Dat gebeurde vorige week in groep 7 aan je schrijfstijl te zienquote:Op zondag 4 juni 2006 17:51 schreef m_aik_el het volgende:
stoeterbal in de klas meester was bijna zyn oog kwijt hoor![]()
![]()
neequote:Op zondag 4 juni 2006 17:54 schreef Homdeck het volgende:
[..]
Dat gebeurde vorige week in groep 7 aan je schrijfstijl te zien
whaha hij gaat er nog serieus op in.. wij bedoelden te zeggen, ga je nederlands leren jongemanquote:Op zondag 4 juni 2006 18:06 schreef m_aik_el het volgende:
[..]
neewas in 3 havo TL
![]()
. dus 1 dik jaar geleden
Havoquote:Op zondag 4 juni 2006 18:06 schreef m_aik_el het volgende:
[..]
neewas in 3 havo TL
![]()
. dus 1 dik jaar geleden
quote:Op zondag 4 juni 2006 18:58 schreef hydrah het volgende:
Ik had vroeger zo'n stuiterbal in de vorm van een steen, die gooide je op de grond en niemand (zelfs de bal zelf niet) wist waar hij heen ging.
Op een gegeven moment ging hij richting de kast met swarovski kristal van m'n moeder, dat ruitje wist hij helaas wel te breken gezamelijk met wat beeldjes...
Dan zullen ze het nog steeds niet leuk gevonden hebbenquote:Op zondag 4 juni 2006 19:03 schreef hydrah het volgende:
[..]
Materiele dingen zijn te vervangen, een zoon als ik niet. Gebruik ik altijd maar als excuus.
Wacht maar, binnenkort ga je een keer te ver, en dan is het andersomquote:Op zondag 4 juni 2006 19:03 schreef hydrah het volgende:
[..]
Materiele dingen zijn te vervangen, een zoon als ik niet. Gebruik ik altijd maar als excuus.
cool ideequote:Op zondag 4 juni 2006 19:48 schreef Divel het volgende:
Gooi 'm een nachtje in de vriezer. En dan morgenochtend van de trap/balkon laten "stuiteren".![]()
![]()
Met zulke dingen moet je wel gooien en dan de gevolgen met humor aanvaarden en dat kan ik je als ouwe knakker vertellenquote:Op zondag 4 juni 2006 19:52 schreef Dennis-1993 het volgende:
[..]
Met zulke dingen moet je niet gooien, dat ik je dat als 12jarige nog moet vertellen
Wat moet je anders met stuiterballenquote:Op zondag 4 juni 2006 19:52 schreef Dennis-1993 het volgende:
[..]
Met zulke dingen moet je niet gooien, dat ik je dat als 12jarige nog moet vertellen
op 12 jarige jongetjes gooienquote:Op zondag 4 juni 2006 19:58 schreef rena het volgende:
[..]
Wat moet je anders met stuiterballenVertel jij me dat eens even, slimmerd?
Goed plan.quote:
Je deur is der wel mooier op gewordenquote:Op zondag 4 juni 2006 19:39 schreef Klonk het volgende:
d'r komen af en toe vage geluiden uit de hal, dus voor de zekerheid wou ik de boel even beveiligen met hout, had alleen geen hout, dus nu een dikke kartonnen doos
en nee inbrekers houdt het niet tegen, wel dat als er iets gebeurt niet de hele hal onder het glas zit
[afbeelding]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |