abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_2514329
Diane is eng. Iedereen die de door-het-lint-scéne in de slaapkamer heeft gezien (ook vertoond door Jack Spijkerman, met als resultaat veel hoongelach - terecht), zou dit moeten beamen. Kom op zeg, als je jezelf zo slecht in de hand hebt en je je zo gedraagt als zij zou je ook beter in een dwangbuis kunnen worden gestopt. Ze kijkt eng, ze praat eng, ze doet eng... BAH. Als ik haar zie, hoop ik telkens weer dat er een piano op haar valt. DAT zou nog eens een spannende wending zijn.

Wel moet ik toegeven dat haar psychopatische obsessie met Andries, haar achterdocht, haar zelfmedelijden en haar domheid mij immens veel kijkplezier verschaffen. Aan de andere kant stemt het mij erg droevig dat er zulke sneue mensen bestaan en dat ze zelfs de kans krijgen hun gestoorde gedrag op televisie te tonen.

By the way: ik heb ook een hekel aan Andries en ook enigszins aan Daniëlle. Sandy, Leo en Gert zijn wel erg gaaf, maar die andere drie mogen van mij rechtstreeks de ruimte in genomineerd worden. Zonder zuurstof.

pi_2514469
.. KLOON ALERT !!!
  maandag 17 december 2001 @ 01:37:45 #3
15600 BB-King
Long live the King!
pi_2514534
Mag Daniëlle ook rechtstreeks naar mij genomineerd worden?
Wat lees je mijn signature? Heb ik soms wat van je aan?
  maandag 17 december 2001 @ 01:45:35 #4
10526 broer
Nutteloze van de nacht.
pi_2514597
quote:
Op maandag 17 december 2001 01:15 schreef Pils het volgende:
Als ik haar zie, hoop ik telkens weer dat er een piano op haar valt.
Beeldspraakgewijs ben je in ieder geval op de goede weg.

pi_2514883
ik was al eens aan het zoeken waar de eerste chuky melding vandaan kwam want na de melding ben ik er op gaan letten en bij het gesprek in de dbk was het echt eng om te zien ze lijkt er idd veel op
  † In Memoriam † maandag 17 december 2001 @ 02:38:52 #6
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_2515035
Er zijn eigenlijk al een beetje erg veel topics over Diane. Laten we ff een paar daagjes wachten met nummer honderdzoveel.

Slotje.

Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')