abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_38778864
quote:
Op zaterdag 10 juni 2006 12:10 schreef -Trinity- het volgende:

[..]

Ik had er een vriend bij die ik verder niet zo vaak zie. 't Was m'n eerste piercing dus ik had wel graag iemand mee . De piercer zelf was ook heel gezellig en spraakzaam verder hoor .
Mijn piercing is inmiddels helemaal genezen, ziet er netjes uit. Heb woensdag nieuw sieraad besteld bij MarieBelle, ze leveren echt heel snel . Ik denk dat mijn navelpiercing de enige blijft, misschien nog tong, maar ik denk het niet .

Enne Lollifant, bikkel !
Mja met je eerste piercing is het wel handig als er iemand meegaat, je weet natuurlijk niet wat je moet verw8en

Anywayz, goed om te horen dat je navelpiercing eindelijk goed genezen is
† The 3 Kings †
pi_38782146
Hey,

Ik heb laatst n piercing in mn oor laten piercen bij (Piercing & Tattoo Amsterdam dacht ik).

Ik heb deze laten piercen als test, ik wil namelijk ooit een piercing in mn gezicht. Hiervoor heb ik ooit gaatjes in mn oor laten schieten, in het kraakbeen, en dit is altijd gaan ontsteken.. Dus ik dacht, laat ik er een in mn oor piercen, kijken hoe dat verloopt..

Allemaal leuk en aardig, de piercing zit er nu al in sinds 1 mei, maar kom er nu achter dat die piercing helemaal schuin zit, voor zit hoger dan achter, dit klopt volgens mij niet helemaal..

Door dat hij schuin zit is het schoonmaken ook lastiger omdat ik hem niet normaal kan ronddraaien. Iemand enig idee wat ik hier nou verder mee aan moet?

xkim
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')