laat me raden: alleen AZ was het er mee eensquote:De Rotterdamse club pleitte donderdagmiddag in Zeist voor een hervorming van de huidige opzet maar vond bij de andere clubs onvoldoende respons.
Jij zit zeker nooit in het stadionquote:Op vrijdag 9 juni 2006 10:18 schreef Cyclopssss het volgende:
Waarom willen jullie Castelen zo graag kwijt? omdat ie zwart is?
1 of 2 gelukte acties per 10 wedstrijden is gewoon te weinig...quote:Op vrijdag 9 juni 2006 10:18 schreef Cyclopssss het volgende:
Waarom willen jullie Castelen zo graag kwijt? omdat ie zwart is?
Komt ook wel. Vraag is alleen wanneer.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 10:37 schreef Chadi het volgende:
Het zijn geen slechte aankopen maar je hebt nog een voetballende middenvelder nodig . En minimaal nog 1 voetballende verdediger.
Ja, dat is het.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 10:18 schreef Cyclopssss het volgende:
Waarom willen jullie Castelen zo graag kwijt? omdat ie zwart is?
ach dat was het natuurlijk.. ik wist wel dat er iets me tegen stondquote:Op vrijdag 9 juni 2006 10:18 schreef Cyclopssss het volgende:
omdat ie zwart is?
Denk niet dat Schaars te betalen is voor feyenoord.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 13:15 schreef Cart_man het volgende:
Schaars is wel iemand die we nodig hebben, ja. En dat is ook een goede speler.
Aha, boeiend ja.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 13:52 schreef PyTh het volgende:
[..]
Denk niet dat Schaars te betalen is voor feyenoord.
Ik zou het een goede opvolger van Cocu vinden na dit seizoen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |