je had het net niet over raid , maar over sata.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 11:38 schreef FredvZ het volgende:
hmmm, weet ik dan zeker dat mn raidopstelling na inschakelen weer werkt?
Wanneer je daar schijven aan hebt hangen als boot schiet dat niet op...quote:
Nee, maar waarom zou het je dan niet interessren of de drivers wel of niet laden?quote:Op vrijdag 9 juni 2006 11:50 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Wanneer je daar schijven aan hebt hangen als boot schiet dat niet op...
quote:Op vrijdag 9 juni 2006 12:02 schreef Herkauwer het volgende:
[..]
Nee, maar waarom zou het je dan niet interessren of de drivers wel of niet laden?
Die keuze kan ik van MS op zich wel waarderen.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 12:14 schreef cygnusx het volgende:
Ik had een andere BSOD, namelijk van mn videokaart.
Wat ik erg storend vond is dat na 1 bsodtje onder de installatie hij de voglende keer Windows rollback doet. oftewel de installatie ongedaan maakt. terwijl ik dat totaal niet wil.
Verder was dat op te lossen door de juiste videokaartdriver te installeren onder veilige modus. en de installatie ook in veilige modus af te ronden enzo.
De Radeon 9700 (R300) is 100% DX9 maar niet alle 9x00 kaarten, de 9100 en 9200 zijn volgens mij DX8.1 (R2xx)quote:Op vrijdag 9 juni 2006 08:26 schreef Tijn het volgende:
[..]
Was dat niet het idee van de 9000-serie? Ik dacht dat die 9 voor DirectX 9 stond.
mag ik vragen waarom niet ? volgens mij is het namelijk gewoon te imagen met norton 8.0quote:Op vrijdag 9 juni 2006 12:37 schreef DarkShine het volgende:
Norton Ghost werkt iig niet op Vista.
In een DOS omgeving wel ja nu Vista nog NTFS gebruikt, later met WinFS werkt dat niet meer (denk ik) en het kan zijn dat Ghost niet in Vista draaid ja, er is een hoop wat niet IN Vista werkt..quote:Op vrijdag 9 juni 2006 12:39 schreef Joene het volgende:
[..]
mag ik vragen waarom niet ? volgens mij is het namelijk gewoon te imagen met norton 8.0
Winfs wordt voorlopig niet geimplementeerd en zeer wrs helemaal niet in vista.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 12:42 schreef mForce het volgende:
[..]
In een DOS omgeving wel ja nu Vista nog NTFS gebruikt, later met WinFS werkt dat niet meer (denk ik) en het kan zijn dat Ghost niet in Vista draaid ja, er is een hoop wat niet IN Vista werkt..
WinFS komt met de eerste SP van Vista.. maarja niks is zeker nee..quote:Op vrijdag 9 juni 2006 12:43 schreef Joene het volgende:
[..]
Winfs wordt voorlopig niet geimplementeerd en zeer wrs helemaal niet in vista.
Als je het programma opstart geeft hem een foutmelding, kan verder alleen het programma afsluiten...quote:Op vrijdag 9 juni 2006 12:39 schreef Joene het volgende:
[..]
mag ik vragen waarom niet ? volgens mij is het namelijk gewoon te imagen met norton 8.0
Dus op zn vroegst april 2007 .quote:Op vrijdag 9 juni 2006 12:44 schreef mForce het volgende:
[..]
WinFS komt met de eerste SP van Vista.. maarja niks is zeker nee..
Booten met bootable cdquote:Op vrijdag 9 juni 2006 12:44 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Als je het programma opstart geeft hem een foutmelding, kan verder alleen het programma afsluiten...
Misschien gebruiken wij dat hier om er ghosts van andere schijven mee te makenquote:Op vrijdag 9 juni 2006 12:45 schreef Joene het volgende:
[..]
Booten met bootable cd
Ghost starten
image maken
Klaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |