Mijn pc laad de map wel in een redelijke tijd maar vervolgens moet ik tot soms wel 1,5 minuut wachten tot mijn gegevens gecontroleerd zijn en ik in het spel kan.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 08:40 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Meestal is het natuurlijk zo dat de snelle laders wel verdeelt zitten over beide teams, maar mocht het een keer tegen zitten dan zijn er altijd nog 2 oplossingen. 1 die jezelf kan doen en 1 die de server admin kan doen.
Je kan zelf een nieuwe pc kopen![]()
De serveradmin kan de startdelay tijd op een minuut zetten.![]()
Alleen een snellere HD zal al helpen, misschien je resolutie lager of een aantal settings iets omlaag.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 09:46 schreef -chiel- het volgende:
[..]
Mijn pc laad de map wel in een redelijke tijd maar vervolgens moet ik tot soms wel 1,5 minuut wachten tot mijn gegevens gecontroleerd zijn en ik in het spel kan.
Soms zijn er dan al in bv mashtuur al 2! vlaggen gecapt! voor ik kan beginnen.
Jij stelt hier dat een andere pc dit probleem zal verhelpen??
Op de oude server duurde dat scherm altijd +/- 10 seconden.
Hoe komt dat nou?
Ja dat is heel irritant op Dragon Valley!quote:Op vrijdag 9 juni 2006 08:47 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Was trouwens wel een uitdaging om een heli-fight te hebben op Dragon Valley, je ziet niet waar je cross hair is in die wolken.
Bij de AF mappen duurde het bij mij ook heel lang maar dat gaat geloof ik nu gewoon normaal. Misschien kwam dat omdat het nieuwe (grote!) mappen waren die voor het eerst geladen werden. Volgens Punisher helpt het om niet veel servers in je favorieten te hebben staan. Of het helpt weet ik niet. Probeer desnoods een paar settings lager te zetten dat zal wellicht helpen.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 09:46 schreef -chiel- het volgende:
[..]
Mijn pc laad de map wel in een redelijke tijd maar vervolgens moet ik tot soms wel 1,5 minuut wachten tot mijn gegevens gecontroleerd zijn en ik in het spel kan.
Soms zijn er dan al in bv mashtuur al 2! vlaggen gecapt! voor ik kan beginnen.
Jij stelt hier dat een andere pc dit probleem zal verhelpen??
Op de oude server duurde dat scherm altijd +/- 10 seconden.
Hoe komt dat nou?
ik blijf me twijfels houden bij dat filmpjequote:Op vrijdag 9 juni 2006 10:10 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Voor de mensen die nog een filmpje willen zien van voor patch 1.2 en goeie skills
http://video.google.com/videoplay?docid=3141520992601241877&q=BF2
schaamteloos van het tweakers topic gejat.
Het gaat allemaal wel heel makkelijk en snelquote:Op vrijdag 9 juni 2006 10:14 schreef staticdata het volgende:
[..]
ik blijf me twijfels houden bij dat filmpje
Favorieten legen helpt inderdaad maar alleen bij het inloggen.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 10:14 schreef diamondvoodoo het volgende:
Bij de AF mappen duurde het bij mij ook heel lang maar dat gaat geloof ik nu gewoon normaal. Misschien kwam dat omdat het nieuwe (grote!) mappen waren die voor het eerst geladen werden. Volgens Punisher helpt het om niet veel servers in je favorieten te hebben staan. Of het helpt weet ik niet. Probeer desnoods een paar settings lager te zetten dat zal wellicht helpen.
Nee is wel een echt filmpje. Dit is gewoon een goeie speler. Ik heb de computer nog nooit zien dolphin diven namelijk.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 10:25 schreef staticdata het volgende:
ja en volgens mij is er veel offline gespeeld tegen bots. tegenstanders zijn allemaal noobs.
Klopt bij solo gaat het veel sneller, maar daar worden waarschijnlijk een aantal zaken niet getest. Ik weet dat je key dan niet getest wordt.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 10:26 schreef -chiel- het volgende:
[..]
Favorieten legen helpt inderdaad maar alleen bij het inloggen.
De map word wel snel/normaal geladen maar daarna moet ik lang wachten.
Bij solospel zit ik er in no-time in, ik kan me niet voorstellen dat mijn hd defragmenteren hiet iets aan helpt (is trouwens pas gebeurd).
zet je lightning eens op low, dat scheelt bij mij veel tijd. wel heb ik na de patch dat verifying client data langer duurt.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 10:26 schreef -chiel- het volgende:
[..]
Favorieten legen helpt inderdaad maar alleen bij het inloggen.
De map word wel snel/normaal geladen maar daarna moet ik lang wachten.
Bij solospel zit ik er in no-time in, ik kan me niet voorstellen dat mijn hd defragmenteren hiet iets aan helpt (is trouwens pas gebeurd).
nou is dat vliegen is erg veel in singleplayer gedaan volgens mij. en krijg bijna het idee dat hij iets op zijn eigen beeldscherm heeft gemarkeerd, want schieten doet hij ook zonder te zoomen ook al zit er een redelijke afstand tussen.maar maak niet uit tis wel leuk om te kijken.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 10:29 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Nee is wel een echt filmpje. Dit is gewoon een goeie speler. Ik heb de computer nog nooit zien dolphin diven namelijk.
Wat ik wel raar vind is dat hij mis lijkt te schieten met de tv, maar dat het toch wel raak is.
Hoe dat komt weet ik niet, maar ik weet wel dat ik het in meerdere filmpjes heb gezien.
Ik vraag me af of je tv missile ontploft als je je view uit gaat? Kan iemand dat bevestigen of tegenspreken?
Ik vind het maar een vervelende manier van spelen... Tis CS-in-BF2 stijl, en als ik ergens tegen ageer dan is het de die-hard CS speelstijl.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 10:29 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Nee is wel een echt filmpje. Dit is gewoon een goeie speler. Ik heb de computer nog nooit zien dolphin diven namelijk.
Wat ik wel raar vind is dat hij mis lijkt te schieten met de tv, maar dat het toch wel raak is.
Hoe dat komt weet ik niet, maar ik weet wel dat ik het in meerdere filmpjes heb gezien.
Ik vraag me af of je tv missile ontploft als je je view uit gaat? Kan iemand dat bevestigen of tegenspreken?
Dit weekend (mede)organiseer ik een beachtoernooiquote:Op vrijdag 9 juni 2006 10:42 schreef Mr_Baus het volgende:
mogguh
Wat een geil weer zeg! Lijkt wel zomer... Straks maar ff een rondje outside doen, weer eens een andere map.. FF mooie mevrouwuh kijken
Lightning staat altijd op low, dat verifying scherm bedoel ik ook, ik heb het alleen in nederlands (laden voltooid, gegevens worden gecontroleerd).quote:Op vrijdag 9 juni 2006 10:38 schreef staticdata het volgende:
zet je lightning eens op low, dat scheelt bij mij veel tijd. wel heb ik na de patch dat verifying client data langer duurt.
misschien moeten we eens even kijken of er weer een nieuwe punkbuster versie uit is.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 10:54 schreef -chiel- het volgende:
[..]
Lightning staat altijd op low, dat verifying scherm bedoel ik ook, ik heb het alleen in nederlands (laden voltooid, gegevens worden gecontroleerd).
Het is inderdaad erger sinds de patch maar als een ander er al lang en breed in kan, moet ik dat tochook kunnen?!
Volgens mij niet. Ik meen dat ik eens uit me view ging en ik toen nog een streep van de tv guided zag, oftewel hij ging gewoon door.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 10:29 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Ik vraag me af of je tv missile ontploft als je je view uit gaat? Kan iemand dat bevestigen of tegenspreken?
Ben je vanavond weer op het slagveld??quote:Op vrijdag 9 juni 2006 11:02 schreef staticdata het volgende:
[..]
misschien moeten we eens even kijken of er weer een nieuwe punkbuster versie uit is.
Nee me query is goed nu, nu wacht ik op inspiratie om een probleem op te lossen, kan niet echt een goeie manier vinden, maar ik ga nu even flink aan de slag, aangezien ik een idee'tje hebquote:Op vrijdag 9 juni 2006 10:50 schreef staticdata het volgende:
postman weer op queries aan het wachten?
Wat een stereotype mannentaal zeg! mr. Baus tochquote:Op vrijdag 9 juni 2006 10:42 schreef Mr_Baus het volgende:
mogguh
Wat een geil weer zeg! Lijkt wel zomer... Straks maar ff een rondje outside doen, weer eens een andere map.. FF mooie mevrouwuh kijken
misschien wel. het idee is om vanavond ff te gaan sporten, maar door hooikoorts heb ik een loopneus niet normaal! en om al die toestellen nu helemaal onder te snotterenquote:Op vrijdag 9 juni 2006 11:04 schreef diamondvoodoo het volgende:
[..]
Ben je vanavond weer op het slagveld??Moet om 1 uur al beginnen dus ben waarschijnlijk half 9 thuis.
Mag JP naar andere vrouwen kijken?quote:Op vrijdag 9 juni 2006 11:07 schreef BattleLies het volgende:
[..]
Wat een stereotype mannentaal zeg! mr. Baus toch![]()
![]()
Dan laat je vanavond die jeep of tank maar is staan en ga je te voet!quote:Op vrijdag 9 juni 2006 11:13 schreef staticdata het volgende:
[..]
misschien wel. het idee is om vanavond ff te gaan sporten, maar door hooikoorts heb ik een loopneus niet normaal! en om al die toestellen nu helemaal onder te snotteren![]()
neequote:Op vrijdag 9 juni 2006 11:13 schreef diamondvoodoo het volgende:
Jullie allemaal vrij ofzo??
ik bedoel fitnessenquote:Op vrijdag 9 juni 2006 11:14 schreef diamondvoodoo het volgende:
[..]
Dan laat je vanavond die jeep of tank maar is staan en ga je te voet!
Ik welquote:Op vrijdag 9 juni 2006 11:13 schreef diamondvoodoo het volgende:
Jullie allemaal vrij ofzo??
quote:Op vrijdag 9 juni 2006 11:07 schreef BattleLies het volgende:
[..]
Wat een stereotype mannentaal zeg! mr. Baus toch![]()
![]()
Ja op een gegeven moment lagen er 3 mannetjes op de grond en ik maar denken waarom je niet schiet!quote:Op vrijdag 9 juni 2006 11:28 schreef Mr_Baus het volgende:
[..]
Ik wel
Was wel ff lachen nog gisteravond met jou in de chopper. Ik was niet zo heel scherp meer, maar toch nog 50+ kills. Terwijl ik nog maar heel weinig gunner ben geweest.
Psies!quote:Op vrijdag 9 juni 2006 11:14 schreef diamondvoodoo het volgende:
[..]
Dan krijg je een antwoord van: Kijken mag altijd.
zou bijna gaan vragen of je je wel goed voeltquote:Op vrijdag 9 juni 2006 11:46 schreef escape_nl het volgende:
een bietje loeren is heel gezond, vooral met dit weer.
Het kan mij niet warm genoeg zijn.
Dit weekend geen bf2 voor mij, ga weer veel crossen op mountainbike, de kilootjes die er zijn gekomen door bf2 gaan er weer af, en natuurlijk veel voetbal kijken.
Mja voetbal idd... Ik heb niet eens een schema/overzicht! Iemand die een mooie heeft die op internet staat ??quote:Op vrijdag 9 juni 2006 11:46 schreef escape_nl het volgende:
een bietje loeren is heel gezond, vooral met dit weer.
Het kan mij niet warm genoeg zijn.
Dit weekend geen bf2 voor mij, ga weer veel crossen op mountainbike, de kilootjes die er zijn gekomen door bf2 gaan er weer af, en natuurlijk veel voetbal kijken.
quote:Op vrijdag 9 juni 2006 11:48 schreef staticdata het volgende:
[..]
zou bijna gaan vragen of je je wel goed voelt![]()
Tsss en ik moet nog beginnen!quote:Op vrijdag 9 juni 2006 11:47 schreef BattleLies het volgende:
[..]
Psies!
kijken, kijken -> niet aankomen![]()
DEADLINE GEHAALD!!!!!!!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
WEEKEND!!!!!!!!!!
Sja .. altijd baas boven baas he!quote:
Volgende keer via TSquote:Op vrijdag 9 juni 2006 11:42 schreef diamondvoodoo het volgende:
[..]
Ja op een gegeven moment lagen er 3 mannetjes op de grond en ik maar denken waarom je niet schiet!![]()
Thnx, deze is erg makkelijk. Even de uitslagen invullen en gelijk de poulestanden zienquote:Op vrijdag 9 juni 2006 11:52 schreef escape_nl het volgende:
http://www.jwvanderveen.nl/WK%202006%20schema.xls
Hahaha, hij stond met AT dus ik denk wijs hem maar even aan op deze manierquote:Op vrijdag 9 juni 2006 11:53 schreef Mr_Baus het volgende:
[..]
Volgende keer via TS.. Zowieso wil ik nog wel eens kippig zijn, maar gisteravond was best erg
Je deed het wel goed! Ook zo'n ventje dat je "aanwees" met een missile
![]()
TS is dan wel heel erg handig
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |