abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_40712258
quote:
Op vrijdag 11 augustus 2006 14:38 schreef Evil-Cherry het volgende:

[..]

Hihi

Als je mijn link had gelezen, had je kunnen zien dat sommige mannen een ring vervelend vinden bij het plassen, omdat het langs de ring omhoog of omlaag kruipt en dat is lastiger mikken. Moet je zittend piesen, als je het echt vervelend vind.
Sorry...grapje moet kunnen
Oldenzaaltjuh en HeaRt_woRm's weblog!:KLIK!
FAN VAN DE RED HOT CHILI PEPPERS??? Klik hier!!!!!
pi_40712385
quote:
Op vrijdag 11 augustus 2006 13:24 schreef DanseMacabre het volgende:
Zoals ik al eerder heb gepost in dit topic wil ik het kraakbeen boven in mn oor laten piercen.
[afbeelding]
Op deze manier, dus twee.. Alleen mn zus werkt in de zorg en ze zei dat het niet verstandig was omdat op die plaats veel zenuwen zitten en als je daardoor gaat piercen dat je dan veel last van hoofdpijn kunt krijgen e.d. hoe zit dat?
Mwoeah zal wel mee vallen hoor. Zoveel zenuwen zitten er toch niet in je oor? Wel veel bloedvaatjes in de huid. Daarom bloedt het ook zovaak en zoveel.

Die enkeling die er hoofdpijn van krijgt heeft gewoon pech denk ik. Zelfs met mijn conch heb ik geen hoofdpijn. (Wel oorpijn (dus echt ín mijn oor), maar dat is omdat ik met mijn hoofd tegen mijn moeders hoofd sloeg toen we elkaar een knuffel gaven Na een weekje gaat het wel weer met de pijn)

En wel piercen he!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')