinsdag 13 juni 2006 13:41 schreef Smots het volgende:
[..]
Njènjènjè!![]()
De naam van Tarantino had voor mij geen effect; ik kon sowieso zijn naam niet echt plaatsen bij een full-on horrorfilm. Ik wilde Hostel vooral graag zien omdat ik Cabin Fever zo cool vond. De previews en trailers van Hostel zagen er zo ontzettend veelbelovend uit dat ik enorm naar deze film uitkeek. Ja, en toen was de teleurstelling dubbel zo groot.
![]()
ik eet, leef en schijt horrorquote:Op dinsdag 13 juni 2006 13:57 schreef planethugo het volgende:
de naam van tarantino ging ik zowiezo niet op af omdat ik wist dat ie er niet zoveel mee te maken had. Verder vond ik hostel echt een trieste film. En als je zelfbenoemde horror fan bent en deze film goed vond dan heb je gewoon geen verstand van films, dat is mijn mening dan he
op zo'n manier zorg je er niet echt voor dat je serieus wordt genomen in dit topic.quote:Op dinsdag 13 juni 2006 13:57 schreef planethugo het volgende:
de naam van tarantino ging ik zowiezo niet op af omdat ik wist dat ie er niet zoveel mee te maken had. Verder vond ik hostel echt een trieste film. En als je zelfbenoemde horror fan bent en deze film goed vond dan heb je gewoon geen verstand van films, dat is mijn mening dan he
Dat hoeft voor mij ook niet, ik heb me regelmatig zitten ergeren bij hostel hoe matig het allemaal wel niet was dat ik me niet voor kan stellen dat iemand die troep kon waarderen. Blijkbaar zijn er dus toch mensen die het een leuke film vonden, so be it maar een goede film(imo ook niet in zijn genre) is het gewoon nietquote:Op dinsdag 13 juni 2006 14:34 schreef Smots het volgende:
[..]
op zo'n manier zorg je er niet echt voor dat je serieus wordt genomen in dit topic.
Tja, dat heeft de film toch voornamelijk aan zichzelf te danken. Ik vond het gewoon een belediging, wat ik voorgeschoteld kreeg. Ik reageer meestal niet zo extreem op een film, maar ik vond dit echt waardeloos.quote:Op dinsdag 13 juni 2006 15:26 schreef Durbin het volgende:
De laatste tijd lijkt Hostel dè film bij uitstek te zijn om volledig af te kraken.
en het is maar weer eens bevestigd... de mods van FTR hebben er GEEN verstand van.quote:Op dinsdag 13 juni 2006 18:31 schreef SaintOfKillers het volgende:
Eli Roth is een anagram van O, Hitler. Da's echt geen toeval.
Eli Roth staat tot horrorfilms zoals Hitler stond tot gemengd douchen. Het leek heel wat, maar het valt toch vies tegen.
ach ja wat dat betreft ben ik nou eenmaal superieur aan de MOD's en het kloojtesvolk hier (uitzonderingen daar gelaten) dat denkt ook maar enigsinds iets van het horrorgenre te snappenquote:Op dinsdag 13 juni 2006 19:05 schreef planethugo het volgende:
nee jij bent ongeveer de enige die er wel verstand van heeft
ach ja voor de mensen die het genre leuk vinden was de naam Eli Roth genoeg ik snap dan ook de keuze niet om tarantino er aan te smeren(ook al heeft ie geholpen met het script en het editten). en uiteraard heb je vele soorten en smaken horror. ik ben het type horrorfan die eigenlijk alles wat met horror te maken heeft wel kan waarderen. naar mijn idee lopen er teveel "fans" rond die scream de ultieme horror film vindenquote:Op dinsdag 13 juni 2006 21:14 schreef Weakling het volgende:
Vervelende saaie film. En waarom: grotendeels omdat het door Roth en Tarantino van te voren enorm opgeklopt werd. Dit zou de film worden met het ziekste van het ziekste geweld en zoveel gruwelijkheden hadden we nog nooit gezien volgens de heren. Nou ja, dat leg je de lat wel erg hoog. Te hoog. Het werd mij een te voorspelbaar verhaaltje.
Kan wel lachen om de plagerige antwoorden van AC. Probleem van het horrorgenre is dat het niet één genre met één duidelijk gedefinieerde set met regels is. De ene persoon houdt van hakken en zagen en vindt dat ultieme horror en de andere griezelt beter bij psychologische horror en weer een ander ... nou ja, vele smaken in het horrorgenre, dus de meeste mensen zullen het nooit eens worden met elkaar wat nu goede horror is.
bella loves jenna vond ik persoonlijk beterquote:Op dinsdag 13 juni 2006 22:16 schreef Borkydude het volgende:
Hostel was toch wel de beste pornofilm van 2005.
Eli Roth was voor mij in eerste instantie ook genoeg aanleiding om 'm te gaan zien, Cabin Fever vond ik leuk hersenloos vermaak, maar helaas kon ik me in Hostel een stuk minder vinden. Ach ja, cannot win them all ...quote:Op dinsdag 13 juni 2006 22:15 schreef AntiChrist het volgende:
ach ja voor de mensen die het genre leuk vinden was de naam Eli Roth genoeg ik snap dan ook de keuze niet om tarantino er aan te smeren(ook al heeft ie geholpen met het script en het editten).
Ghehe, tsja als je definitie van horror stopt bij de Screams van deze wereld, dan zal het aantal horrorfilms wat je leuk zult vinden erg beperkt zijn. Ik vind mezelf ook vrij breed georienteerd wat het horrorgenre aangaat, maar soms iets te kritisch wellicht.quote:en uiteraard heb je vele soorten en smaken horror. ik ben het type horrorfan die eigenlijk alles wat met horror te maken heeft wel kan waarderen. naar mijn idee lopen er teveel "fans" rond die scream de ultieme horror film vindenen zie hier de consequenties.....
Oh zeker wel, hoewel ik een beetje vrees dat de behaalde omzet vooral te danken is aan de gecreerde hype en de aantrekkingskracht van Roth en Tarantino dan aan de film zelf ...quote:al met al heeft de film het helemaal niet slecht gedaan (productie kosten 4,5 Miljoen en heeft het 10 voudige alleen al in amerika opgebracht) en is er een deel 2 op komst. hij wordt door een groot gedeelte van de horror fans omarmd en daar gaat het tenslotte om.
Ja, ik vond (mening hè) het ook een waardeloze prutfilm, maar ik kan me met een beetje inlevingsvermogen wel voorstellen dat iemand 'm wel leuk vindt.quote:Op dinsdag 13 juni 2006 18:03 schreef planethugo het volgende:
[..]
Dat hoeft voor mij ook niet, ik heb me regelmatig zitten ergeren bij hostel hoe matig het allemaal wel niet was dat ik me niet voor kan stellen dat iemand die troep kon waarderen.
Ik ook niet. En als iemand mij goed uit weet te leggen waarom hij/zij het wel een coole film dan is dat OK.quote:Blijkbaar zijn er dus toch mensen die het een leuke film vonden, so be it maar een goede film(imo ook niet in zijn genre) is vind ik het gewoon niet
bron: Dark Horizonsquote:Eli Roth will go into production on his "Hostel" sequel in September at Prague's Barrandov Studios and other locations around the Czech Republic reports Production Weekly.
Roth confirms he'll also shoot a bit around Rome and potentially Slovakia if they allow him back (Slovaks took great exception to how their country was portrayed in the first film). "Hostel 2" will focus around three female protagonists and unlike the first film, will start off dark and creepy and remain that way throughout.
"I want it to feel like the movie is going to pick up on the next cut, as if you could watch the two movies back-to-back and it would be a three-hour movie. There will be some new things in there, but it has to look and feel like that movie" says Roth.
hebben ze weer een film om af te krakenquote:Op donderdag 6 juli 2006 21:31 schreef kinky_queen het volgende:
Ik d8 dat jij de film niet goed vond Mike?
Hear Hear!quote:Op maandag 12 juni 2006 22:46 schreef Wouter2006 het volgende:
kijk the hills have eyes maar, stukken leuker om naar te kijken en eveneens lekkere gore
Veel mensen delen die mening, dus misschien heb jij er geen verstand van?quote:en het is maar weer eens bevestigd... de mods van FTR hebben er GEEN verstand van.
nee dat klopt ik heb er geen verstand van... en met mij duizenden horror fans die er geen verstand van hebben en de film wel leuk vonden.......quote:Op vrijdag 7 juli 2006 09:30 schreef flapdrolletje het volgende:
[..]
Hear Hear!
[..]
Veel mensen delen die mening, dus misschien heb jij er geen verstand van?
Lijkt me sterk, maar Hostel was toch echt een RUKfilm (no pun intended).
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |