*terug gaat lezen*quote:Op donderdag 15 juni 2006 12:14 schreef Muck het volgende:
[..]
jazeker, en dat had ik ook al gezegd hoor
maar nogmaals bedankt!
Jij krijgt morgen postquote:Op donderdag 15 juni 2006 22:45 schreef Allan24 het volgende:
Vijf kaarten vandaag gehad, drie tags en twee officiële. Vier van de vijf uit de VS, en ééntje uit Finland
Hoe weet je dan trouwens welke binnengekomen kaart bij welke account hoort? Krijg je een kaart, moet je 'm onder drie inlognamen proberen te registreren?quote:Op vrijdag 16 juni 2006 00:46 schreef Sonja27 het volgende:
Weten jullie al wat ik heb gedaan vandaag uit verveling? Ik zit namelijk de hele week al ziek thuis met een oorontsteking en de muren komen onderhand op me af..... Ik verveelde me stierlijk en had zin om kaartjes te versturen. Toen heb ik een DERDE account aangemaakt ha ha ha......![]()
Genezingsbevorderend en voorkomend van ergerquote:Op vrijdag 16 juni 2006 01:17 schreef Sonja27 het volgende:
Euh.... ik tag maar met 1 naam hey. Maar ik bedoel 3 accounts voor officiele kaartjes !![]()
Ik vroeg me op het Pc forum al af of ik die postzegels misschien als geneesmiddel voor mijn ziek zijn kan declareren bij het ziekenfonds. Als het toch et veel of te duur wordt kan ik altijd 1 account niet meer gebruiken..... Maar ja nu zijn die 5 nieuwe kaartjes ook geschreven..... Een 4e account wordt me echt te veel ha ha ha ha!
Gaat wel van je no-claim afquote:Op vrijdag 16 juni 2006 01:17 schreef Sonja27 het volgende:
Ik vroeg me op het Pc forum al af of ik die postzegels misschien als geneesmiddel voor mijn ziek zijn kan declareren bij het ziekenfonds.
Mijn no-claim is toch al wegquote:Op vrijdag 16 juni 2006 01:48 schreef Allan24 het volgende:
O ja, weekend!
[..]
Gaat wel van je no-claim af
Morgen ben jij ook vrij toch? There is no excuse! Scannen! Fotograferen! Uppppddddateeeeen die hap!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |